Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Brno @ 2008 10 02, 11:56)
tai tiek tos mano patirties su dekliuku  4u.gif
Ačiū aciuks.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 10 01, 16:29)


Na pažiūrėkit, kas gavos dabar. Man tai jau visai ir patinka šitoks variantas.

user posted image


Dabar daug graziau atrodo thumbup.gif .
Atsakyti
merginos o is kur jus parsisiuntet programele XSD formatui skaityti?
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2008 10 02, 15:23)
merginos o is kur jus parsisiuntet programele  XSD  formatui skaityti?


As is torrentu. Bet galima kad ir is CIA parsisiusti.
Atsakyti
Kaip čia tylu šiandien.
Papildyta:
O nuolaidos tai nežinau, kaip bus pakirstytos ir kokiom prekėm. Ten kažkokia akcija.

Kaip šiandien čia ramu.
Atsakyti
Wioletukas, nu bet tikrai - tyla ramybe g.gif matyt jau savaitgalio nuotaikomis merginos gyvena ... arba siuvineja intensyviai biggrin.gif
as pasigedau jau kokio darbo, ar proceso ... kazkaip pasiziuri i visokius grozius ir paciai didesnis paskatinimas ne miegot eit, o siuvinet biggrin.gif
Atsakyti
aš tai antradienį eisiu pasiimti savo įrėmintos mergaitės, kur kavą geria (na, kur daugelis turi šitą išsiuvinėtą ax.gif). Labai tikiuosi, kad nebus sugadintas darbelis unsure.gif

Jeigu nepamiršiu, šiandien pabandysiu nufotkint savo šokėją. Žinoma, mano tempai neypatingi, tai nelabai greitai stumiuos į priekį blush2.gif Bet jau artėjus prie liemens thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedress: 03 spalio 2008 - 11:14
Meginu pasirodyti su pora darbeliu.
Lotosai dar neireminti, bet greitu laiku keliaus i dirbtuves.
Lotosai

Kaledine kojine, kuri laukia nesulaukia, kada pasirysiu ja susiuti smile.gif
Kaledine kojine
Atsakyti
sveiki,
kazkada ir as siam skyrelyje pas jus dalyvavau,bet tai buvo beveik pries 2 metukus.tai va vel galvoju prie jusu jungtis.bet kadangi turejau gan nemazai schemuciu kompe,o kompa nusvilpe,tai dabar esu be nieko,tik ka buvau atsispausdinus.gal galite padeti ir patarti,kur galeciau surasti metrikiuku,nes mano vyrukas turi ugio matuokle,o va metriko atsispausdint taip ir nespejau... cray.gif
ir siaip buciau dekinga,jei duotumet dar kokiu adresiuku,kur galima butu rasti visokiu schemuciu.esu issiuvinejus daug darbeliu,bet deja namie nieko neturiu-viskas dovanom isejo...kaip sakoma-batsiuvys be batu...
busiu labai dekinga jei kas pades... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2008 10 03, 12:49)
Meginu pasirodyti su pora darbeliu.
Lotosai dar neireminti, bet greitu laiku keliaus i dirbtuves.

Kaledine kojine, kuri laukia nesulaukia, kada pasirysiu ja susiuti smile.gif


Na, labai jau kojinė graži, marš man, kad iki Kalėdų pasiūtum mirksiukas.gif
O lotosai igi faini, man tai ypaž laumžirgiai, ten lyg auksiukais siuvinėti? Ir rėmelis su blizgučiais, ar tik taip pasirodė?

Labai šaunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2008 10 03, 12:49)
Kaledine kojine, kuri laukia nesulaukia, kada pasirysiu ja susiuti smile.gif
Kaledine kojine

labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 10 03, 12:33)
Na, labai jau kojinė graži, marš man, kad iki Kalėdų pasiūtum mirksiukas.gif
O lotosai igi faini, man tai ypaž laumžirgiai, ten lyg auksiukais siuvinėti? Ir rėmelis su blizgučiais, ar tik taip pasirodė?

Labai šaunu  thumbup.gif

Dekui blush2.gif
Iki Kaledu tai butinai privalau pasiut, tik sedziu ir laukiu paskutinio termino, kada veliausiai reiks pradeti doh.gif
O lotosu laumzirgiai ir remelis is tikruju su auksiniu siulu pasiuvineti (cia viskas pagal schema) ir dar tokie ploksti blizguciai prisiuti.
O kaip galvojat, koks remelis lotosams tiktu? Nes nesiu reminti pirma karta, tai nzn ar dirbtuvese man ka parekomenduos, ar lauks tik mano pageidavimu.

giedress, aciu 4u.gif
Atsakyti