Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Mur mur @ 2008 10 01, 09:37)
Libaja,

man atrodo, kad vardo raideles visai nieko, grazu. tik skaiciukai bis didoki....reiketu kazko smulkesnio, mazesnio  mirksiukas.gif
Skaičiai man irgi schmoll.gif ir dar kai ant nugarytės užlipo, tai išvis doh.gif .


QUOTE(winia @ 2008 10 01, 09:58)
man tai normalus tas šriftas atrodo, ir skaičiai, ir raidės  g.gif užmetus akį man matosi visuma smile.gif


Žinokit, radau kitą variantą. Labai panašus, bet.... jeigu mažoji leis, į vakarą bus demonstracija, tikiuos, jau galutinio varianto.
Atsakyti
Libaja, laukiam ploja.gif
Atsakyti
kažkurioj laaaaabai senoj temoj buvo nuoroda į rusišką tinklapį,ten parašai raides,pasirenki šrifto pavadinima ir padaro,tada surašai skaičius tuo pačiu pavadinimu ir padaro.jei kuri turi šią nuorodą,supras apie ką šneku.man mirė kompas su visais gerais dalykais ir nebeturiu aš nieko....jei kuri turi,pasidalinkit prašom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2008 10 01, 10:25)
kažkurioj laaaaabai senoj temoj buvo nuoroda į rusišką tinklapį,ten parašai raides,pasirenki šrifto pavadinima ir padaro,tada surašai skaičius tuo pačiu pavadinimu ir padaro.jei kuri turi šią nuorodą,supras apie ką šneku.man mirė kompas su visais gerais dalykais ir nebeturiu aš nieko....jei kuri turi,pasidalinkit prašom blush2.gif
Ojei koks lobis būtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 10 01, 10:40)
Ojei koks lobis būtų  thumbup.gif

Aš rusiškos nuorodos neturiu, ji man nepasiteisino, turiu šią
http://www.celticxst...in/stitches.cgi

Pagal ją gaunasi šitaip
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2008 10 01, 11:05)
Aš rusiškos nuorodos neturiu, ji man nepasiteisino, turiu šią
http://www.celticxst...in/stitches.cgi

Šiaip tavo nuomonės labiausiai ir laukiau, nes metrikuose specas esi smile.gif. Man pagal šitą nuorodą skaičius davė didesnius už raides.
Atsakyti
sveikos siuvinetojos
gal galite padeti
man labai reikia sxemos batukam va tokiem
user posted image
labai atsiprasau bet sita nuotraukyte pasiskolinau is pauksciuko albumo ax.gif
Atsakyti
Kokia iš manęs čia specė, siuvinėju pagal schemas ir viskas. Skaičių niekad nesu rašiusi į šią nuorodą blush2.gif

Gražios ir tavosios raidės, tik man visad norisi vardą per centrą siuvinėt

Skaičius renkuosi šiuos
user posted image
Atsakyti
aš vis tiek manau, kad normali raidžių ir skaičių proporcija:)
raidės masyvios, tai kažkokie menkučiai skaičiai jau iškristų iš bendro vaizdo smile.gif

jei keisi skaičius, reikia keisti ir raides tada. nežinau, aš nieko nekeisčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lucra @ 2008 10 01, 11:43)
sveikos siuvinetojos
gal galite padeti
man labai reikia sxemos batukam va tokiem

labai atsiprasau bet sita nuotraukyte pasiskolinau is pauksciuko albumo ax.gif

Galėjai per AŽ paprašyti 4u.gif
http://cafe-noir.gal...watch?a=eI3-0oK

libaja
Aš vardą palikčiau, o raides, kad ir tas pačias į apačią nuleisčiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 01 spalio 2008 - 10:54
QUOTE(paukščiukas @ 2008 10 01, 11:50)

galejau, bet nepagalvojau ...didelia deku user posted image
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 10 01, 00:05)
Žinokit, ateinu pasiguost. Jau paranoja nuo šriftų ieškojimo, jų siuvinėjimo ir ardymo. Nu tikrai šitas paveiksliukas kažkoks keistas.
Ar šitas variantas bent į temą?
Man tai beveik viskas čia ok, tik gal šiek tiek paskutiniai skaičiai per arti kūno... O gal visai jų nesinori, bet reikia doh.gif
user posted image
Atsakyti