Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(laujus @ 2008 09 30, 20:19)
Beje, aš gi pamąsčiau, kad galima ant bet kokios patinkančios staltiesės siuvinėt, tik reikia prisidaigstyt tirpstančią kanvą (plaunant ji po to ištirpsta). Mačiau naujai atsirado www.kasiulai.lt  bigsmile.gif Ir spėju čia būtų pats pigiausias variantas  mirksiukas.gif


Tirpstancia? Gal turi galvoje ispasoma?
Atsakyti
Taip, Labutuliukas, kasiulai.lt pradėjo prekiauti tirpstančia kanva mirksiukas.gif

http://www.kasiulai....roducts_id=1032
Atsakyti



MOTIEJUS IR MARGARITA patys liukiškiausi metrikai thumbup.gif PAUKŠČIUK, gal galetum schemutėmis pasidalinti???? labai noriu ir savo sūneliui toki padaryti. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trixi: 30 rugsėjo 2008 - 22:07
Žinokit, ateinu pasiguost. Jau paranoja nuo šriftų ieškojimo, jų siuvinėjimo ir ardymo. Nu tikrai šitas paveiksliukas kažkoks keistas.
Ar šitas variantas bent į temą? user posted image
Žinau, kad nuotrauka prasta, bet vaizdas matosi. Ryte pažiūrėsiu ką sakot, ir pratęsiu darbą į kurią nors pusę doh.gif
Atsakyti
manau varda reiketu išsiuvineti truputi mažesnem raidelem,nes dabar pirmas žvilgsnis krypsta i varda,o tik po to i vaikiuka.
Atsakyti
pritariu ašarėlei, raidžių ir datos šriftas tikrai per didelis. Paieškok, kad būtų bent 2/3 šito dabartinio. Dar keistokai atrodo, "putlios" raidės ir kūdenos skaičiai. Gal reiktų to pačio šrifto rinktis, tik skaičius mažesnius už vardą padaryt
Atsakyti
As visada srifta imu nedideli ir raides plonas, skaiciai irgi turetu buti gerokai mazesni uz raides. Tada ir bendras vaizdas svelnesnis gaunasi. Dazniausiai prie metriku buna rekomenduojamas sriftas, tai panaudojusi tikrai nesuklysi. O siaip as beveik prie visu metriku naudoju ta srifta, kuris buna prie batuku, rankyciu , kojyciu (cia apie metriku schemutes) ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, turiu pardavimui DMC siuliuku (1,60) nemazai atspalviu. Rasykit i pm (az) Mery.
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2008 10 01, 08:26)
pritariu ašarėlei, raidžių ir datos šriftas tikrai per didelis. Paieškok, kad būtų bent 2/3 šito dabartinio. Dar keistokai atrodo, "putlios" raidės ir kūdenos skaičiai. Gal reiktų to pačio šrifto rinktis, tik skaičius mažesnius už vardą padaryt
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif , bet prie šitų raidžių nebuvo skaičių, nors tame puslapyje jų labai daug. Tik kad kažkokie kreiziniai visi. Šiti labiausiai tiko.

O šitas šriftas tai man labai tinka, bet va kad tie skaičiai doh.gif


QUOTE(etaeta @ 2008 10 01, 08:40)
Dazniausiai prie metriku buna rekomenduojamas sriftas, tai panaudojusi tikrai nesuklysi. O siaip as beveik prie visu metriku naudoju ta srifta, kuris buna prie batuku, rankyciu , kojyciu (cia apie metriku schemutes)  ir t.t.  4u.gif
O va tas tai išvis tragiškai atrodo.
Atsakyti
Libaja,

man atrodo, kad vardo raideles visai nieko, grazu. tik skaiciukai bis didoki....reiketu kazko smulkesnio, mazesnio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2008 09 30, 19:36)

Izide, faina ...dar jei ir i komplekta... thumbup.gif patinka man kai paveikslai keli buna is tos pacios serijos ... kazkaip i tema risasi, ne taip isbarstytai buna ..  mirksiukas.gif na, aisku, jei didelis paveikslas, tai jis ir taip gerai ziurisi  smile.gif

zodziu, bus faina pamatyti galutini varianta  4u.gif


Butinai parodysiu smile.gif .

QUOTE(libaja @ 2008 10 01, 00:05)
Žinokit, ateinu pasiguost. Jau paranoja nuo šriftų ieškojimo, jų siuvinėjimo ir ardymo. Nu tikrai šitas paveiksliukas kažkoks keistas.
Ar šitas variantas bent į temą?
Žinau, kad nuotrauka prasta, bet vaizdas matosi. Ryte pažiūrėsiu ką sakot, ir pratęsiu darbą į kurią nors pusę  doh.gif


Mano akiai ir raidžių ir datos šriftas yra per didelis.
Atsakyti
man tai normalus tas šriftas atrodo, ir skaičiai, ir raidės g.gif užmetus akį man matosi visuma smile.gif
Atsakyti