Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

QUOTE(Viltis_ @ 2005 05 26, 20:16)
Geguzes 21 d.mire mano 3,5 metu dukryte KAMILE.Jai buvo diagnozuotas smegenu kamieno auglys.Ne vienos salies medikai mums negalejo padeti.Mes leidome ir vakcina is Novosibirsko,bet... Po laidotuviu praejo kelios dienos, labai sunku,bet as zinau, kad turiu gyventi,neisterikuoti,nedauzyti indu,nes Kamilyte danguje.Ji viska mato,o nuo to jai bus sunku.Su vyru kiekviena vakara vaziuojame i kapines, skaitome jos megstamas knygutes, meldziames, kalbames su ja.Svetimo skausmo tikrai nebuna, tai gali suprasti tik tas,kuris palaidojo savo vaika.Ramybes Jums...

Didele Jums uzuojauta
Atsakyti
QUOTE(zirzile @ 2005 05 26, 21:50)
neseniai geguzes 18 d butu buve mano mazytei jau penki metukai cry.gif siaubas kai pagalvoju koke didele ji butu buvus 4u.gif Ta diena pati baisiause mano gyvenome cry.gif tikiuosi to daugiau neteks patirti

Uzuojauta tau!!!
Ir visoms visoms mamytems, isgyvenusioms si kosmara!!!!
As savo kudikio netekau, kai mus mergytei buvo 40 savaiciu...ir tas zodis "negyva"!!!skmaba neitiketinai skaudziai! ir ta neteisybe, kai viskas buvo gerai...o gal ne...ir si netektis visada visada bus sirdyje, atmintyje, prote, pasamonej...ir as skaiciuoju...greit mano mergytei suies metukai, tik torta ji ragaus DANGUJE!!!! Sunku be galo, ir visada ji liks sirdyje ir su mumis!!!
Po siai dienai ieskau uzuojautos, uzuovejos, tokio pat likimo minciu...
Laikykis ir dziaukis suneliu!!!!
Atsakyti
Viltis, jei būtų paguodos žodžių, kurie galėtų sumažinti skausmą... Jų nėra, bet linkiu jums stiprybės ir vilties ištverti šį juodą tarpsnį.
Kai mano vaikas sunkiai sirgo ir aš visiškai niekuo jam negalėjau padėti, pasaulis atrodė netesingas ir viskas neteko prasmės, bandžiau guostis ir tikėti tokiais žodžiais:
Gyvenimas - tai didelis stebuklas,
Kurį suvokt ne visada gali.
Kas kartą tenka sau mažiau palikti,
Kitam save lyg kokią skolą atiduot
Ir spręsti šios būties nelengvą mįslę...
(J. Marcinekvičius)

Laikas yra geriausias vaistas. Laikykitės. O jūsų mažylei danguje dabar labai gera, ir ji visada bus gyva jūsų širdyse.
Atsakyti
Laikykis, Zirzile, gyvenimas tai atima, tai duoda... Toks jau jis yra. Galiu tik bandyti įsivaizduoti, kaip tau skauda sad.gif Bet tavo žvaigždutei danguje gera, o tu turi sūnutį ir tai yra nuostabu ax.gif Linkiu tau stiprybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mma @ 2005 05 27, 01:16)
Viltis, begalinė užuojauta, tau. Pirmieji metai patys sunkiausi. Turi praeiti kaškiektai laiko kad galėtum viską sudėlioti į savo vietas.  Visi į artimojo netektį reaguojame skirtingai. Žinoma aš suprantu jog tavo dukrytė buvo vyresnė ir jum daug sunkiau bus tai išgyventi, prisiminimai pradžioje sujauke vidinius jausmus, prisiminus byra ašaros, gumulas spaudžia gerkle, norisi bėkti nežinia kur, gal dar kūdikis sugrįš....Deje... mum lieka tik kapelis, prie kurio ateinam sukalbėti maldele kūdikio ir savo ramybei.
Aš norėjau pasakyti, jog laikas gydo žaizdas,  aš laiminga kad  pažinau savo Edvinutį, nors ir trumpą laiką, jo buvimas(danguje) man teikia stiprybės, aš jaučiu jog jis mano žvaigždė.

Viltis papasakok ką tu šiuo metu išgyveni??? Ką jauti???


Vakar buvo savaite kai mire Kamilyte.Viduje nezinia kokia tustuma.As negyvenu praeitimi,bet visada visur viskas primena ja.Kartais dziaugiames,kartais verkiame.Per savo neilga gyvenimeli (3,5metu) ji tikrai visuose zmonese paliko dziaugsma,paliete zmogaus gerasias puses.As jos negiriu,bet ji buvo ypatingas vaikas ne pagal metus suaugusi.Gal del to,kad mums su vyru netoli 40 m?As dziaugiuosi, kad ji mire namuose, apsupta savo artimu zmoniu.Kai gydytojai nieko nebegalejo jai padeti,mes parsivezeme namo ir patys slaugeme 6 savaites.Patys leidome vaistus,stateme laselines.Leidome vakcina,kuria vyras parveze is Novosibirsko.Turejome vilties... Lolita
Atsakyti
Dieve, padek visoms mamytems.........
stiprybes jums
Atsakyti
Pasistenk džiaugtis tuo ką turi - o turi juk daug,nuostabų sūnelį.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai labai jus užjaučiu,mielos mamytės .
Atsakyti
Vargu ar užuuojauta čia padės,bet vis tiek nuoširdžiai užjaučiu.
Stiprybės jums.
Atsakyti
QUOTE(Betty @ 2005 06 01, 19:34)
Pasistenk džiaugtis tuo ką turi - o turi juk daug,nuostabų sūnelį.... mirksiukas.gif

aciu uz grazius zodzius wub.gif nezinau ka buciau darius jai ir jo buciau netekus, as labai laiminga kad jy turiu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
http://naujienos.til...straipsnis=1675
Atsakyti
Man liudna. Dvi savaites kai palaidojau dukryte....
Atsakyti