Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Džeinė @ 2008 09 20, 12:42)
Žaidimui, atspėk ka siuvinėju  biggrin.gif

oho kokie tempai doh.gif thumbup.gif

Mergaitės,
ar esate susidūrusios su Profilo Mouline siūlais? yra konvertavimas į DMC,tik įdomu kaip jų kokybė? g.gif
Atsakyti
labu mirksiukas.gif
prisistatau aš ir iš tų siuvynėjimo pamišėlių lotuliukas.gif mirksiukas.gif wub.gif
labai daug grožybių prisižiūrėjau rolleyes.gif ,pagirtina thumbup.gif wub.gif

user posted imagepasigirsiu dar kartą kad šį grožį įgyvendinau wub.gif rolleyes.gif ir labai įdomu kas dar jį išsiuvynėjo atsiliepkit auuuū bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2008 09 20, 12:08)
Kažkoks drakonas lotuliukas.gif

thumbup.gif

QUOTE(Reska @ 2008 09 20, 12:10)
Koks tai drakonas arba "padalka" suknelės  g.gif  Ai, nemoku spėliot  doh.gif

thumbup.gif biggrin.gif

QUOTE(gida @ 2008 09 20, 13:24)
oho kokie tempai  doh.gif  thumbup.gif

tai dabar žalia spalva jau visaiu baigta, liko tik metalizuoti siulai smile.gif

šai kaip atrodis biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2008 09 20, 14:38)
štai kaip atrodys  biggrin.gif


iskart, kai pamaciau tuos konturus, iskilo sitas drakonas pries akis lotuliukas.gif turiu ir as sita zurnaliuka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 20 rugsėjo 2008 - 15:03
Na ką, baigiau savo darbą smile.gif gerų įvertinimų nelabai tikiuosi po paskutinio pasirodymo, bet kadangi daug kam buvo įdomu, kaip atrodys galutinis variantas, tai prašom biggrin.gif man asmeniškai gražu wub.gif

user posted image
Atsakyti
Labutis, visi Jusu darbeliai cia labai grazus. Prisiziurejau ir uzsimaniau vel siuvineti smile.gif . Eisiu pirmadieni iki parduotuves ir pirmin. O cia keli senesni darbeliai. Tik baisiai nebarkite ax.gif .

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izida: 20 rugsėjo 2008 - 15:37
QUOTE(Sandrulia @ 2008 09 20, 15:13)
Na ką, baigiau savo darbą smile.gif gerų įvertinimų nelabai tikiuosi po paskutinio pasirodymo, bet kadangi daug kam buvo įdomu, kaip atrodys galutinis variantas, tai prašom biggrin.gif man asmeniškai gražu wub.gif

nu žinok kur kas geriau, nei pradiniam variante bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2008 09 20, 16:36)
Labutis, visi Jusu darbeliai cia labai grazus. Prisiziurejau ir uzsimaniau vel siuvineti smile.gif . Eisiu pirmadieni iki parduotuves ir pirmin. O cia keli senesni darbeliai. Tik baisiai nebarkite  ax.gif .

Labai mieli paveikslai thumbup.gif
Atsakyti
jatau koki grazus jusu darbai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2008 09 20, 16:13)
Na ką, baigiau savo darbą smile.gif gerų įvertinimų nelabai tikiuosi po paskutinio pasirodymo, bet kadangi daug kam buvo įdomu, kaip atrodys galutinis variantas, tai prašom biggrin.gif man asmeniškai gražu wub.gif

4u.gif Na,-dabar visai kas kita. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2008 09 20, 15:13)
Na ką, baigiau savo darbą smile.gif gerų įvertinimų nelabai tikiuosi po paskutinio pasirodymo, bet kadangi daug kam buvo įdomu, kaip atrodys galutinis variantas, tai prašom biggrin.gif man asmeniškai gražu wub.gif


dabar jau visai kitas vaizdas thumbup.gif

QUOTE(Izida @ 2008 09 20, 15:36)
Labutis, visi Jusu darbeliai cia labai grazus. Prisiziurejau ir uzsimaniau vel siuvineti smile.gif . Eisiu pirmadieni iki parduotuves ir pirmin. O cia keli senesni darbeliai. Tik baisiai nebarkite  ax.gif .


uz ka cia bart, kai tokie saunus darbai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2008 09 20, 16:36)
Labutis, visi Jusu darbeliai cia labai grazus. Prisiziurejau ir uzsimaniau vel siuvineti smile.gif . Eisiu pirmadieni iki parduotuves ir pirmin. O cia keli senesni darbeliai. Tik baisiai nebarkite  ax.gif .



Nu kaip gi čia nebarsi, nebent tik už tai, kad iki šiol nesirodei mirksiukas.gif Nuostabūs darbai.

Džeine, nu tavo ir tempai, tyliu... Vos vieną baigia, jau kitą ji įpusėjus, o dar po e-bajų pasidairyti spėja blink.gif

O aš savo apskutini vaikiuko vardelį siuvinėju, siuvinėju, vos puškuoja jau mano siuvinėjimo traukinukas, dabar mezgimai ir siuvimai galvą užėmę... Bet turiu gi iki Kalėdų baigti tas dėžutes doh.gif
Atsakyti