Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

stiprybes Jums sad.gif

...
Atsakyti
Laikykis MAMA, as tave suprantu, tikriausiai klausi saves, kodel man, uz ka? Deja nei viena neesam nuo to apsaugota.
Atsakyti
Nuosirdi uozuojauta jums teveliai.Laikykikites ir bukite stiprus kiek tai yra imanoma.
Atsakyti
QUOTE(Viltis_ @ 2005 06 08, 08:41)
Mes atsivežeme vakcina is Novosibirsko. Suleidome 6 vakcinas, liko 4. Jei kas nors turi noro-mes pasiruose padeti-padovanoti tuos vaistus. Kas turit kokiu minciu siuo klausimu-rasykit.


Reiskiu gilia uzuojauta tau ir tavo seimai.
Jei gali parasyk placiau apie tos vakcinos veikima?
Atsakyti
liūdna liūdna... angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2005 06 08, 15:10)
Reiskiu gilia uzuojauta tau ir tavo seimai.
Jei gali parasyk placiau apie tos vakcinos veikima?




Apie tos vakcinos is Novosibirsko veikima tos salies medikai nedaug pakomentavo. Aiskino, kad yra vaiku, kuriems yra padeje. Tikrai buvo musu pasirinkimas. Nekiso mums del to, kad uždirbtu pinigu. Ji panasiai veikia kaip susirgus pavyzdžiui verajaupiais, ileidziama vakcina ir visam gyvenimui tu nebesergi ta liga. Žinoma, mes pasirinkome tokius vaistus rizikuodami, nezinodami pasekmiu, bet kai nebera kitos iseities-griebiesi siaudo.
Atsakyti
QUOTE(dzeldze @ 2005 06 08, 14:37)
Laikykis MAMA, as tave suprantu, tikriausiai klausi saves, kodel man, uz ka? Deja nei viena neesam nuo to apsaugota.



ACIU. As tikrai neklausiu saves, kodel man, uz ka? Galvoju, kad taip reikia, kad mes nezinome Dievo plano, gal ja apsaugojo nuo tolimesnio gyvenimo skausmo? Cia klausimai i kuriuos nera atsakymo. Kai yra toks netekimo skausmas pradedi i viska ziureti filosoviskai ir truputi placiau.
Atsakyti
sėkmės šiandienos laidoje 4u.gif būtinai žiūrėsim ir palaikysim jus wub.gif
Atsakyti
As tikiu ANAPUSYBE IR AMŽINU SIELOS GYVENIMU. Tikiu, kad musų sielos daugybę kartų savanoriškai keliauja į ten ir atgal. Mokydamiesi ir patirdami mes tobuliname sielą, kurią Dievas davė kiekvienam iš mūsų. Tikiu, kad ANAPUSYBĖ yra Namai, iš kur mes visi kilome, ir kur vėl visi grįšime, ir kad mūsų dvasinėje atmintyje glūdi labai realūs prisiminimai.

Tokie pamąstymai...
Atsakyti
Stringa kompas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viltis_: 09 birželio 2005 - 08:53
Viltis, nelabai seniai isgirdau tokia minti: Dievas siuncia isbandymus ir sunkumus tik tiems kurie gali tai istverti. Tikiu kad jus stiprus, laikas skausma numalsins. Linkiu kad Kamilyte liktu prisiminimuose linksmute, zvalute. Issaugokite jos juoka sirdyje.
Atsakyti
QUOTE(Viltis_ @ 2005 06 05, 19:23)
Man liudna. Dvi savaites kai palaidojau dukryte....


Uzjauciu, ir jus galiu nors truputi suprasti, nes as pati praradau 2 negimusius vaikelius. sad.gif
Atsakyti