Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(paukščiukas @ 2008 09 30, 09:19)
Ačiū, savo vaikui niekad nesiuvinėčiau, bet mama pati išsirinko ir labai džiaugėsi šiuo paveiksliuku smile.gif

aš nesakau, kad negražus, paveiklsiukas tikrai mielas, tik kaip metrikas, man nepatiktu, bet juk kiek žmonių tiek nuomonių smile.gif
Atsakyti
Izide, puikus paveikslas thumbup.gif sau siuvinejiesi? g.gif
na bet tempai tada vis tiek doh.gif man letokai einasi kazkaip tai g.gif
Atsakyti
Ieskau schemu: si lenarte.
http://show.7ya.ru/p...?...552445&ob=0

O si dimensions:
http://show.7ya.ru/p...?...905019&ob=0

Ir pakartoju savo prasyma, gal kas matete kur parduodamos staltieses skirtos siuvinejimui. T.y. jos su tokiais aidos kvadratais, kuriuose galime paveiksliukus issiuvineti.
4u.gif
Atsakyti
Izide, o tu neturi kitokiu formatu tos schemos? tuo, kuriuo atsiuntei, mano kompas neatidaro verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(tiesiog3 @ 2008 09 30, 14:30)
man letokai einasi kazkaip tai  g.gif


o tu irgi tą pačią moteriškę siuvinėji kaip ir Izidė?
Atsakyti
pienas balerina rasi čia
http://cafe-noir.gal...watch?a=eI3-0oy
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2008 09 30, 16:56)
Ieskau schemu:
O si dimensions:
http://show.7ya.ru/p...?...905019&ob=0

Ir pakartoju savo prasyma, gal kas matete kur parduodamos staltieses skirtos siuvinejimui. T.y. jos su tokiais aidos kvadratais, kuriuose galime paveiksliukus issiuvineti.
4u.gif


Radau jums tos gražios balerinos schemute čia
O staltiesės matyti neteko, nors mane irgi vilioja pabandyti ją siuvinėti. Manau, blogiausiu atveju gal galima pasinaudoti iš kasiūlų tekstūriniu audiniu čia
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2008 09 30, 15:07)
Izida doh.gif jau ta kaupimo manija mane baigia uzvaldyti blush2.gif atsiusk ir man kristi3d@yahoo.com is anksto dekoju 4u.gif


Issiunciau biggrin.gif

QUOTE(tiesiog3 @ 2008 09 30, 15:30)
Izide, puikus paveikslas  thumbup.gif sau siuvinejiesi?  g.gif
na bet tempai tada vis tiek  doh.gif man letokai einasi kazkaip tai  g.gif


Sita siuvineju sau. Bus porele prie kito Lanarte paveikslo, jau ir vieta paruosta smile.gif .

QUOTE(astulia @ 2008 09 30, 16:11)
Izide, o tu neturi kitokiu formatu tos schemos? tuo, kuriuo atsiuntei, mano kompas neatidaro  verysad.gif



Paieskosiu. Kazkur turejau, bet kokybe buvo blogesne. Sita schema atsidaro su programa Pattern Maker for cross stitch.
Papildyta:
QUOTE(pienas @ 2008 09 30, 15:56)


As turiu schema Samantha is Lanarte . Jeigu reikia galiu atsiusti i el. pasta.
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2008 09 30, 15:56)
Ir pakartoju savo prasyma, gal kas matete kur parduodamos staltieses skirtos siuvinejimui. T.y. jos su tokiais aidos kvadratais, kuriuose galime paveiksliukus issiuvineti.
4u.gif


Jei tinka užsienietiškos paduotuvės tai angliškoje yra kažkas panašaus 4u.gif
Atsakyti
aistulia, nea, as nesiuvineju tos merginos ... schmoll.gif smile.gif tiesiog matau kai tai nera toks visai paprastutis paveikslas, o per tiek laiko ir tiek daug padare g.gif blink.gif tai pasilygindama manau kad man kazko tai letai juda g.gif

Izide, faina ...dar jei ir i komplekta... thumbup.gif patinka man kai paveikslai keli buna is tos pacios serijos ... kazkaip i tema risasi, ne taip isbarstytai buna .. mirksiukas.gif na, aisku, jei didelis paveikslas, tai jis ir taip gerai ziurisi smile.gif

zodziu, bus faina pamatyti galutini varianta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2008 09 30, 16:56)
Ir pakartoju savo prasyma, gal kas matete kur parduodamos staltieses skirtos siuvinejimui. T.y. jos su tokiais aidos kvadratais, kuriuose galime paveiksliukus issiuvineti.
4u.gif


Beje, aš gi pamąsčiau, kad galima ant bet kokios patinkančios staltiesės siuvinėt, tik reikia prisidaigstyt tirpstančią kanvą (plaunant ji po to ištirpsta). Mačiau naujai atsirado www.kasiulai.lt bigsmile.gif Ir spėju čia būtų pats pigiausias variantas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2008 09 30, 15:56)
Ir pakartoju savo prasyma, gal kas matete kur parduodamos staltieses skirtos siuvinejimui. T.y. jos su tokiais aidos kvadratais, kuriuose galime paveiksliukus issiuvineti.
4u.gif

Maciau Kaune Senamiesty "Gerose Akyse" jie turi karpomos medziagos su tais kvadratais. Sake, kad skirta staltiesems siuvineti. as tai dar turiu nuo tarybiniu laiku, labai superiniu ir kas juokingiausia, kad tik siemet pamaciau, kad jos skirtos siuvinejimui, niekada neatkreipiau demesio, staltieses, kaip staltieses. O per Velykas , kai pamaciau paserviravusi stala, tai is dziaugsmo vos nenukritau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 30 rugsėjo 2008 - 20:34
QUOTE(etaeta @ 2008 09 30, 21:33)
Maciau Kaune Senamiesty "Gerose Akyse" jie turi karpomos medziagos su tais kvadratais. Sake, kad skirta staltiesems siuvineti.


Bet kad ta Afgan medžiagytė GA labai skysta unsure.gif Persišviečianti visa.
Atsakyti