Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Merginos help.gif cray.gif , kiek suprantu tokie numereliai 13067,15356, 11001, yra Dimencions firmos siuliukai - taip? g.gif o gal kas turite konvertavimo lentele i DMC? Labai reikia, kas galit padekit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rne @ 2008 09 20, 18:11)
Merginos  help.gif  cray.gif , kiek suprantu tokie numereliai 13067,15356, 11001, yra Dimencions firmos siuliukai - taip? g.gif o gal kas turite konvertavimo lentele i DMC? Labai reikia, kas galit padekit blush2.gif


Pagal mano lentele gaunasi taip:
11001 - DMC White
13067 - DMC 3713
15356 - DMC 975
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2008 09 20, 18:23)
Pagal mano lentele gaunasi taip:
11001 - DMC White
13067 - DMC 3713
15356 - DMC 975



gal butu galima gauti kur nors ta lentele ax.gif na cia as tik kelis numerelius esu parasiusi kaip pavyzdi, as ju turiu daug, viso paveikslo raktas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 09 20, 16:49)
nu žinok kur kas geriau, nei pradiniam variante  bigsmile.gif

QUOTE(juratere @ 2008 09 20, 17:14)
4u.gif Na,-dabar visai kas kita. smile.gif

QUOTE(astulia @ 2008 09 20, 17:28)
dabar jau visai kitas vaizdas  thumbup.gif

Maloniai nustebinta bigsmile.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 09 20, 17:03)
1.Džeine, nu tavo ir tempai, tyliu... Vos vieną baigia, jau kitą ji įpusėjus, o dar po e-bajų pasidairyti spėja  blink.gif

2.O aš savo apskutini vaikiuko vardelį siuvinėju, siuvinėju, vos puškuoja jau mano siuvinėjimo traukinukas, dabar mezgimai ir siuvimai galvą užėmę... Bet turiu gi iki Kalėdų baigti tas dėžutes  doh.gif

1. ačiū blush2.gif stengiuos gi neatsilikt nuo gyvenimo tempo biggrin.gif
2. jau tiek nebedau like iki leliuko gimimo, taip faina wub.gif

QUOTE(Sandrulia @ 2008 09 20, 18:18)
Maloniai nustebinta bigsmile.gif ačiū 4u.gif

taip ir turėjo but, juk stengeisi mirksiukas.gif thumbup.gif
kita galbut butu nebegryžus i foruma, isižeidus smarkiai, o tu šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Labutis,
Kazkaip skaitineju cia, skaitineju ir pastebejau, kad tiesiog3 kazkur pradingo?Turbut siuvineja savo simtmecio darba ir nebeturi laiko forumui. Bet kadangi buvau pasizadejus ja paremt ir paskatint, - TIESIOG3, au!! kur tu?? kaip tau ten sekas??
mastau.gif

Praeitoj temutej Sizike pasigyre savuoju skirtuku. Na ir as noreciau savaji parodyt. Ikeliu savo skirtuko nuotraukele (netiesiogiai,- tai mano albumelyje.) Prasom uzeiti, ivertinti sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktem: 20 rugsėjo 2008 - 19:11
Kazkodel mano albumiukas nebeatsidaro. doh.gif Atsiprasau. Bandau is naujo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktem: 20 rugsėjo 2008 - 19:25
QUOTE(Džeinė @ 2008 09 20, 19:25)
2. jau tiek nebedau like iki leliuko gimimo, taip faina  wub.gif


Bet čia ne naujajam siuvinėju, anas dar vardo neturi, nes dar nežino, kas jis bus - mergytė ar bernytis biggrin.gif Be to, jam Kalėdoms jau pasiuvau "edukacinį" kilimėlį, tai apsiveis ir be dėžutės šįmet. smile.gif
Gerai čia mes, viena kitą po forumus gaudom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2008 09 20, 16:13)
Na ką, baigiau savo darbą smile.gif


Šaunuolė, kad pasirodai, nepaisant ilgų diskusijų, virusių prie įpusėto darbo 4u.gif Svarbu, kad tau gražu, dar svarbiau, tikėkimės, ir jauniesiems bus gražu 4u.gif

QUOTE(Izida @ 2008 09 20, 16:36)
Labutis, visi Jusu darbeliai cia labai grazus. Prisiziurejau ir uzsimaniau vel siuvineti smile.gif . Eisiu pirmadieni iki parduotuves ir pirmin.


Na ir grande tavo darbai blink.gif thumbup.gif Man vidurinis patiko labiausiai thumbup.gif

Rne - na gi pagooglink truputį pati huh.gif www.google.lt -> Dimensions and DMC conversion ar kažkas panašaus. Tikrai rasi per minutę kokią.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 20 rugsėjo 2008 - 20:09
QUOTE(viktem @ 2008 09 20, 20:23)
Kazkodel mano albumiukas nebeatsidaro. doh.gif  Atsiprasau. Bandau is naujo.



Viktem, labai gražūs tavo darbeliai, lengvučiai tokie... O kaip skirtuką apipavidalinai? Paklijavai popieriaus po apačia? Ir mezginukus klijavai ar siuvai?
Atsakyti
Izida, nuostabūs darbai, man pirmasis ypač patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2008 09 20, 20:53)
Šaunuolė, kad pasirodai, nepaisant ilgų diskusijų, virusių prie įpusėto darbo  4u.gif Svarbu, kad tau gražu, dar svarbiau, tikėkimės, ir jauniesiems bus gražu  4u.gif
Na ir grande tavo darbai blink.gif  thumbup.gif  Man vidurinis patiko labiausiai thumbup.gif

Rne - na gi pagooglink truputį pati  huh.gif www.google.lt -> Dimensions and DMC conversion ar kažkas panašaus. Tikrai rasi per minutę kokią.


na tiesiog jums pumpureli, kyla genealios mintys doh.gif ax.gif ir kaip cia pati nepagalvojau, dazniausiai nera taip lengva surasti, bet si karta sorry blush2.gif uz sutrukdyma, radau 4u.gif
Atsakyti