Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(egle.k @ 2008 10 03, 17:28)
Aciu astulia uz paskatinima... smile.gif
Kol dar leidzia gal dar dydi pakeisti???kaip manot? g.gif



Labai gražu, o ir rėmas toks nuostabus. Man dar labai patinka tas "fonas", t.y. staltiesė po paveikslu, labai tinka biggrin.gif
Šiaip tulpės mano mylimiausios gėlės...
Atsakyti
įdedu ir aš savo darbelį ax.gif Gaila, tik kad aida labai reta, labai baltuoja visi tarpai cray.gif Kažkaip mane tokią patiklią kažkurį kartą apgavo ir pardavė ne to numeriuko aidą doh.gif Na bet yra kaip yra...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(egle.k @ 2008 10 03, 17:19)
Sveikutes,pasirodysiu ir as pabaigta tulpiu lauka.

user posted image
Remas is arciau...
user posted image


Labai grazu wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2008 10 03, 19:28)
įdedu ir aš savo darbelį ax.gif Gaila, tik kad aida labai reta, labai baltuoja visi tarpai cray.gif Kažkaip mane tokią patiklią kažkurį kartą apgavo ir pardavė ne to numeriuko aidą doh.gif Na bet yra kaip yra...


O tai su daugiau siūliukų nebandei siuvinėti?
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2008 10 03, 19:58)
O tai su daugiau siūliukų nebandei siuvinėti?

ne. Ir taip jau daug siūlų sueina, nes kryžiukai tiesiog arkliški gaunasi doh.gif Be to, kai pamačiau tuos tarpus, jau nebenorėjau ardyti ax.gif Bus man pamoka kitą kartą apsipirkinėjant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2008 10 03, 12:49)


Kaledine kojine, kuri laukia nesulaukia, kada pasirysiu ja susiuti smile.gif
Kaledine kojine

Kojinė nerealiai graži wub.gif 000054.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2008 10 03, 19:28)
įdedu ir aš savo darbelį ax.gif Gaila, tik kad aida labai reta, labai baltuoja visi tarpai cray.gif Kažkaip mane tokią patiklią kažkurį kartą apgavo ir pardavė ne to numeriuko aidą doh.gif Na bet yra kaip yra...


Na, bet suknelės grožis atperka visus tarpus doh.gif Laaaabai gražiai gaunasi, na, o tie tarpai... Ai, kai iš toliau bus žiūrima, tai nelabai ir lįs į akis, nepergyvenk, vistiek matoma būna visuma, o ne tarpai. Tik nenumesk į kampą tos šokėjos mirksiukas.gif
Atsakyti
Zhuvycia,Izida aciu.. rolleyes.gif Ryt paveikslas iskeliauja pas mama bus 60m.proga ,priedas prie dovanos.Tulpes jos (mamos) ir megstamiausisos. smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, labai reikia sio paveikslo schemos, gal galetumete, kuri nors imesti man
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 04 spalio 2008 - 08:38
Kažkur neseniai aš ją mačiau... g.gif Einu paieškosiu
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2008 10 04, 09:40)
Kažkur neseniai aš ją mačiau... g.gif Einu paieškosiu

ji yra ideta, bet stitchfanclub puslapi, bet parsisiuntus neatsidaro, kazkas ten sugadinta.
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2008 10 03, 11:49)
Kaledine kojine, kuri laukia nesulaukia, kada pasirysiu ja susiuti smile.gif
Kaledine kojine

bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif labai graži kojinė
Atsakyti