Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(asarele54 @ 2008 09 29, 13:30)
kai maža buvau,tai mama gruodžio pirma diena pakabindavo koine ir kiekviena diena kas nors ka nors idedavo,ar saldaini,ar kokia grandinele,žieduka.buvo pasakiusi,kad kaledu senis su žiuronais žiuri ir mato,jeigu aš gera,tada nikštukai nakti ka nors atneša,bet i koine žiureti negalima,nes kaledu senis pamatys,supyks ir ja pasiims. biggrin.gif

bigsmile.gif nugi tikrai puiki mintis smile.gif

paukščiukas wub.gif thumbup.gif , tik va, man toks metrikas (vaikas - angeliukas) tinka tik anapus išėjusiam... nu negaliu aš kitaip išsivaizduot... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2008 09 30, 09:07)


paukščiukas   wub.gif  thumbup.gif  , tik va, man toks metrikas (vaikas - angeliukas) tinka tik anapus išėjusiam... nu negaliu aš kitaip išsivaizduot...  blush2.gif

o man kaip tik labai faina miega lelius kaip angeliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2008 09 30, 09:07)
bigsmile.gif  nugi tikrai puiki mintis  smile.gif

paukščiukas   wub.gif  thumbup.gif  , tik va, man toks metrikas (vaikas - angeliukas) tinka tik anapus išėjusiam... nu negaliu aš kitaip išsivaizduot...  blush2.gif

man tai ir grazu toks fainuolis gerulis kaip angeliukas mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2008 09 29, 15:10)

Izide, o kas galutiniame variante turetu buti?  g.gif bet kad tiek issiuvineti kiek gi tu laiko per ta savaite skyrei?  g.gif tikrai turetu buti nemazai, arba tu kaip masina varai  biggrin.gif



Galutiniame variante turetu buti taip:

user posted image

Siuvineju vakarais, gal po kokias 3 val i diena smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 09 29, 20:46)
Gal galima būtų schemutę?


Parašyk į až kur siųsti
QUOTE(Džeinė @ 2008 09 30, 09:07)
paukščiukas   wub.gif  thumbup.gif  , tik va, man toks metrikas (vaikas - angeliukas) tinka tik anapus išėjusiam... nu negaliu aš kitaip išsivaizduot...  blush2.gif


Ačiū, savo vaikui niekad nesiuvinėčiau, bet mama pati išsirinko ir labai džiaugėsi šiuo paveiksliuku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 30 rugsėjo 2008 - 09:20
QUOTE(Izida @ 2008 09 30, 07:55)
Galutiniame variante turetu buti taip:

user posted image

Siuvineju vakarais, gal po kokias 3 val i diena smile.gif .

labai grazus paveikslas 4u.gif gal butu galima schemute gauti? atsiusk i az jei galetum . aciu mirksiukas.gif lauksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nurija: 30 rugsėjo 2008 - 09:46
Zhuvycia, jeigu tokią kojinę siuvinėtum kaip aš siuvinėjau,tilps ir džipas su pulteliu ir vietos dar atliks lotuliukas.gif mano kojinė gavosi sūnui iki pažastų lotuliukas.gif
Kalėdinė kojinė namie pakabinu kai eglė papuošta,kalėdų rytą kojinėje randa sūnus pagrindinę didelę dovaną,o nuo sekančio ryto iki sausio 1d ryto nykštukas palieka po nedidelę dovanėlę arba šokoladinį kiaušinį,ir be abejo kiekvieną rytą ištraukia.Tokia mano kojinės istorija ax.gif Draugė taip dukrom į pirktines kalėdų kojines nykštukų dovanas krauna,o kadangi vaikai raštingi,tai pakabinus kojinę parašo kalėdų seneliui laišką ir parašo ko norėtų dovanų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banni: 30 rugsėjo 2008 - 09:54
QUOTE(banni @ 2008 09 30, 10:54)
Zhuvycia, jeigu tokią kojinę siuvinėtum kaip aš siuvinėjau,tilps ir džipas su pulteliu ir vietos dar atliks lotuliukas.gif mano kojinė gavosi sūnui iki pažastų  lotuliukas.gif
Kalėdinė kojinė namie pakabinu kai eglė papuošta,kalėdų rytą kojinėje randa sūnus pagrindinę didelę dovaną,o nuo sekančio ryto iki sausio 1d ryto nykštukas palieka po nedidelę dovanėlę arba šokoladinį kiaušinį,ir be abejo kiekvieną rytą ištraukia.Tokia mano kojinės istorija ax.gif  Draugė taip dukrom į pirktines kalėdų kojines nykštukų dovanas krauna,o kadangi vaikai raštingi,tai pakabinus kojinę parašo kalėdų seneliui laišką ir parašo ko norėtų dovanų lotuliukas.gif


Su tom Kalėdinėm kojinėm (ir apskritai su Kalėdų tradicijom) kiekvienoje šeimoje vis kitaip viskas ir labai taip faina. Maniškiai tai gaus dėžutes, kažkada siuvau maišelius gražius, kažkada tiesiog stengėmės pripirkti kuo daugiau nors ir mažų dovanėlių, kad ryte atsikėlę rastų krūūūūvą dovanų ant stalo, tai įspūdis buvo irgi neišdildomas visiems. Na, bet čia kita tema turbūt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2008 09 30, 09:55)
Galutiniame variante turetu buti taip:

user posted image

Siuvineju vakarais, gal po kokias 3 val i diena smile.gif .

thumbup.gif labai grazus galutinis variantas wub.gif
Atsakyti
Izida, labai miela moteriškė galutiniam rezultate bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2008 09 30, 10:45)
labai grazus paveikslas  4u.gif  gal butu galima schemute gauti? atsiusk i az jei galetum . aciu  mirksiukas.gif lauksiu.


El. pasto adreso reikia.
Papildyta:
QUOTE(*dano_mama* @ 2008 09 30, 12:06)
thumbup.gif  labai grazus galutinis variantas wub.gif



QUOTE(Sinuhas @ 2008 09 30, 12:47)
Izida, labai miela moteriškė galutiniam rezultate bus thumbup.gif


Ziuresim kas cia gausis g.gif . Irgi tikiuosi, kad bus grazu.
Atsakyti
Izida doh.gif jau ta kaupimo manija mane baigia uzvaldyti blush2.gif atsiusk ir man kristi3d@yahoo.com is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti