Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Ketvirtadieni 21,15 val. per LTV ziurekite "Prasau zodzio".Dalyvaus mano vyras ir as.Norime padeti isjudinti medikus,kad judetu i prieki ir stengtusi isgyti nepagydomas ligas-tokias kaip smegenu kamieno auglys (nepiktybinis, bet prie visu pagrindiniu centru).
Atsakyti
Suprantama,kad jokie paguodos žodžiai čia nepadės,labai skaudu,kai reikia laidoti savo vaikelius.Dėja ligos pakerta ir seną ir jauną,jie išeina palikdami skausmą mūsų širdyse,bet turi būti stipri,dėl savęs ir dėl vyresnio sūnaus,kuriam irgi reikia mamos....STIPRYBĖS
Atsakyti
Zinau, kad uzuojautos zodziai nepalemgvins jusu skausmo, bet vistiek priimkite juos...
Pats didziausias skausmas netekti savo vaiku...
Bukite, drauge, kad butumet stiprus, palaikykite, atsiremkite vienas i kita...
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Dieve kaip baisu, labai jus uzjauciu ir dideles dideles stiprybes mamytei.
Atsakyti
Suprantu ka isgyvenate...
Uzjauciu jus labai labai. galiu palinketi tik stiprybes isgyventi netekti ir kantrybes, nes tik laikas uzgydo zaizdas...



Del gydytoju tai pritariu- juos tik mokyti ir mokyti...
Del ju abejingumo as ir nebeturesiu savo sunelio
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2005 06 06, 13:25)
Suprantu ka isgyvenate...
Uzjauciu jus labai labai. galiu palinketi tik stiprybes isgyventi netekti ir kantrybes, nes tik laikas uzgydo zaizdas...
Del gydytoju tai pritariu- juos tik mokyti ir mokyti...
Del ju abejingumo as ir nebeturesiu savo sunelio


Noriu papriestarauti - Musu nelengvame ligos kelyje buvo tik geri gydytojai. KMUK vaiku neurochirurgas gerb.A.Matukevicius man buvo ir psichologas, ir draugas. As zinau kad medikai ka galejo ta padare. Bet toje laidoje mes norime isjudinti valdininkus, kurie pradetu tirti nepagydomus vaikus, darytu atitinkamus tyrimus.
Atsakyti
aš tik nesuprantu vieno, kodėl nebuvo po mirties paimtas auglio tyrimas, nejau negalima buvo išsiaiškinti jo kilmę ir visa kita? g.gif nu nesuvokiu
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2005 06 06, 15:43)
aš tik nesuprantu vieno, kodėl nebuvo po mirties paimtas auglio tyrimas, nejau negalima buvo išsiaiškinti jo kilmę ir visa kita?  g.gif  nu nesuvokiu


Kadangi mes 6 savaites slaugeme patys namuose, kai ji mire, Jonavos policija isveze i Kauna teismo ekspertizei. Pralaike ten sestadieni ir sekmadieni, o pirmadieni ryte ekspertas paskambino ir paaiskino, kad jam viskas aisku. Ir mes nedareme skrodimo. Taip viskas ir liko. Mes auglio tyrimu norejome ne sau,o kad galetu padeti kitiems vaikams, kurie turi panasia diagnoze. Deja, pas mus suinteresuotu nera.
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2005 06 06, 15:43)
aš tik nesuprantu vieno, kodėl nebuvo po mirties paimtas auglio tyrimas, nejau negalima buvo išsiaiškinti jo kilmę ir visa kita?  g.gif  nu nesuvokiu


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viltis_: 06 birželio 2005 - 15:29
QUOTE(Viltis_ @ 2005 06 06, 13:24)
Kadangi mes 6 savaites slaugeme patys namuose, kai ji mire, Jonavos policija isveze i Kauna teismo ekspertizei. Pralaike ten sestadieni ir sekmadieni, o pirmadieni ryte ekspertas paskambino ir paaiskino, kad jam viskas aisku. Ir mes nedareme skrodimo. Taip viskas ir liko. Mes auglio tyrimu norejome ne sau,o kad galetu padeti kitiems vaikams, kurie turi panasia diagnoze. Deja, pas mus suinteresuotu nera.

siaubas, šaunuoliai, kad nusprendėt šią problemą paviešinti wub.gif žiūrėsim ir palaikysim Jus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Priimkit pačią nuoširdžiausią užuojautą. Aišku žodžiai nepalengvins to begalinio skausmo, kurį išgyvena jūsų šeima, neužpildys tuštumos širdyje. Bet jūs šaunūs tėveliai. Stiprybės jums.
Atsakyti


cry.gif cry.gif cry.gif nuoširdi užuojauta jums .
Atsakyti