Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Little angel @ 2008 10 05, 18:22)
Sveikos, matau, kad seniai buvo rodyti procesai tai dedu savo grand projektą

bigsmile.gif šauniai juda i prieki thumbup.gif

Izida wub.gif

o čia mano judesys... ax.gif liko ornamentai ir metalizuoti siulai... o kaip aš ju bijau... blush2.gif kaži, kaip reiks su jais siuvinėt ??
Atsakyti
Izida labai grazu wub.gif
Little angel biggrin.gif na jei per savaite tiek issiuvinejai tai manau nereiks tau ir balandzio menesio mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas paneles mirksiukas.gif
as jusu temelej naujoke, nors ir esu siuvinejimo kryzeliu fanatike.
kai kuriu mergaiciu foto maciau, kad yra kvadrateliai sumarkiruota medziagai, taip kaip ir ant popierinej schemutej, ar galite paaiskinti kaip tai padarot ir kokiu reik priemoniu?
kiek supratau tai zymiai palengvina diddelio eskizo siuvinejima, nes as kaip tik viena pradejau, nes as viska zymiuosia ant popierines schemos su piestuku, kad nepamesciau eiles ir kryziuku smile.gif smile.gif .
Atsakyti
Nurija, yra markeriai dviejų rūšių.
Pirmos rūšies markeriai išnykstantys, o antros rūšies markeriai išnyksta šaltam vandeny.

JOKIU BŪDU, negalima merkti į šiltą vandenį, ar lyginti subrūkšniuoto darbo, nes karštis, tik užfiksuos spalvą ir neleis išsiplauti.

Aš pirkau išplaunamą šį http://www.kasiulai....products_id=189
Braižiau jau ne vieną darbą ir viskas čiki.

Dar markeriai būna skirtingų storių "super fine" (super plonai rašantys) skirti linui ar smulkiai aidai (aš tokį ir naudoju ir yra įprasti, 14-16 aidai naudojami.

Reikia atminti, kad yra pigūs markeriai, kurie išsiplauna bet visvien lieka gelsvos žymės, tad geriau ant tokios priemonės netaupyti, ypač jei braižomas darbas, kurio ne visas plotas išsisiuvinėja mirksiukas.gif
Atsakyti
Ui, kiek visko prisiuvinejot...As visa rugseji neprisedau prie savo pradeto darbelio doh.gif Na, bet, kai isleisiu savo branguji i kelione,tada jau prisesiu saltais rudens vakarais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*dano_mama* @ 2008 10 05, 21:13)
niu va tikekimes atsiplaus as tai su siulu susidiksniuoju kas 10 langeliu tik tiek kad darbo nemazai visa tai uzima ax.gif


aš kontūrus susidygsniuoju, o viduj dar su išplaunamu markeriu pasižymiu biggrin.gif o šiaip merginos jau kiek kartų buvo perspėjusios, kad medžiagos braižyti pieštuku NEGALIMA, nes nebeišsiplauna nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2008 10 06, 10:07)
bigsmile.gif  šauniai juda i prieki  thumbup.gif

Izida  wub.gif

o čia mano judesys...  ax.gif liko ornamentai ir metalizuoti siulai... o kaip aš ju bijau...  blush2.gif  kaži, kaip reiks su jais siuvinėt ??



Džeine, kažkaip nelabai tas tavo judesys matosi... AR čia tik mano kompas nieko nerodo blink.gif
O metalizuotais siūlais jau daug esu siuvinėjusi, tai patariu - imk kuo trumpesnį siūliuką, nes ilgiau siuvinėjant labai galas nutriūšta ir vis tiek reikia jį išmesti. Tai kai siuvinėji trumpu - viskas puikiai gaunasis.
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2008 10 06, 09:09)
Nurija, yra markeriai dviejų rūšių.
Pirmos rūšies markeriai išnykstantys, o antros rūšies markeriai išnyksta šaltam vandeny.

JOKIU BŪDU, negalima merkti į šiltą vandenį, ar lyginti subrūkšniuoto darbo, nes karštis, tik užfiksuos spalvą ir neleis išsiplauti.

Aš pirkau išplaunamą šį http://www.kasiulai....products_id=189
Braižiau jau ne vieną darbą ir viskas čiki.

Dar markeriai būna skirtingų storių "super fine" (super plonai rašantys) skirti linui ar smulkiai aidai (aš tokį ir naudoju ir yra įprasti, 14-16 aidai naudojami.

Reikia atminti, kad yra pigūs markeriai, kurie išsiplauna bet visvien lieka gelsvos žymės, tad geriau ant tokios priemonės netaupyti, ypač jei braižomas darbas, kurio ne visas plotas išsisiuvinėja mirksiukas.gif


labai dekoju uz paaiskinimus, taupyti ir as nemanau, kad verta, nes juk kitaip gali smarkiai nukenteti pats darbelis.
o kaip tu susibraizai lygiai tuos kvadratelius, su liniuote tiesiog?
ir dar klausimas, ar yra tu markeriu pirkti universalinej, jei zinoma tu vilniete?
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2008 10 06, 09:42)
Labai saunus darbas,super! thumbup.gif


Aciu.

QUOTE(Džeinė @ 2008 10 06, 10:07)

o čia mano judesys...  ax.gif liko ornamentai ir metalizuoti siulai... o kaip aš ju bijau...  blush2.gif  kaži, kaip reiks su jais siuvinėt ??


Kazkodel nieko nematau.

QUOTE(*dano_mama* @ 2008 10 06, 10:33)
Izida labai grazu wub.gif 



Aciu.
Atsakyti
Kaip jau rašiau, tuos markerius puikiai ištrina specialus korektorius. Nereikia nei plauti ir galima lyginti, linijos neišryškėja mirksiukas.gif
Atsakyti
per aidą labai lygiai brėžiasi ir be liniuotės, per siūlę brėži ir viskas. O lina braižant, tai ir per siūlę lėtai brėžiu be jokių liniuočių.
VCUP GA yra tų markerių, bet dėl kokybės nežinau, nes ten nesu jų pirkusi. O praeitą sykį kai buvau, tai nelabai mačiau g.gif , gal kur užslėpti buvo.

P.S. asmeniškai neįsivaizduoju kaip su liniuote brėžiant nenukrypt nuo siūlių g.gif Bet gal kitos pasidalins patirtim smile.gif
Papildyta:
QUOTE(papuga @ 2008 10 06, 12:02)
Kaip jau rašiau, tuos markerius puikiai ištrina specialus korektorius. Nereikia nei plauti ir galima lyginti, linijos neišryškėja  mirksiukas.gif



markeris markeriui nelygu žinok. Geriau pateik konkretų pavyzdį kokios firmos ir rūšies markerį korektorius išvalė. Taip pat manau praverstų paminėti taip pat ir pačio korektoriaus firmą ir rūšį. Nes jų prekyboj ne venas, o nusipirkus, ne tą, gali nukentėti darbas
Atsakyti
sveikos mamytes as naujoke kaskaip suviliojo mane siuvinejimas kryzeliu labai noreciau ismokti bet nezinau kur galeciau pasiskaityti ir ismokti sio siuvinejimo, gal galite kas nors padeti! verysad.gif
Atsakyti