Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

etaeta Gražus darbas ir rėmas puikus wub.gif

Atsakyti
etaeta super labai grazu wub.gif
Atsakyti
Rugseje, o man baisiai idomu kaip tavo paveikslas tas,kur avatare buvo juda i prieki? g.gif ar juda aplamai? g.gif smile.gif
beje, o procesas kruopstumo pavyzdys thumbup.gif

Libaja, sauniai metrikas atrodo ... mano nuomone, gerai kad idejai ir i desini apatini kampa duomenu, taip jis neliko tuscias ir puikiai viskas issideliojo drinks_cheers.gif

Little angel, as nezinau ar ryzciausi siuvineti toki dideli paveiksla ir net ne sau .. g.gif kazkaip buvau pradejus dideli siuvineti, pamaciau, kad tiek kiek turiu laiko as siuvinesiu ji 5 metus, kol prarasiu upa ir bus bloga aplamai i ji ziureti lotuliukas.gif
siaip suprantu tave, nes man irgi patinka dovanoti savo darbus artimiems zmonems, kurie ir vertina juos .... smile.gif dabar irgi draugei siuvineju paveiksla ... na, bet tokiooo didelio nesiimciau, nes tikrai zinau kad nepabaigciau schmoll.gif
saunuole!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiesiog 3, na jei matuot centimetrais tai darbas bus 35x35 cm, tai nedidelis manau.
Va kur mamai gėles siuvinėjau ŠIAS tai buvo ir į ilgį dvigubai ir į plotį daugiau, ir nieko biggrin.gif
O jei kalbant apie darbų patikimą ir nepatikimą tai žinok, pamatau darbą ir žinau, kad jis skirtas vienam ar kitam asmeniui. Šio virėjo sau pavyzdžiui, niekad nesiuvinėčiau, nes spalvų ryškių nedaug,. Bet kai pamačiau jį nete, supratau, kad anytai jis net itin patiks.

Tas pats buvo ir su mamos gėlėm. Tik tada pasidrausdama nusiunčiau jai meilugal dešimties paveikslų su gėlėm foto ir ji išsirinko būtent tą kurį jai ir buvau numačius smile.gif

Nes siuvinėti darbą, o po to nežinot kur jį dėt, tai būtų gaila ir laiko ir pinigų. O dabar ramu, nes žinau ne tik kur jie kabės, bet ir tai kad paveikslai TIKRAI patiks. Nesu iš tų, kurios siuvinėja darbus kurie patinka TIK man, o ne gavėjui. schmoll.gif
Atsakyti
ABC
http://tr30935.galle...atch?a=oDw-boey
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2008 10 07, 09:45)
Tiesiog 3, na jei matuot centimetrais tai darbas bus 35x35 cm, tai nedidelis manau.
Va kur mamai gėles siuvinėjau ŠIAS tai buvo ir į ilgį dvigubai ir į plotį daugiau, ir nieko biggrin.gif


As vis ziuriu ziuriu i tuos irisus... wub.gif Vis ruosiuosi siuvineti rolleyes.gif Butinai juos siuvinesiu,-tik dabar dar viena nemaza siuvineju,o sita vis atidedu... Labai bijau tiek lapu blush2.gif .
O su kokiais siulais tu siuvinejai?
Atsakyti
Juratere, seniai matyta!!! bigsmile.gif ka dabar siuvineji?.. keik pamenu tavo darbai irgi dideli buna ... butu labai idomu pamatyti procesa ax.gif mirksiukas.gif

little angel, visiskai tau pritariu! zinoma, gi nesiuvinesi kitam zmogui tai kas patinka tau, ne jam biggrin.gif beje, nu jau geles tavo siuvinetos mamai, NUOSTABIOS!! doh.gif 4u.gif ziurint neatrodo labai dideles, bet kiek suprantu is Jurateres pasisakymo tai jos itin dideles? g.gif mama turbut buvo be proto laiminga gavusi tokia dovana? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2008 10 07, 10:22)
Juratere, seniai matyta!!!  bigsmile.gif ka dabar siuvineji?.. keik pamenu tavo darbai irgi dideli buna ... butu labai idomu pamatyti procesa  ax.gif  mirksiukas.gif

little angel, visiskai tau pritariu! zinoma, gi nesiuvinesi kitam zmogui tai kas patinka tau, ne jam  biggrin.gif beje, nu jau geles tavo siuvinetos mamai, NUOSTABIOS!!  doh.gif  4u.gif ziurint neatrodo labai dideles, bet kiek suprantu is Jurateres pasisakymo tai jos itin dideles?  g.gif mama turbut buvo be proto laiminga gavusi tokia dovana?  smile.gif

Seip kiekviena diena perskaitau viska. Tik gal mazai rasau rolleyes.gif . Siuvineju peizaza,pabandysiu tuoj ikelti. Dar zaidziu zaidime,-tai vis siuvineju... biggrin.gif
Papildyta:
My Webpage
Siuvineju si paveiksla
Atsakyti
Juratere, dafai biggrin.gif rodyk, labai smalsu blush2.gif
siaip pati mazai buvau, gal delto neuzsekiau biggrin.gif
Atsakyti
My Webpage
Cia keliu vakaru darbas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2008 10 06, 21:51)
Na va jusu teismui dar vienas paveikslas  pioneer.gif



Labai grazu thumbup.gif .

QUOTE(Brno @ 2008 10 06, 22:01)
Izida, darbelis nuostabus  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Na bet ir tempai tamstos fantastiski  doh.gif


Aciu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2008 10 07, 09:23)
etaeta Gražus darbas ir rėmas puikus wub.gif



QUOTE(*dano_mama* @ 2008 10 07, 09:28)
etaeta super labai grazu wub.gif

Ir Izidai

Aciu oro_buckis.gif aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 07 spalio 2008 - 10:06