Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(asarele54 @ 2008 09 29, 14:30)
kai maža buvau,tai mama gruodžio pirma diena pakabindavo koine ir kiekviena diena kas nors ka nors idedavo,ar saldaini,ar kokia grandinele,žieduka.buvo pasakiusi,kad kaledu senis su žiuronais žiuri ir mato,jeigu aš gera,tada nikštukai nakti ka nors atneša,bet i koine žiureti negalima,nes kaledu senis pamatys,supyks ir ja pasiims. biggrin.gif



Aaa, tai iki Kalėdų susirinkdavo 24 dovanėlės? Fainai kaip... Bet kažin, ar aš savo šarančius išlaikyčiau, kad nieko neišimtų ir nepasisavintų anksčiau laiko biggrin.gif
Atsakyti
Aistulia, gng@gng.lt aciu is anksto!! 4u.gif

Izide, o kas galutiniame variante turetu buti? g.gif bet kad tiek issiuvineti kiek gi tu laiko per ta savaite skyrei? g.gif tikrai turetu buti nemazai, arba tu kaip masina varai biggrin.gif

Zhuvycia, malonu matyti 4u.gif tai vyras judu taip kamuoja? g.gif g.gif tu sakyk, kad tau negalima nieko daryti, apart siuvinejimo ... lotuliukas.gif nu dar klaviatura pamaigyti galima biggrin.gif

asarele, o gi visai liuks ideja ...tik kad maniskis irgi itariu neiskestu nepaziurejes schmoll.gif schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, gal kuri nors turite Nimue Supiniu pacio siuvinio nuotrauka geros kokybes, kad butu galima pasiziureti is arti pasididinus? 4u.gif
Atsakyti
tikrai, tiek daug graziu darbeliu uzderejo!

QUOTE(asarele54 @ 2008 09 29, 14:30)
kai maža buvau,tai mama gruodžio pirma diena pakabindavo koine ir kiekviena diena kas nors ka nors idedavo,ar saldaini,ar kokia grandinele,žieduka.buvo pasakiusi,kad kaledu senis su žiuronais žiuri ir mato,jeigu aš gera,tada nikštukai nakti ka nors atneša,bet i koine žiureti negalima,nes kaledu senis pamatys,supyks ir ja pasiims. biggrin.gif


kokia gera mintis! bigsmile.gif
gal galima butu koki veikianti linka su kaledinem kojinem ax.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2008 09 29, 15:10)
Zhuvycia, malonu matyti  4u.gif tai vyras judu taip kamuoja?  g.gif  g.gif tu sakyk, kad tau negalima nieko daryti, apart siuvinejimo ...  lotuliukas.gif nu dar klaviatura pamaigyti galima  biggrin.gif




Juokus mėgstate, ponia, vyras pats kamuojasi su oboliais kaip paklaikęs ir man eleidžia nieko daryti, bet aš gi negaliu, sąžinė neleidžia, o ir kiti pagranduliai neleidžia apkerpėti man...
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 09 29, 16:27)
kokia gera mintis!  bigsmile.gif
gal galima butu koki veikianti linka su kaledinem kojinem  ax.gif aciu  4u.gif


Aš tai tik čia esu radus kol kas kojinyčių bigsmile.gif čia
Atsakyti
Zhuvycia, su juokais smagiau gyventi mirksiukas.gif biggrin.gif na jo, va dar ir sazines dabar matyt pas tamista uz du biggrin.gif niu gerai, susitvarkysit obuolius, gal tada pamatysim raideles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2008 09 29, 12:38)
Parašyk kur siūsti smile.gif


Jeigu nesunku tai i almara@one.lt
busiu labai dėkinga
Atsakyti

QUOTE(paukščiukas @ 2008 09 29, 09:50)
Mažas angeliukas, kaip ir rašiau siuvinėjosi labai mielai. Žinau, kad metrikos visom pabodusios, tai stengiuos nesirodyt, bet su šia neiškenčiau blush2.gif  blush2.gif
user posted image

Gal galima būtų schemutę?
Atsakyti
Labanakt
Atsakyti
mama buvo aukštai koine pakabinusi ir prigasdinusi,tai aš bijojau,kad kaledų senis gali pasiimti ta koine tai ir nelisdavau.dabar viskas kartojasi,tik koine kabinama jau broliukui.tai visada prieš einant į svečius ka nors nuperki ir paprašai,kad vakare idetu smile.gif
Atsakyti
kol neperskaičiau apie ką anksčiau kalbėta, tol niekaip nesupratau, kas ta 'koinė' doh.gif lotuliukas.gif pasirodo kojinė... bigsmile.gif
Atsakyti