Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

bigsmile.gif ogo kiek daug nauju ir tokiu dideliu darbeliu, grazu bigsmile.gif

Sandrulia, saunuole! darbelis daug geriau atrodo thumbup.gif tik man saltokas, gal del tos melynos spalvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 09 20, 19:50)
Gerai čia mes, viena kitą po forumus gaudom  mirksiukas.gif

biggrin.gif štai ka daro tie patys pomėgiai biggrin.gif
gaila kad taip toli gyvenat, dar ir gyvai butu smagu pamatyt visus darbus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 09 20, 21:58)
tik man saltokas, gal del tos melynos spalvos  ax.gif

Na melsva man arčiausiai baltos-vestuvių spalvos, juk sniego baltumo spalva šiek tiek į melsvumą mirksiukas.gif ir šiaip - mėlyna man pati gražiausia spalva, nesvarbu, kad šalta rolleyes.gif
Atsakyti
Izida bigsmile.gif gražūs darbai

Sandrulia pabaigus visai kitaip atrodo, dabar gražus rėmas turėtų viską vainikuot 4u.gif

Užsikrėčiau ir aš Nimue manija, tik laiko nerandu juos išsiuvinėt doh.gif

Dabar siuvinėju angeliuką , paveiksliukas man nelabai, bet pradėjau ir įsimylėjau, kaip jis man mielai siuvinėjasi, senai taip be buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2008 09 21, 10:08)
[Užsikrėčiau ir aš Nimue manija, tik laiko nerandu juos išsiuvinėt doh.gif


O žinai, aš kažkaip "atsikrėčiau" doh.gif
Siuvinėjau siuvinėjau savo žiedadulkių fėją, viskas buvo kaip ir ok, tačiau kai priėjo moherinio siūlo eilė ir išsiuvinėjau sijoną, pamačiau, kad kažko nekaip viskas atrodo g.gif Spalva kažkokia be ryšio (per ryški kažkokia), tačiau kita vertus, žinau, kad jokių kitokių tinkamesnių spalvų nebuvo pirkti doh.gif Tai vat ketinu bent jau žiedadulkes ne tuo moheriniu siuvinėt - kažkas anksčiau teisingai pastebėjo, kad moherinių žiedadulkių ta lengva fėjukė niekaip nenupūstų doh.gif Et, jaučiu, reiks keisti įpročius ir pereiti siuvinėti ką nors kitokio, nefėjiško... irnesakyk.gif
Atsakyti
Aciu visiems uz gera iverinima smile.gif . Stenksimes ir toliau smile.gif .

QUOTE(diudas @ 2008 09 20, 21:15)
Izida, nuostabūs darbai, man pirmasis ypač patiko  thumbup.gif


Pirmasis issiuvinetas pries 4 metus, bet tik pries pora menesiu ireminau smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2008 09 21, 10:44)
O žinai, aš kažkaip "atsikrėčiau"  doh.gif
Siuvinėjau siuvinėjau savo žiedadulkių fėją, viskas buvo kaip ir ok, tačiau kai priėjo moherinio siūlo eilė ir išsiuvinėjau sijoną, pamačiau, kad kažko nekaip viskas atrodo  g.gif Spalva kažkokia be ryšio (per ryški kažkokia), tačiau kita vertus, žinau, kad jokių kitokių tinkamesnių spalvų nebuvo pirkti  doh.gif Tai vat ketinu bent jau žiedadulkes ne tuo moheriniu siuvinėt - kažkas anksčiau teisingai pastebėjo, kad moherinių žiedadulkių ta lengva fėjukė niekaip nenupūstų  doh.gif Et, jaučiu, reiks keisti įpročius ir pereiti siuvinėti ką nors kitokio, nefėjiško...  irnesakyk.gif


Aš laukiu kol kuri išsiuvinėsit mažiukę supynėse, man ji gražiausia. O dabar kuriu planus su MIC'ais ir MAC'ais.
user posted image

Schemas atsispausdinau, ieškau tik laisvo laiko doh.gif
Atsakyti
o aš išvis neberandu, ką noriu siuvinėti doh.gif
Atsakyti
dabar vel nieko nesuprantu, turiu gele kuria reikia isiuvineti dovanuuuu lotuliukas.gif taciau nieko nesuprantu rakte, jau isiaiskinau kad dimencion siulai ax.gif konvertavausi blush2.gif taciau yra koduku kurie neatitinka dimencion, ir salia ju parasyta - not for stitching (mazdaug ne siuvinejimui) atleiskit man ax.gif oooo tai kam, schemos rakte gali buti dar naudojami siulai.
Bandau ideti paveiksleli, gal kas suprantat apie ka as cia ax.gif

pvz.: spalvos - 2002, 569,
sorry paveikslelis ne kokios kokybes

user posted image
Papildyta:
Labai nedidukas paveikslelis isikele tai idedu nuorodele plius geliu raktas
Atsakyti
QUOTE(Rne @ 2008 09 21, 11:54)
dabar vel nieko nesuprantu, turiu gele kuria reikia isiuvineti dovanuuuu lotuliukas.gif taciau nieko nesuprantu rakte, jau isiaiskinau kad dimencion siulai ax.gif konvertavausi blush2.gif taciau yra koduku kurie neatitinka dimencion, ir salia ju parasyta - not for stitching (mazdaug ne siuvinejimui) atleiskit man ax.gif oooo tai kam, schemos rakte gali buti dar naudojami siulai.
Bandau ideti paveiksleli, gal kas suprantat apie ka as cia ax.gif



na matai, čia yra rinkinys, ir jame yra visas išsamus aprašymas, va ten ir turėtų viskas būti parašyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rne @ 2008 09 21, 11:54)
dabar vel nieko nesuprantu, turiu gele kuria reikia isiuvineti dovanuuuu lotuliukas.gif taciau nieko nesuprantu rakte, jau isiaiskinau kad dimencion siulai ax.gif konvertavausi blush2.gif taciau yra koduku kurie neatitinka dimencion, ir salia ju parasyta - not for stitching (mazdaug ne siuvinejimui) atleiskit man ax.gif oooo tai kam, schemos rakte gali buti dar naudojami siulai.
Bandau ideti paveiksleli, gal kas suprantat apie ka as cia ax.gif

pvz.: spalvos - 2002, 569,
sorry paveikslelis ne kokios kokybes

hm... na šiaip tai kaip supratau, tai čia ryšulėliais rinkinys sudėliotas. Ir išskirstyta viskas pagal atspalvius. Gal tos spalvos/siūlai/gijos (yarn) buvo įdėtos tam, kad atskirtum ryšulėlius? g.gif
Atsakyti
Na va, greituoju būdu pabaigiau savo Nimue fėją. Viskas gal būtų nieko, na bet ta sijono spalva tai kažkokia... hm, nežinau, netokia... mastau.gif Ale kad nieko tinkamesnio parduotuvėje nebuvo unsure.gif

user posted image
Atsakyti