Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(tiesiog3 @ 2008 10 06, 15:47)
Izida, lauksiu  mirksiukas.gif jau lyg ir link pabaigos judi ar ne?  g.gif



2 lapai issiuvineti, dar 2 liko. Taip kad pabaigos dar nesimato smile.gif .
Atsakyti
Izida, na kur jau ten nesimato lotuliukas.gif su tokiais tempais ... maximum dvi savaites ir gatava biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=tiesiog3,2008 10 06, 15:33]

milka, fainas katinelis drinks_cheers.gif thumbup.gif visai tiktu i mano naujai suplanuota saliona biggrin.gif

Man jis iškart krito į akį. Tai meilė iš pirmo žvilgsnio lotuliukas.gif Bet jis laukia kompanijos. Pakeliui antrasis katinas, šis bus su vėduokle mirksiukas.gif

Pasirodau procesą

user posted image
Atsakyti
Milka, aha, toks "vertas grieko" ...tfu, meiles, katinelis biggrin.gif lotuliukas.gif na, pas mane numatyti salione su panasaus (a lia konturinio truputi tipo) paveikslai ... du dideli jau nupirkti, ir dar siuvinesiu i ta tema smile.gif lauksim ir antrojo katinelio .. mirksiukas.gif beje, proceso tai as nemetau schmoll.gif g.gif g.gif

vieta jau numatyta irgi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2008 10 06, 16:10)
Milka, aha, toks "vertas grieko" ...tfu, meiles, katinelis  biggrin.gif  lotuliukas.gif na, pas mane numatyti salione su panasaus (a lia konturinio truputi tipo) paveikslai ... du dideli jau nupirkti, ir dar siuvinesiu i ta tema  smile.gif lauksim ir antrojo katinelio .. mirksiukas.gif beje, proceso tai as nemetau  schmoll.gif  g.gif  g.gif

vieta jau numatyta irgi?  g.gif



Na, man procesą rodo blink.gif Maniškiai katinukai taip pat turėtų pakibti ant svetainės sienų, tai yra mano rainosios karalaitės (čia aš apie savo katę biggrin.gif ) teritorijoje.
Atsakyti
Milka, dabar jau rodo ir man biggrin.gif na, galejai is karto ir nepasakyti, kas cia bus, o duoti zaidimui "atspejimui" biggrin.gif nes dabar tai dar ganetinai klaidu butu atpazinti kad cia numatomas katinas biggrin.gif
ah, stai, vadinasi dar mus vienija ir meile katems drinks_cheers.gif
Atsakyti

austra, WOW doh.gif 4u.gif nu kazkas nerealaus man tokios nuotraukos siuvinetos ... drinks_cheers.gif o schema su programa dareis?...
nagi isduokit paslapti nuotrauku siuvinetojos, man atrodo, kad nerealiai sunku turetu buti siuvineti nuotrauka ... ar taip ir yra? g.gif beje, kiek trunka toks darbas? g.gif austra, greit sakyk! biggrin.gif mirksiukas.gif
super, tikiuosi, parodysi mums ir ireminta g.gif ax.gif
[/quote]

Ačiū uz pagyrimus. Schemą dariausi su programa, bet kadangi nuotrauka sena ir skanuota, tai nelabai daug spalvų gavosi. Uztrukau 2,5 mėn. Ir visai nesunku - man patinka ir pats procesas, ir rezultatas thumbup.gif Čia jau mano trečia siuvinėta nuotrauka, tai šita pati lengviausia buvo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2008 10 06, 16:07)
Izida, na kur jau ten nesimato  lotuliukas.gif su tokiais tempais ... maximum dvi savaites ir gatava  biggrin.gif  mirksiukas.gif


Na ir as tikiuosi, kad per pora savaiciu pabaigsiu smile.gif . O kaip bus pamatysime.
Atsakyti
milka@ pirmojo katinuko man nerodo, o 'procesas' neblogas

austra nors nedaug spalvų, man gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2008 10 06, 16:22)

Ačiū uz pagyrimus. Schemą dariausi su programa, bet kadangi nuotrauka sena ir skanuota, tai nelabai daug spalvų gavosi. Uztrukau 2,5 mėn. Ir visai nesunku - man patinka ir pats procesas, ir rezultatas  thumbup.gif Čia jau mano trečia siuvinėta nuotrauka, tai šita pati lengviausia buvo biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


O gal butu galima pamatyti ir pirmas dvi ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izida: 06 spalio 2008 - 15:31
O aš stipriai darbuojuos su savo metrikom, tai savo planus ilgam atidėjau blink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2008 10 06, 16:20)
Milka, dabar jau rodo ir man  biggrin.gif na, galejai is karto ir nepasakyti, kas cia bus, o duoti zaidimui "atspejimui"  biggrin.gif nes dabar tai dar ganetinai klaidu butu atpazinti kad cia numatomas katinas  biggrin.gif
ah, stai, vadinasi dar mus vienija ir meile katems  drinks_cheers.gif



Dabar žinosiu, kad yra toks žaidimas. Ačiū in info 4u.gif Dar kada būtinai jį pažaisim biggrin.gif
Atsakyti