Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

suprantu jus ir pritrukau zodziu cry.gif cry.gif cry.gif kai skaiciau jusu nustikimus sirdis plyso , kauke vidui viskas , cry.gif

nezinau noreciau tiek daug cia dabar rasyti ir klausti net nezinau nuo ko pradeti verysad.gif
likimas buvo baisus ir keiksiu jy iki paskutines minutes, nes tik per jy netekau savo maziukes ir likau tusciom rankom , ir su didele zaizda sirdy cry.gif tuo momentu jauciaus kaip be ranku , tuscia ir niekam verta, negana to dar lavoniuko man neatidave cry.gif daktarai mano atzvilgiu man buvo labai ziaurus , nesiskaite su mano mazyte , net neparode cry.gif
arteja velines o as neturiu ne kur zvakutes padekti , turbut suprantat kaip as jauciuos ta diena , cry.gif cry.gif

PUPIKE , BIRUTELE jum atidave jusu vaikiukus pasilaidoti ?ir kokia priezasty jum nustate, kodel ta nelaime atsitiko verysad.gif

Atsakyti
Taip, mes turime kapelį, ir jis yra apie 150km nuo mūsų namų, ten sulaidota mano vyro giminė. Labai jaukios,mažos, senos kapinaitės, vidury - senovinė bažnytėlė... Važiuojam pas dukrytę ant kapelių kaip į svarbią visos šeimos išvyką... Gal ir gerai, kad kapeliai ne Klaipėdoje - kasdien turbūt norėtųsi lėkt, sėdė, sėdėt, galvot... Geriau kaip dabar - kartą ar du į mėnesį nuvažiuojam, su gražiausiom gėlėm, žvakelėm.... Ji visada šalia mūsų, negalvoju, kad Ji žemėj, palaidota tiesiog. Ji - danguje, ir moja mums savo auksniniais sparniukais.................Ech, koks baisus kartais tas gyvenimas.....
O tu, zirzile, uždek žvakelę namie. Mes dažnai užsidegam; aš iki šiol jos amžių mėnesiais skaičiuoju - dabar 3 metukai ir 5 mėn., lapkrity - 6 mėn. Va, jau ir trys su puse...Ir įsivaizduoju, kokia Ji jau didelė būtų, gulėtų šalia mūsų ir mažosios sesės lovytėje, žaistume..... O kaip atrodytų, kokie plaukučiai, kokios akytės?.... Ir taip kasdien.....
Atsakyti
as ta zvakute daznai deginu namie sad.gif ir kiekvienais metai mociute uzperka sv. mises DUKRYTES atminimui wub.gif
as ir daznai galvoju kokia butu mano mazoji ? dabar jau butu visa panelyte juk jai geguzy butu 6 metai blink.gif
tai kokia jusu priezastis buvo , jai nepaslaptis sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzile: 28 spalio 2005 - 22:18
QUOTE(zirzile @ 2005 10 28, 23:17)

tai kokia jusu priezastis buvo , jai nepaslaptis  sad.gif


Jei gerai supratau, zirzile, klausi, kokia buvo dukrytės mirties priežastis? Ji gimė su įgimta diafragmos išvarža, tokia skylė diafragmoje jai susiformavo nuo 12 nėštumo savaitės (tą sužinojo vyras Santariškėse, kai su dukryte ten atsirado...), nėštumo metu mūsų gyd. nieko nematė. Jos kairysis plautukas buvo neišsivystęs, (nes žarnytės per tą skylę sulindo aukštyn ), o širdelė - dešinėje pusėje. Plius dar kažkodėl labai plona virkštelė, ir apie kakliuką tampriai apsisukusi, kai gimė. Gimė labai pridudusi, visa mėlyna, mėlyna, net juodai mėlyna... Baisus vaizdas, žinok, akyse stovi.... Nekvėpavo Jinai.... Ir mirė todėl, kad nepasisavino organizmas deguonies, ir neatlaikė širdutė....Jei būtų ištvėrusi operaciją (jai net nedarė), po metų abu plaučiai būtų buvę vienodi, ir nebūtum galėjęs atskirti, kuris buvo neišsivystęs (taip ten daktarai sakė). Tačiau ji buvo per silpna operacijai. Įsivaizduoji, ten Vilniuje, kai vyras su mažyte nuvažiavo (su reanimobiliu aišku, ne šiaip patys), tai ten gulėjo dar 5 ar 6 mažiukai tokie patys. Tai ten kitus rengė operacijai, bet sakė kad ko gero mirs per ją. Sako per metus iš 5-6 išgyvena 1. O jie visi gimsta vienu metu. Košmaras kažkoks, ar ne? Matyt, dėl kokių virusų, ar ko? Ir dar per pilnatį... Mano mamai to reanimobilio vairuotojas sakė, kad jie bijo pilnaties. Man atrodo klaiku, kad medikai atrodo protingi žmonės, o taip pasako... Ir sakė, jisai po mūsų dukrelės važiuos iš kart dar kažkur tokio pat vaikelio paimt, o po to kitą dieną pas mus gimdymo namuose dar gimė kažkam vaikelis su atviru stuburu..... Na aš tik sakau, kad nekenčiu gegužės mėnesio, ir tuo pačiu jį myliu - dėl dukrytės...Tokie painūs jausmai......
gal čia vėjų prikalbėjau, bet....
Atsakyti
Is tiesiu lengviau kai issikalbi..........
Mano vaikelis mire del uzsisukusios virksteles...........tiesiog daug judejo........... o virkstele buvo nelabai ilga.
Kai gulejau ligonineje tai be manes buvo dar 2 tokie patys atvejai, ir kaip supratau tai irgi del virksteles. medikai kalbejo, kad neatsimena tokio atvejo, kad per pora dienu pas juos ligonineje butu net 3 tokie gimdymai...
Vaikeli mums atidave, palaidojome. Daznai degu zvakes namuose, nes nedaznai galiu nuvaziuoti aplankyti, nes kapines uz kokiu 100 km...
liudna...........tas skausmas dar toks stiprus, gal po pusmecio ar po metu, pasidarys lengviau.

Atsakyti
merginos tikrai baisu ,kokiu tik nelaimiu buna ,kazkaip galvojau tikrai kad tik kelios tokio pacio likimo esam , bet pasirodo ne sad.gif as vis klausiu kokdel kodel man , bet juk baisu kad ir kitom toks pats likimas sad.gif

BIRUTELE tavo sitoacija tai tiesiog pane pribloske blink.gif o daktarai tiksliu priezasciu nesake kodel taip atsitiko, ar dar kazka sad.gif

PUPIKE tavo sitoacija labai panasi y mano sad.gif

mano neistumas nuo pat praziu buvo sunkokas , nes buvo hipertonine gimda, ir labai ji jautri , tad labai daznai atsidurdavau ligoninese bet vis tikejau kad viskas bus gerai ir turesiu savo leliuka wub.gif
mano vestuves vyko geguzes 13 d, buvau labai laiminga , bet ta laime tuoj uzgoze baisi nelaime cry.gif cry.gif cry.gif
is pat pradziu kai nuvaziavau y ligonine tai daktares dar man aiskina tipo tu pavargus ir panasiai todel ,nejauti tu judesiu , bet as ju primygtinai reikalavau kad paziuretu mane per telika , o po to rezultatas ATSIPRASAU KUDYKIS NEGYVAS , kaip siandien atsimenu tuos zodzius, o siaubas cry.gif cry.gif cry.gif
mirties kiudijime ir parasyta virksteles patalogija sad.gif ir begalo labai judri mergaite buvo wub.gif
bet as vis nesuprantu tai kodel man neatidave jos kunelio pasilaidoti g.gif o ypac kai jus rasot kad jum dave, jie man aiskino kad tokiu vaikiuku niekam neduoda ,nesuprantu dabar jau klausimu klausimeliu sukas mano galvoj verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzile @ 2005 10 29, 14:10)
daktarai tiksliu priezasciu nesake kodel taip atsitiko, ar dar kazka  sad.gif

bet as vis nesuprantu tai kodel man neatidave jos kunelio pasilaidoti  g.gif o ypac kai jus rasot kad jum dave, jie man aiskino kad tokiu vaikiuku niekam neduoda ,nesuprantu dabar jau klausimu klausimeliu sukas mano galvoj  verysad.gif

Na begales tyrimų atlikau, kiti tokie skausmingi, kad baisiau nei vaiką pagimdyt, tikrai, ar galit įsivaizduot, kad gali būt taip skaudžiai doh.gif blink.gif Ir rezultate-ko gero gripo virusas. Mat aš visą nėštumą slogavau, net bronchitu sirgau, nors temperatūros ir neturėjau, bet nuo pat pat pastojimo sirguliavau.... Kaip užkeikimas koks doh.gif Ir jai, kaip sakiau, prasidėjo tai nuo 12 sav. nėštumo. O gyd. pas mus tai OK - tikri šaunuoliai. 2 kartus darė echoskopiją, tai paskui norėjosi jų paklaust - koki velnią jūs ten žiūrit, jei vis tiek nieko nematot? Būčiau žinojusi, tai gal nors susitaikiusi su ta mintim būčiau, o be to, biausiausia tai, kad Airijoje, Anglijoje (ir kitur, JAV ir t.t.) nėštumo metu nustačius diafragmos išvaržą, padaro 26 sav. operaciją, ir vaikai GYVENA.... Vat kur košmaras. Būtumėm su vyru butą pardavę ir savo kūdukį išgelbėję, bet ką padarę, bet tik kad Ji būtų buvusi gyva.... Bet niekas mums rinktis nedavė.

O dėl tavo, zirzile, kūdikio kūnelio, tai tikrai nesąmonė kažkokia - kaip nedavė??? Kokio svorio gimė tavo dukrytė, ar bent pasakė? Mano normali buvo - 3260 ir 52 cm. Tik virkštelė baisiai plona. Kaip batų raištelis.

Užjaučiu jus abi.

wub.gif
Atsakyti
Pupike, kiek savaičių tu buvai nėščia?

Zirzile, ar tu nesidarei kokių tyrimų po tų persileidimų, kur vėliau turėjai?
Atsakyti
oi visokiu tyrimu darem ligonines buvo man antri namai,gerentika visa skersai isilgai isvaiksciojau , zinau kokie tie skausmingi tyrimai man teko ir patirti

mano MAZOJI gime tik 1000g o ugis 49 cm , labai jau mazas jos svoris buvo , bet ir laik,o juk dar netiek ir daug 28 savaites.
o jie man aiskino kad niekam neatiduoda tokio kudikio juos kremuoja kaip ir visus sad.gif mes praseme ju . bet kaip y siena....................., visokiu prisigalvoju gal sakau kokius tyrimus daro su tokiais kuneliais ,
nezinau labai abejoju del dukrytes likimo as galvoju kad cia daktaru apleidimas ir nesirupinimas patcientais, po visa to kai jau pradejau tyrineti save buvo dauk daktaru nuomoniu ,delko cia taip atsitiko, bet kad buvo galima isgelbet mano mergaite , tai faktas ,nes nevienas daktaras taip sake , tik reikejo atydziai stebeti
Atsakyti
atsitiktinai užėjau į jūsų skyrelį, skaitau ir ašaros byra verysad.gif Užjaučiu jus labai, būkit stiprios...Jūsų angeliukai jus saugo wub.gif

norėjau zirzilei parašyt - esu girdėjus, kad laidot atiduoda tik nuo tam tikro nėštumo laiko, bet neatsimenu, koks tas laikas. Man atrodo, kad 28 savaitės, gal dar tau pilnai nebuvo?

Laikykitės visos
Atsakyti
Mano nestumas buvo apie 30 sav.
Kiek zinau laidoti vaikeli atiduoda nuo 22 ar 24 sav., bet pries 5 metus gal buvo kita tvarka.
Zirzile, isivaizduoju kaip baisu, kai neatiduoda palaidoti. Net nezinau ka ir pasakyti...
Atsakyti
Is tikro skaudi istorija sad.gif Liudna, kad taip gyvenime yra.As pati jau du metai kaip negaliu pastoti, nes neaiskus nevaisingumas cry.gif cry.gif Sirdyje mirtis. Dirbau vaiku namuose ir maciau, kaip pijokes atveza ir palieka po 5 ir daugiau graziu sveiku vaiku. Kodel taip yra, kam nereikia tas turi daug, o kam reikia atsiprasau-spyga taukuota mad.gif mad.gif
Atsakyti