Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Skaitau jusu zinutes ir negaliu patiketi,kad tiek daug yra mamyciu kurios neteko savo mazyliu dar net negimusiu.Kazin ar kas gali atsakyti i klausima kodel taip atsitinka ir butent toms mamytems kurios taip laukia savo kudikeliu.Stai net galiu pasakyti pavyzdi apie mama kuri norejo atsikratyti savo kudikiu niekam net nesakiusi kad yra nescia blink.gif O mes taip ju laukiam o kai kam tai, net nezinau kaip net pavadinti,gal tiesiog kaip daigtas kuriuo gali atsikratyti kai jo nenori.Va butent tokiu mamu nekenciu ir nepateisinu.Aciu jums kad nepamirstate mane.O laikas yra tikrai geras gydytojas, as jau net pagalvoju apie kita mazyli rolleyes.gif
Atsakyti
[COLOR=blue]Labai suprantu tavo situacija... Deja, pries 3 metus ir 5 men. as taip pat isgyvenau kosmara, savo pirmagimes dukrytes mirti. Nors kai laukiausi, nieko blogo niekas neitare, visi gydytojai tik komentavo, kad viskas gerai, viskas puiku, o pasirodo niekas nebuvo nei gerai, nei puiku nuo pat 12 nestumo savaites, tik tai suzinojau jau po savo mazyles netekties... Santariskiu ligonines gydytojai tai paseke mano vyrui,nes as pati buvau likusi Klaipedoj, gimdymo namuose, o jis su musu mazyle reaniboliu isleke i Vilniu... Taigi ji gime nuostabi, mazute, grazute... tik su igimta diefragmos isvarza, neissivysciusiu plautuku ir sirdele desineje puseje. Gal idomu, kodel gydytojai nieko nemate per echoskopijas?? man tai didziule paslaptis, kam jie kazkur ziuri, jei mato vos ne spygas... Deja, tai jos nebutu isgelbeje, o gal butu... cry.gif Zinau, kad Airijoje, Anglijoje daro operacijas vaikuciams dar mamyciu pilveliuose. Ko gero, su vyru, jei tik butume zinoje, butume pardave savo buta ir isleke pagydyt savo dukrytes... O dabar teko susitaikyt su jos netektim paskutine akimrka cry.gif Zinai, net gimdydama ir kesdama skausmus, as juokiausi, mes su vyru dziaugemes, kad pagaliau, pagaliau musu issvajota saulyte isvys pasauli!!! Ir tada ji gime... Ne karto neikvepe ir as negirdejau jos balselio... cry.gif Ir dabar verkiu tai atsimindama, deja cry.gif cry.gif Is karto supratau, jog viskas, tai galas; ji gulejo melyna melyna, lyg tamsus juros vanduo, man ant pilvo, ir nejudejo, dar kazkas is gydytoju sake, kad nieko, tuoj kvepuos, taciau jau tada as supratau, jog tai pabaiga. Nors skubiai mazyle iskeliavo i Santariskes, mire vienos paros ir 25 minuciu amziaus. Baisiausia, kad manes nebuvo salia jos... sad.gif Nors po to daremes visus imanomus tyrimus, paaiskejo, jog mes su vyru esam sveiki ir tai buvo ti atsitiktinumas. Gal tiesiog virusiukas. Isivaizduojate, tiesiog VIRUSIUKAS cry.gif Taciau praejus 10 menesiu pastojau, pagimdziau ir dabar auginu nuostabiausia savo meilute- jai greit greit sueis 2 metukai! biggrin.gif Taigi nereikia prarast vilties, kai labai kazko troksti, butinai tai turesi!! tongue.gif Taciau vienas vaikas kito nepakeicia... Tik padeda palengvinti netekties skausma. Linkiu jums neprarast vilties, bukite kartu ir palaikykite vienas kita. Tai ypatingai padeda skausmo akimirka... Linkiu jums daug meiles, o meile palengvina bet koki skausma wub.gif
Tu ne viena. Pasidalinus skausmu, kazkaip jo sumazeja 4u.gif

Sekmes!
Atsakyti
Labas mamytes ir busimos !!!
Skaitau ir negaliu sulaikyti asaru, uzjauciu tave Zhaneta, tikrai kodel likimas toks ziaurus, mes taip pat su vyru taip laukiam vaikucio bet buvo du persileidimai dabar po visu tyrimu tikimes stebukliuko, kuris tikiuosi prablaskys skaudzius prisiminimus, juk taip noriu buti mama....
Atsakyti
Verkiu taip lyg buciau as vaikiuko netekusi...laikykis... cry.gif verysad.gif
Atsakyti
be galo skaudi istorija sad.gif ,laikykis ir buk stipri,tikiu ,kad dar sulauksi jos sugriztancios angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzile @ 2005 02 27, 14:36)
skaitau ir verkiu tikrai negalvojau kad tiek daug nelaimiu seme pasauly, skaudu kai mirsta mazi ,bejegei zmogiukai.Galvojau kad mes tik kelios kuriu mazi angeliukai danguj.Mano mazoji KAROJLINA IR TEN AUKSTAI kur manes dar nera sale jos.Buvau jauna(17metu.0, kai pastojau, buvau laiminga nes jutaus pilnaverte nesiodama savo kudyky po sirdim 4u.gif .NEISTUMASdidejo ir viskas blogejo, prasidejo tasymas po ligonines ir panasei.Kuo toliau tuo viskas prasciau galu gale apsigyvenau ligoninej tikejau ,kad ten mum geriau(bet klydau).atejo PRAKEIKTA geguzes 18d , pradejau nejusti judesiu( o siaube kai pagalvoju ka as iskentejau). Nuvaziuoju y ligonine ten tyrimai ir t.t galu gale saltu veidu NEGYVA cry.gif .bAISU nesupratau kas man pasidare as kaip nesava saukiau klykiau nesavu balsu, o tos(daktares )tik sugebejo pasakyti viskas bus gerai.Gimdyti vazevau y kauna ten vel po kabinetus taso ,galu gale as gimgykloj.Ilgai kankinaus ant to prakeikto stalo,nes gimdos kaklelis nesidarinejo bet po 48 val as jau buvau pagimdzius.Gime maza MERGAITE , as jos gerai ne nemaciau, nes daktarai nerodo. Po paros pati savo noru isvaziavau namo, tusciom rankom ir verkencia sirdim cry.gif (nemoku papasakot kaip jauciaus).Namie buvo dar sunkiau, galvojau kad isprotesiu. Dukrytes lavoniuko mums neatidave, tai buvo dar vienas sokas cry.gif .Kai pagalvoju neturiu ne kapelio nieko, kas primintu man mano mazute tik skausmas sirdyja liko ir viskas cry.gif Dabar praejo jau5 metai o as dar gyvenu su skausmu nors turiu maza savo sunely MATUKA kury labai myliu.NEZINAUistikruju buvau nusprendus nerasyti savo istorijos, bet siandien ..........siandien kazkas sirdy daros cry.gif  cry.gif


Baisu... Kai skaitau Tavo istoriją... Gal aš per vėlai atrašau, gal Tu jau nebeperskaitysi mano žodžių, tačiau ne tai svarbiausiai... Aš netekau pirmagimės, ir gimdyti turėjau kaip ir tu - gegužės 18d., per pernešiojau ir ji gimė gegeužės 21, o mirė 22d. Man iki šiol tai baisiausios datos, nekenčiu tų dienų, nors jau praėjo 3,5metų ir jau auginu sveikutę dukrytę, kuriai greit bus 2 metukai. Tačiau pirmosios savo saulytės neužmiršiu niekada...Mūsų angeliukai danguje, tegu jiems niekada netrūksta juoko...... wub.gif
Atsakyti
lankausi cia daznai sad.gif
uzjauciu TAVE tikarai labai , labai is visos sirdies wub.gif truksta man zodziu dar kazka parasyti, sad.gif ka mes iskentejom tik supranta tie zmones kurie sita nelaime patyre, ir tikrai suprantu kaip tu jauties wub.gif
Atsakyti
Sveikute, zirzile. Aš gavau tavo asmeninę žinutę, tau atrašiau2 žinutes, tačiau man rodo, jog pas mane nėra jokių išsiųstų žinučių, tad prašau atrašyk, ar jas gavai ax.gif Dėkui ir laukiu tavo atsakymo 4u.gif
Atsakyti
zirzile, mano e-mailas b_jukumiene@yahoo.com
Atsakyti
Turbut nieko nera skaudziau uz vaikelio mirti. Tai sukrecia iki pat sielos gelmiu, po to pasaulis jau nebebuna toks koks buves. Daugybe dalyku kurie atrode svarbus pasidaro beprasmiai. Suvoki kokia trapi yra zmogaus gyvybe ir koks svarbus kiekvienas zmogus.
Mes netekome vaikelio, kai nestumas buvo 30 savaiciu. Tai buvo baisiausia diena mano gyvenime. Pajutusi, kad jau kelias valandas nejauciu judesiu, nuvaziavau i ligonine. Ten ir suzinojau, kad vaikelis pries kelias valandas mire. Ligonineje mane istiko sokas klykiau negaledama sustoti, verkiau, buvo labai baisu. Tik dabar pradedu atsiminti kai kurias detales, nes tarpais buvo dingusi atmintis. Nors praejo jau trys menesiai, dar negaliu iki galo atsigauti.
Leido skatinamuosius, gimdziau. Labai gailiuosi, kad nepaprasiau po gimdymo, kad leistu palaikyti musu mergyte rankose, buvau per daug pasimetusi ir apkvaitusi nuo skatinamuju, nuskausminamuju ir soko.
Atsigauti labai padeda tikejimas, einu i baznycia ir meldziuosi.
Sirdies zaizdos po truputi gyja, pasaulis kasdiena po truputeli tampa sviesesniu ir linksmesniu. Tikiu, kad musu angeleliams gera ten kur jie dabar yra, ir kad ateis laikas ir mes susitiksime smile.gif
Atsakyti
pupike, parašyk man, pašnekėsim... Laikykis, man ir gi po netekties labiausiai padėjo vyras ir Dievas. Be jų dabar jau čia tikrai negyvenčiau verysad.gif Tikėjimas, kad Dievas greičiausiai padėjo mano mažuliukei, pasiimdamas ją pas save, apsaugojo nuo baisaus likimo - gal ji būtų buvusi nužudyta kokio maniako, išniekonta, ar susirgusi kokia baisia liga... Gal kvailai skamba mano šitie žodžiai, tačiau jais įtikėjusi, tesugebėjau atsitiesti.... verysad.gif Mūsų angelėliai dabar Danguje, ten jie tikrai laimingi, o mes paliūdim, paverkiam... nes čia žemė... baisiausias pragaras būtų man - po mirties Jos nesusitikti, o vienintelis klausimas, kurį aš paklausčiau Dievą (tikiu, gal turėsiu galimybę kada nors) - KODĖL? Atleiskit, gal čia vėjų prirašiau..... ax.gif
Atsakyti
Mane irgi kankino klausimas KODEL? kodel taip atsitiko?
Dabar jau to nebeklausiu, matyt taip turejo buti, nes niekas nevyksta be priezasties.............praeities jau nebepakeisi.... cray.gif
Is pradziu norejosi isnykti dingti ir niekada nebeegzistuoti, bet turiu gyventi, kad ir kaip skaudu butu...
Stengiuosi nebeverkti, ypac kai mato vyras, nes jis jau nebezino kaip mane guosti... cray.gif
Bet vis kai prisimenu asaros pacios rieda, atgaminau kiekviena akimirka iki tos baisios dienos, o viskas buvo taip puikiai, nestumas grazus, vaikelis sveikas... cray.gif
Stengiuosi vel ismokti dziaugtis gyvenimu, nes musu angeliukai nori mus matyti laimingas smile.gif cray.gif
Atsakyti