Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Na va jusu teismui dar vienas paveikslas pioneer.gif
user posted image
Atsakyti
Izida, darbelis nuostabus wub.gif wub.gif wub.gif
Na bet ir tempai tamstos fantastiski doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2008 10 06, 21:49)
GA jų nemačau, bet Prym firma pakankamai populiari, tad turėtų siuvimo reikmenyse būti. Geriausia, kad veltui nevažinėt paskambint ir paklausti mirksiukas.gif
Ai tai dzin, vistiek kai jau važiuoji tai vienoj kitoj stabtelt galima. Ačiū.
QUOTE(etaeta @ 2008 10 06, 21:51)
Na va jusu teismui dar vienas paveikslas  pioneer.gif

Jau man šitas koks wub.gif tik bijau, kad kantrybė baigsis greičiau, nei jį padarysiu.
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2008 10 06, 21:51)
Na va jusu teismui dar vienas paveikslas  pioneer.gif


Super wub.gif Kaip tik šitą šiuo metu siuvinėju, tai kaip visad, įdomu, kokie rėmai, kaip atrodo galutinis rezultatas blush2.gif

QUOTE(libaja @ 2008 10 06, 22:19)
Jau man šitas koks  wub.gif tik bijau, kad kantrybė baigsis greičiau, nei jį padarysiu.

Nesibaigs mirksiukas.gif Man tik pačioj pradžioj buvo sunkoka, o dabar visai smagiai siuvinėjasi. Esu kažkur ties viduriu maždaug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2008 10 06, 21:51)
Na va jusu teismui dar vienas paveikslas  pioneer.gif


Labai super darbas,Saunuole! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 10 06, 19:22)
jų yra keturi, tai dar vienas ant pagalvės, o kitas su puokšte uodegoj  biggrin.gif  tą pastarąjį aš ir siuvinėju. kai daugiau turėsiu, tai būtinai pasirodysiu, nes dabar dar tik galva tekyšo  lotuliukas.gif mano planuose jie visi keturi irgi yra  mirksiukas.gif


Tai gal galėtum pasidalinti shemute katino ant pagalvės, ar įdėti nuorodą ax.gif
aassttaa1@gmail.com čia tuo atvejų, jei galėtum atsiust
Aš siuvinėju su vėduokle uodegoj, o čia kartais ne tas pats g.gif

Libaja, labai gražus, šiltas, mielas darbelis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milka@: 06 spalio 2008 - 21:51
Sveikos,

Labai gražūs darbeliai.
Austrair siuvinys ir tėveliai labai gražūs.

QUOTE(libaja @ 2008 10 06, 21:19)
O GA jų yra? Aš labai pasiryžus sekmadienį nulėkt iki ten, nes kaip sykis ir medžiagos nebeturiu...

Taikai į nuolaidą? mirksiukas.gif
Atsakyti
milka@, išsiunčiau abu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 10 06, 23:11)
milka@, išsiunčiau abu  mirksiukas.gif


Iškart puoliau į pašto dėžutę. Ačiū labai aciuks.gif Šių dviejų katinų slapukų niekur neteko sutikti. O su tavo pagalba turėsiu visu keturis yahoo.gif
O ant kokios medžiagytės tu siuvinėji?
Atsakyti
etaeta>
labai grazus darbelis,atsiziuret negaliu...

Atsakyti
Aciu visoms uz siltus ivertinimus hi.gif Siaip jis man nelabai patiko, kai issisiuvinejo, bet ireminti pavyko labai neblogai, taigi galutiniu rezultatu, net ir as esu patenkinta ax.gif Reminimo meistas gasdino, kad butinai iremints blogai, kad daugiau nenesciau, nes anot jo, labai sunku ireminti siuvinetus darbus, o ireminimo kaina tokia pat, kaip eilinio, o darbo gerokai daugiau. Tai jis pats sake kad kai kurios reminimo firmos, specialiai remina siuvinetus darbus su broku, tam, kad zmones daugiau nenestu. Kiek tame tiesios nezinau, bet va tokia kalbas girdejau reminimo dirbtuvese. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 10 06, 23:11)

Taikai į nuolaidą? mirksiukas.gif



Tai kad GA oficialiai jokių nuolaidų neskelbė schmoll.gif nelabai tikiu, kad po remonto ir jau nuolaidas darys. Čia gal labiau taikoma drabužių parduotuvėms išparduodant rudenines prekes ir pereinant prie žieminių g.gif Nes kiek GA Vilniuj darė nuolaidų, tai tik mezgimo bei nėrimo siūlams, o kad siūlus pigiau siuvinėjimo pardavinėtų dar neteko matyt schmoll.gif
Atsakyti