Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(paukščiukas @ 2008 09 29, 09:50)
Mažas angeliukas, kaip ir rašiau siuvinėjosi labai mielai. Žinau, kad metrikos visom pabodusios, tai stengiuos nesirodyt, bet su šia neiškenčiau blush2.gif  blush2.gif
user posted image

sveikute labai mielas darbelis wub.gif gal galit idėti schema ?labai jau noriu pabandyt kaska panašaus išsiuvynėt
Atsakyti
paukščiuk, nuotraukytėj nedatraukiu - ką su nagiukais padarei? ax.gif Lyg kažką švelnesnio įdėjai nei schemutėj buvo?
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2008 09 29, 11:51)
paukščiuk, nuotraukytėj nedatraukiu - ką su nagiukais padarei? ax.gif Lyg kažką švelnesnio įdėjai nei schemutėj buvo?

Koju grybeli isgyde lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2008 09 29, 11:51)
paukščiuk, nuotraukytėj nedatraukiu - ką su nagiukais padarei? ax.gif Lyg kažką švelnesnio įdėjai nei schemutėj buvo?


Man irgi tai smalsu pasidarė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 09 29, 11:44)
sveikute  labai mielas darbelis  wub.gif gal galit idėti schema ?labai jau noriu pabandyt kaska panašaus išsiuvynėt

Parašyk kur siūsti smile.gif

QUOTE(giedress @ 2008 09 29, 11:51)
paukščiuk, nuotraukytėj nedatraukiu - ką su nagiukais padarei? ax.gif Lyg kažką švelnesnio įdėjai nei schemutėj buvo?



QUOTE(etaeta @ 2008 09 29, 12:04)
Koju grybeli isgyde  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif oi kaip prajuokinot lotuliukas.gif

taip, nagiukus išgydžiau, siuvinėjau šviesia kūno spalva smile.gif

parašiuke yra didesnė nuotrauka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2008 09 28, 10:54)
Beje, klausimas,  g.gif - mane domina, ką mąstot apie pakabinamas Kalėdines kojines? Netyčia naršydama internete atradau tokių gražių siuvinėtų pakabinamų Kalėdinių kojinių. Nors man tai šiek tiek iš užsienio atkeliavusi mada regis, bet taip gražiai atrodo kai kurios, kad turbūt siuvinėsiu - labai jau patiko  Manau pats laikas pradėt jau ruoštis Kalėdom tongue.gif

As tik ka baigiau siuvinet savo pirmaja kojine. Kazkodel susigundziau siemet vaikiui padaryt tokia. Bus kaip dekoracija namuose kalediniu laikotarpiu. Tik laukia siuvimas - tai kaupiuosi moraliskai, nes nedaug turiu patirties sioj srity.
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2008 09 29, 12:41)
yahoo.gif
Atsakyti
Aš kojines dariau labai paprastas blush2.gif , siuvinėjau tik šeimos narių vardus, o siuvau kaip mokėjau blush2.gif Kažkada rodžiau rolleyes.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Pauksciuk, kokius vaistus nuo grybelio naudojai? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O su tom kojinėm kaledinėm, tai aš irgi vis į jas varvinu seilę, bet gi vis pagalvoju, į jas gi jokios dovanos vaikams netilptų, tik saldainių kokių krūva. O mums gi reikalingi visokie džipai su pultais, tai juos reiktų dėti atskirai, kam tada kojinės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 09 29, 13:40)
Pauksciuk, kokius vaistus nuo grybelio naudojai?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O su tom kojinėm kaledinėm, tai aš irgi vis į jas varvinu seilę, bet gi vis pagalvoju, į jas gi jokios dovanos vaikams netilptų, tik saldainių kokių krūva. O mums gi reikalingi visokie džipai su pultais, tai juos reiktų dėti atskirai, kam tada kojinės?  g.gif


Jos labiau namams puošti mirksiukas.gif Arba kokias smulkmenas kiekvienai dieną įdėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja @ 2008 09 29, 13:41)
Jos labiau namams puošti  mirksiukas.gif  Arba kokias smulkmenas kiekvienai dieną įdėti smile.gif


A, nu bendrai tai taip... Kažkaip nepagalvojau apie namų puošimą. Atrodė, jeigu jau tiek siuvinėti, tai jau turėtų būti vieninelė ir visam gyvenimui, nes būna tokių meno kūrinių, kad karšta darosi doh.gif
Atsakyti
kai maža buvau,tai mama gruodžio pirma diena pakabindavo koine ir kiekviena diena kas nors ka nors idedavo,ar saldaini,ar kokia grandinele,žieduka.buvo pasakiusi,kad kaledu senis su žiuronais žiuri ir mato,jeigu aš gera,tada nikštukai nakti ka nors atneša,bet i koine žiureti negalima,nes kaledu senis pamatys,supyks ir ja pasiims. biggrin.gif
Atsakyti