Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(milka@ @ 2008 10 06, 17:58)
Astulia, įdomu kokį katiną tu siuvinėji  mirksiukas.gif  Gal pasirodysi? Aš šios serijos radau tik dviejų schemas. "Jasper" jau išsiuvinėjau, dabar darbuojuosi su "Sebastian". Jei yra daugiau, būtų miela ir juos įtraukti į savo planus.


jų yra keturi, tai dar vienas ant pagalvės, o kitas su puokšte uodegoj biggrin.gif tą pastarąjį aš ir siuvinėju. kai daugiau turėsiu, tai būtinai pasirodysiu, nes dabar dar tik galva tekyšo lotuliukas.gif mano planuose jie visi keturi irgi yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2008 10 06, 09:41)
Rodau ir as savo procesa.

Labai dailus, švelnus procesas 4u.gif

QUOTE(nurija @ 2008 10 06, 10:48)
kiek supratau tai zymiai palengvina diddelio eskizo siuvinejima, nes as kaip tik viena pradejau, nes as viska zymiuosia ant popierines schemos su piestuku, kad nepamesciau eiles ir kryziuku  smile.gif  smile.gif .

Aš irgi ant popierinės žymiuosi, labai patogu thumbup.gif

QUOTE(Little angel @ 2008 10 06, 11:09)
Reikia atminti, kad yra pigūs markeriai, kurie išsiplauna bet visvien lieka gelsvos žymės, tad geriau ant tokios priemonės netaupyti, ypač jei braižomas darbas, kurio ne visas plotas išsisiuvinėja mirksiukas.gif

Man DMC paliko geltonas dryžes verysad.gif

QUOTE(milka@ @ 2008 10 06, 15:27)

bigsmile.gif

QUOTE(rugsėjė @ 2008 10 06, 17:06)
ilendu i eteri ir as su savuoju darbeliu kuri dabar siuvineju

Kaip gražu - lauksim pabaigos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2008 10 06, 16:01)
little angel, zinai ... o tavo nikas sauniai parinktas  mirksiukas.gif  biggrin.gif tokieee paveikslai ir net ne sau  doh.gif  doh.gif na, saunuole uz ryzta ir gerus norus  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif beje, o kada turi suspeti siuos abu darbus padaryti?  g.gif



Man gerai su terminais, nes abi mano "aukos" nė nenutuokia apie dovanas. Tai galiu padaryti bet kada, bet kadangi anytos gimtadienis balandį, tai bus dovana.
O mamai tai kada spėsiu tada.

Dėl gaila negaila tai galiu pasakyti, kad man patinka atvažiavus pas mamą matyti savo darbus garbingiausiose vietose pakabintus. O matytum kaip anyta visems savo svečiams mano paveisklus jai padovanotus giria. Tai žinok tikrai negaila. Nes pati jau nelabai turiu kur kabint, o laikyt stalčiuj nesinori, tai ir dovanoji tiems, kas to verti smile.gif

Sinuhe, nu matai. doh.gif Aš tai kažkur skaičiau, kad tie kur turiu geri. Tai nusipirkau ir netgi siuvinėju darbą daugiau nei du mėn., po visko labai gerai atsiplauna. Tik aš pripilu ledinio vandens į bliūdą ir ten palieku darbą gal pusvalandžiui. Tai kai ateinu būna švaru ir be jokių žymių. Ir taip pat reagavo tiek su linu, tiek su evenweave, tiek su aida. Todėl kitokį net bijočiau pirkt doh.gif unsure.gif O gal pas tave tiesiog brokas buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2008 10 06, 18:53)
Sventes arteja. Tai dabar ziuriu visi ruosiasi Kaledines kojines siuvineti biggrin.gif . As kazkaip bijau imtis. Jauciu, kad pasiuti nemokesiu.
O man kažkaip tokių nepraktiškų daiktų nesinori schmoll.gif
QUOTE(Little angel @ 2008 10 06, 20:17)
Todėl kitokį net bijočiau pirkt doh.gif  unsure.gif  O gal pas tave tiesiog brokas buvo? g.gif

bŪK GERA, PARAŠYK KONKREČIAI KOKS TAVO YRA.

Na, merginos, jau tikrai baigiau. Kitaip nebus.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 10 06, 20:47)
Na, merginos, jau tikrai baigiau. Kitaip nebus.
thumbup.gif
Atsakyti
libaja niu va kaip grazu wub.gif saunuole mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 10 06, 20:47)
O man kažkaip tokių nepraktiškų daiktų nesinori  schmoll.gif

bŪK GERA, PARAŠYK KONKREČIAI KOKS TAVO YRA.



Prym firmos Mėlynas išplaunamas markeris (extra fine)
user posted image

Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 10 06, 19:47)
Na, merginos, jau tikrai baigiau. Kitaip nebus.


rezultatas tikrai vertas pagyrų thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Little angel @ 2008 10 06, 20:00)
Prym firmos Mėlynas išplaunamas markeris (extra fine)


aš irgi šitą naudoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba vakara,

QUOTE(libaja @ 2008 10 06, 20:47)


Na, merginos, jau tikrai baigiau.

laabai gražu thumbup.gif

QUOTE(Little angel @ 2008 10 06, 21:00)
Prym firmos Mėlynas išplaunamas markeris (extra fine)

ir maniškis toks pats,nenuvylė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gida: 06 spalio 2008 - 20:13
QUOTE(Little angel @ 2008 10 06, 21:00)
Prym firmos Mėlynas išplaunamas markeris (extra fine)

O GA jų yra? Aš labai pasiryžus sekmadienį nulėkt iki ten, nes kaip sykis ir medžiagos nebeturiu...
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 10 06, 22:19)
O GA jų yra? Aš labai pasiryžus sekmadienį nulėkt iki ten, nes kaip sykis ir medžiagos nebeturiu...

Aš ne vilnietė, todėl nežinau, ar GA jų yra, bet aš tokius daiktus perku siuvimo reikmenų parduotuvėse mirksiukas.gif Mano markeris jau toks senas (pirkau gal prieš 4-5 m.), kad net užrašas nusitrynęs, o korektorius štai toks. Tu pasiimk medžiagos skiautelę eidama į parduotuvę ir išbandyk ir vieną, ir kitą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 10 06, 21:19)
O GA jų yra? Aš labai pasiryžus sekmadienį nulėkt iki ten, nes kaip sykis ir medžiagos nebeturiu...


GA jų nemačau, bet Prym firma pakankamai populiari, tad turėtų siuvimo reikmenyse būti. Geriausia, kad veltui nevažinėt paskambint ir paklausti mirksiukas.gif
Atsakyti