Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Mieloji,esi be galo stipri kad parasiai dar visai sviezia savo istorija kuri be galo skaudi ir liudna.As puikiai zinau ka tu jauti,nes vieno kudikelio netekau,o visai nesenai laukiausi antrojo ir galejo visko but nes 34 sav teko gimdyti neaisku kas toliau galejo nutikt.Tai puikiai zinau ta jausma kai aparatas neranda tonusu,ir atrodo juk ka tik tas mazutis zmogutis krutejo.Tu STIPRI,tU negali palust,juk turi kuom rupintis.Zinau kad tas skausmas dar ilgai bus tavyje,bet aprasiau gal tik po 1.5 metu,o tu atsiveriai labai greit.Linkiu daug daug stiprybes.Nuo siol dar vienas angeliukas zibes zvaigzdele. heart.gif heart.gif Laikykites!!!
Atsakyti
na bandysiu kaip nors kabintis i gyvenima.Turiu suneli ir privalau juo rupintis jis mano paguoda vis ateina prie manes apkabina ir sako :mamyte as tave myliu.Galbut as savanaude kad siuo metu daug galvoju apie dukryte,bet nieko negaliu sau padaryt,aisku suneli irgi be galo myliu.Bandysiu visom keturiom kabintis i gyvenima.tikiu kad neuzilgo Dievas man atsius kita angeleli,tik bijau,kad vel nepasikartotu vel ta pati istorija.Bandysiu taisyti visas klaidas kurias gal but buvau padariusi.
Atsakyti
QUOTE(Zhaneta @ 2005 03 03, 18:59)
na bandysiu kaip nors kabintis i gyvenima.Turiu suneli ir privalau juo rupintis jis mano paguoda vis ateina prie manes apkabina ir sako :mamyte as tave myliu.Galbut as savanaude kad siuo metu daug galvoju apie dukryte,bet nieko negaliu sau padaryt,aisku suneli irgi be galo myliu.Bandysiu visom keturiom kabintis i gyvenima.tikiu kad neuzilgo Dievas man atsius kita angeleli,tik bijau,kad vel nepasikartotu vel ta pati istorija.Bandysiu taisyti visas klaidas kurias gal but buvau padariusi.

Tu tikrai esi stipri.Saunuole,kad JAU zengi i prieki...O sunelis-tavo ramstis smile.gif
Atsakyti
niekuomet nesuprasiu KODĖL, kodėl tokie mažučiai ir bejėgiai kūdikėliai, net nepamatę saulytės turi užgesti amžiams.... ašaros renkasi akyse skaitant.

Taciau zhaneta tu privalai būti stipri, be abejo skausmas širdy liks visam gyvenimui, ašaros pasirodys akyse pamačius panašų lialiuką, bet tu turi gyventi toliau. Kodėl? Nueik į kambarį kai miega tavo sūnelis ir bus aišku wub.gif

stiprybės tau ir visai šeimynai 4u.gif
Atsakyti
...pabuvimas šalia....patylėjimas...mintimis su tavimi...su tavo skausmu...siunčiu lašą ramybės.... stiprybės tau užversti ir šitą tavo gyvenimo knygos puslapį... heart.gif
Atsakyti
Stiprybes jusu seimai heart.gif

Tikiu, kad jei istengtum asaras paverti perlais, tai jomis galetu pasipuosti viso pasaulio moterys. Taciau su laiku jos seks ir atnes palengvejima. Tegu tavo gela ir skausmas randa kertele sirdyje, o juos pakeicia laime. Tuo tarpu, mes visos atveriam sirdis tavo angeleliui bei meldziames uz ji heart.gif
Atsakyti
verkiu ir nezinau zodziu kaip tave paguosti cry.gif linkiu tau tik stiprybes ir .... nezinau ka dar rasyti jai rasyciau laiko ,tai nezinau kiek turi jo praeiti , mano likimas toks patc cry.gif o as dar vis mintimis su savo lelyte cry.gif o gal galetum parasyti savo e-mail as tau parasyciau
Atsakyti
aciu mamytes kad palaikot mane 4u.gif vis smagiau sirdziai kai su kuo issisneki
Atsakyti
QUOTE(zirzile @ 2005 03 03, 22:35)
verkiu ir nezinau zodziu kaip tave paguosti cry.gif linkiu tau tik stiprybes ir .... nezinau ka dar rasyti jai rasyciau laiko ,tai nezinau kiek turi jo praeiti , mano likimas toks patc cry.gif o as dar vis mintimis su savo lelyte cry.gif o gal galetum parasyti savo e-mail as tau parasyciau

Labai malonu kad nori man parasyti.Mano e-mail manvaza@balticum-tv.lt lauksiu laiskucio.
Atsakyti
QUOTE(zirzile @ 2005 03 03, 22:35)
verkiu ir nezinau zodziu kaip tave paguosti cry.gif linkiu tau tik stiprybes ir .... nezinau ka dar rasyti jai rasyciau laiko ,tai nezinau kiek turi jo praeiti , mano likimas toks patc cry.gif o as dar vis mintimis su savo lelyte cry.gif o gal galetum parasyti savo e-mail as tau parasyciau

norejau paklausti o koks tavo e-mail?nes as perskaiciau tavo laiskuti bet nera tavo e-mail.
Atsakyti
QUOTE(Zhaneta @ 2005 03 04, 09:36)
norejau paklausti o koks tavo e-mail?nes as perskaiciau tavo laiskuti bet nera tavo e-mail.

as issiunciau tau laiskuty o mano e-mail rega@jur.kli.lt lauksiu laiskucio 4u.gif
Atsakyti
ZIRZILE stiprybes tau! wub.gif Isivaizduoju kaip tau sunku sad.gif sad.gif
Atsakyti