Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Reska @ 2008 09 19, 18:32)
Na ir dar vienas įrėmintas darbas:
Kaip gražu wub.gif
Atsakyti
Reska - dailūs darbeliai wub.gif Man ypač patiko pirmasis, toks kažkoks nostalgiškas jis, puikios spalvos smile.gif Antrąjį gal būčiau siuvinėjusi ant kitokios spalvos medžiagos, bet šiaip irgi mielas darbas smile.gif
Atsakyti
gal žinote tokius siuliukus muline?yra rusiški ir angliški.ar kuri turite ju konvertavimo lentele?
Atsakyti
QUOTE(asarele54 @ 2008 09 19, 21:10)
gal žinote tokius siuliukus muline?yra rusiški ir angliški.ar kuri turite ju konvertavimo lentele?


bet kad Muline yra cekiski mastau.gif turiu pora ju spalvikiu, tai taip uzrasyta
Atsakyti
QUOTE
gal žinote tokius siuliukus muline?yra rusiški ir angliški.ar kuri turite ju konvertavimo lentele?


As turiu ta konvertavimo lentele i DMC.Taip pat ji yra ir vienam puslapy siuvinejimo.
Cia
Atsakyti
gal kas kokiu suniuku ar ziurkiuku uzmatet nedideli paveiksliukai kad butu? nemoku ieskot visai.dideliu grozibiu pilna o pradziai gal koki 30x30 ar dar mazesnio pakaktu. padekit kol noras eilini karta nenuslopo smile.gif
Atsakyti
etaeta, gal nebe už ilgo pradėsi "supynes"? 4u.gif
Atsakyti
piene patiko man vistiek tavo parodyta darbo eiga...pati pradejau vos pries kelias dienas ir dar nuo apacios,tai toki rezultata pamatysiu dar visai negreit:) bet man patinka,kai pamatau viena salia kitos tarpusavyje visai nederancias spalvas klaikus vaizdas susidaro...o dar ir zenkliuku kitu neissifruoju
Atsakyti
[quote=Reska,2008 09 19, 18:32]
Na ir dar vienas įrėmintas darbas:

Labutis,
Reska tu tikra saunuole!!! Tavo darbai (ne darbeliai ) puikus, grazus, tvarkingi ir tiesiog nuostabus!!!
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas biggrin.gif

šiandien eisiu pasiimti siuntinuko iš pašto turėtų mano užsisakyti siuliukai su siuvinėjimo reikmenim atkeliauti bigsmile.gif gaila siuvineti savo fejukės dar negalėsiu, nes medžiagėlė tik už kokių gerų 3 savaičių atkeliaus ax.gif

gal savaitgalį pavyks nufotkint ką jau esu sunarpliojus, įkelsiu vertinimui 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Reska @ 2008 09 19, 16:09)
Įrėminau:


Prisidedu ir aš prie liaupsių, abu darbeliai gražūs ir labai gerai įrėminti wub.gif

QUOTE(tvikse @ 2008 09 19, 23:19)
gal kas kokiu suniuku ar ziurkiuku uzmatet nedideli paveiksliukai kad butu? nemoku ieskot visai.dideliu grozibiu pilna o pradziai gal koki 30x30 ar dar mazesnio pakaktu. padekit kol noras eilini karta nenuslopo smile.gif


Turint didelį norą, nėra sunku susirasti ką siuvinėt, reikia tik truputi laiko. Čia daug nuorodų dedama 4u.gif
http://cafe-noir.gal...albums=1&page=2
Atsakyti
labai ačiū už atsakyma mirksiukas.gif
Atsakyti