Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Little angel @ 2008 10 05, 19:22)
Sveikos, matau, kad seniai buvo rodyti procesai tai dedu savo grand projektą Mystic stitch dizainą "Seafood chef" 250x250, viso 85 spalvos, pagrinde pavieniai kryžiukai,.
Siuvinėju ant 18 aidos dviem siūliukais.
Tiek pavyko padaryt per savaitę


O čia visas procesas su galutinio vaizdo foto
http://s89.photobuck.....seafood chef/


O aš būčiau galėjus prisiekti, kad čia kažkoks avinas išsiuvinėtas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet darbelio tai dar ohohooo. Man tai sunkiausia, kai spalvų daugybė, o jos tokios panašios tarpusavyje, kaip kad čia - visos rusvos doh.gif Bet bus gražuuuu....
Atsakyti
Little Angel wub.gif wub.gif labai gražiai gaunasi thumbup.gif Bet tiek per savaitę padaryti blink.gif Lenkiu galvą prieš jūsų tempus, mergaitės aciuks.gif
Atsakyti
Little angel saunuole mirksiukas.gif kad pasiryzai tokiam dideliam darbeliui as turbut neistverciau o jei ir istverciau tai turbut koki pusmeti siuvineciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2008 10 05, 18:22)
Tiek pavyko padaryt per savaitę


wooow, kokie tempai thumbup.gif šauniai stumies į priekį, bus liuks darbelis bigsmile.gif
Atsakyti
Nu fainai dirbat, merginos biggrin.gif

Žinokit, tas leliukas ropojantis na tikrai užkerėtas doh.gif
Dabar vėl - sugalvojau rėmint, išskalbiau, dar pamuilavus kraštukus palikau pabūt, nugi pieštuku paprastu buvau pasižymėjus kas 10 langiukų, ir NEATSIPLAUNA doh.gif Dabar nakčiai su Amway balikliu bandau palikti tik pieštukų rėžiuką. Nu bet visiškai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 10 05, 22:00)
Nu fainai dirbat, merginos  biggrin.gif

Žinokit, tas leliukas ropojantis na tikrai užkerėtas  doh.gif 
Dabar vėl - sugalvojau rėmint, išskalbiau, dar pamuilavus kraštukus palikau pabūt, nugi pieštuku paprastu buvau pasižymėjus kas 10 langiukų, ir NEATSIPLAUNA  doh.gif Dabar nakčiai su Amway balikliu bandau palikti tik pieštukų rėžiuką. Nu bet visiškai  blink.gif

niu va tikekimes atsiplaus as tai su siulu susidiksniuoju kas 10 langeliu tik tiek kad darbo nemazai visa tai uzima ax.gif
Atsakyti
Brno kojinė wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

egle.k jau seniau sakiau, kas darbelis fantastiškas. Kaip mama sureagavo?
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 10 05, 23:00)
Nu fainai dirbat, merginos  biggrin.gif

Žinokit, tas leliukas ropojantis na tikrai užkerėtas  doh.gif 
Dabar vėl - sugalvojau rėmint, išskalbiau, dar pamuilavus kraštukus palikau pabūt, nugi pieštuku paprastu buvau pasižymėjus kas 10 langiukų, ir NEATSIPLAUNA  doh.gif Dabar nakčiai su Amway balikliu bandau palikti tik pieštukų rėžiuką. Nu bet visiškai  blink.gif

Sveikos 4u.gif Vis paskaitinėju ir dygsniuoju sau tyliai, nes kol kas neturiu kuo pasigirti, labai jau didelį darbą užsibrėžiau padaryti. O laiko tai mažoka ax.gif Aš susibraižau kas 10 langelių su išnykstančiu markeriu. Tik jeigu neplauni ir išlygini, tos linijos vėl išryškėja. Tada pabandžiau su specialiu siuvimo reikmenų parduotuvėje pirktu korektorium ir viskas labai gražiai pasinaikino thumbup.gif Kaži, gal ir pieštukui jis tinka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papuga: 05 spalio 2008 - 23:04
Dano mama, tai tu manai, kad man pavyks greičiau nei per pusmetį biggrin.gif Tai aš planuoju bent jau iki balandžio pabaigt. Tai panašiai ir gausis. Nors į plotį jau pusė darbo, bet vat į aukštį dar trigubai.

O man tai dydis negasdina, juk čia tie patys kryžiukai, kaip ir ant mažo darbo, tiesiog kryžiavot ilgiau tenka, nes siuvinėjamas plotas didesnis. Visgi 62500 kryžiukų. doh.gif

Dabar suprantu tas siuvinėtojas, kurios siuvinėja didelius darbus ir greta mažesnius pasiilsėjimui, tai ir aš taip manau pradėsiu daryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2008 10 05, 19:22)
Sveikos, matau, kad seniai buvo rodyti procesai tai dedu savo grand projektą Mystic stitch dizainą "Seafood chef" 250x250, viso 85 spalvos, pagrinde pavieniai kryžiukai,.
Siuvinėju ant 18 aidos dviem siūliukais.



Labai didelis darbas laukia smile.gif .
Atsakyti
Rodau ir as savo procesa.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2008 10 06, 09:41)
Rodau ir as savo procesa.

Labai saunus darbas,super! thumbup.gif
Atsakyti