Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Gal kuri matėt, ar įmanoma parsisiųst kažką panašaus (schemutę)? Čia iš kasiulai.lt rinkinukas.
user posted image

Fantastiškas dramblys, o mes lyg ir pradedam rinkt drambliukus rolleyes.gif Pirkt labai brangu pasirodė (kasiulai - 190lt., užsienio puslapiuose - be siuntimo apie 150lt doh.gif ). O gal čia normali kaina? Šiuo metu Dimensions rinkinuka siuvineju, tai jis daug pigesnis ax.gif
Atsakyti
Libaja, nors jau nebe rytas, bet ... mano nuomone, raideles nei per mazos, nei per dideles... pats tas thumbup.gif man ir aplamai ju sriftas patinka drinks_cheers.gif
o va skaiciukus as deciau i desini kampa, kur laisva vietele likusi .. aisku, gerokai mazesnius smile.gif
siaip bus idomu pamatyti galutini varianta mirksiukas.gif

Tukiukas, na gal kaip tokiam paveikslui kaina ir nera per didele g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites gal yra kokiu būdų kaip galima apskaičiuoti iš schemų paveikslo dydį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2008 10 01, 11:47)
aš vis tiek manau, kad normali raidžių ir skaičių proporcija:)
raidės masyvios, tai kažkokie menkučiai skaičiai jau iškristų iš bendro vaizdo smile.gif
jei keisi skaičius, reikia keisti ir raides tada. nežinau, aš nieko nekeisčiau smile.gif
Raidžių nekeičiau, nors radau tokio pat šrifto tik mažesnes. O skaičiukai šitie manau tikrai labiau tinka.
QUOTE(ruci @ 2008 10 01, 13:39)
Man tai beveik viskas čia ok, tik gal šiek tiek paskutiniai skaičiai per arti kūno... O gal visai jų nesinori, bet reikia doh.gif

Man tokia mintis irgi buvo atėjusi. Dabar suku galvą dėl visų svorių-ūgių, kurie kaip ir priklauso...

Na pažiūrėkit, kas gavos dabar. Man tai jau visai ir patinka šitoks variantas.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 01 spalio 2008 - 15:30
QUOTE(libaja @ 2008 10 01, 16:29)
Raidžių nekeičiau, nors radau tokio pat šrifto tik mažesnes. O skaičiukai šitie manau tikrai labiau tinka.

Man tokia mintis irgi buvo atėjusi. Dabar suku galvą dėl visų svorių-ūgių, kurie kaip ir priklauso...

Na pažiūrėkit, kas gavos dabar. Man tai jau visai ir patinka šitoks variantas.


Viskas kuo puikiausiai thumbup.gif Šiaip tai klausinėti kitų nuomonės, mano manymu, rizikingas dalykas, nes kiekviena pasakys kažką naujo, tada gali susibalamutinti ir visai nebežinoti, ką toliau daryti. Reziumė: Kiek žmonių, tiek ir nuomonių. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 10 01, 16:35)
Šiaip tai klausinėti kitų nuomonės, mano manymu, rizikingas dalykas, nes kiekviena pasakys kažką naujo, tada gali susibalamutinti ir visai nebežinoti, ką toliau daryti.

Žinau, bet šiuo atveju skęstantis ir šiaudo griebiasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 10 01, 15:29)
Na pažiūrėkit, kas gavos dabar. Man tai jau visai ir patinka šitoks variantas.


dabar jau visai gerai atrodo thumbup.gif nebekeisčiau nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 10 01, 16:29)
Na pažiūrėkit, kas gavos dabar. Man tai jau visai ir patinka šitoks variantas.

Dabar labai gerai thumbup.gif o kur svorį ir ūgį padėt net nežinau, gal kažkaip apačioj dešiniau prikomponuot viena eilute g.gif

Gal gali įmesti šito šrifto nuorodą? labai įdomus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandrulia: 01 spalio 2008 - 16:19
QUOTE(Sandrulia @ 2008 10 01, 17:18)
Gal gali įmesti šito šrifto nuorodą? labai įdomus

Čia daug visokio gėrio.
Atsakyti
Lyg kažkuri siuvinėjot dėklą mobiliajam... blush-anim-cl.gif Gal galit papasakoti kaip padaryti susiuvimą ir apdailą? blush-anim-cl.gif Nusipirkau naują mobilųjį, tai noriu labai gražaus dėkliuko blush-anim-cl.gif
Atsakyti
gražu. O koks kursas Rusijos pinigų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 10 01, 18:08)
gražu. O koks kursas Rusijos pinigų?  blush2.gif

10 rublių apie 1 lt smile.gif
Atsakyti