Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(juratere @ 2008 09 28, 22:56)
My Webpage
Papuga,-uzeik i vaikiskus,-surasi daug bituciu mirksiukas.gif

Labai labai ačiū 4u.gif Tokių man ir reikėjo ax.gif
Atsakyti
Pauksciukas, nu tikrai labai miela angeliuke mirksiukas.gif wub.gif beje, o tu vis siuvineji metrikus ... g.gif cia gal pagal uzsakymus? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2008 09 29, 09:50)
Mažas angeliukas, kaip ir rašiau siuvinėjosi labai mielai. Žinau, kad metrikos visom pabodusios, tai stengiuos nesirodyt, bet su šia neiškenčiau blush2.gif  blush2.gif
user posted image

sveikutes labai mielas angeliukas wub.gif net ir as uzsimaniau tokio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2008 09 29, 09:56)
Pauksciukas, nu tikrai labai miela angeliuke  mirksiukas.gif  wub.gif beje, o tu vis siuvineji metrikus ...  g.gif cia gal pagal uzsakymus?  g.gif  smile.gif

Ačiū 4u.gif

Taip, siuvinėju metrikas pagal užsakymą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 29 rugsėjo 2008 - 09:25
Nu merginos! Pasipyle labai grazus darbai. Visi tokie uzbaigti, juvelyriski, labai graziai ireminti! Tiesiog auksarankes 4u.gif
Atsakyti
paukščiukas, labai dailus angelėlis angel_not.gif
Atsakyti
QUOTE(papuga @ 2008 09 29, 09:55)
Labai labai ačiū  4u.gif Tokių man ir reikėjo ax.gif

Nera uz ka,-svarbiausia -pagelbejau mirksiukas.gif
Atsakyti
Pauksciukas, aisku ... smalsu buvo smile.gif o sau ka nors ar speji issikryzavot? g.gif smile.gif

va matau ir Zhuvycia pasirode ... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2008 09 29, 10:30)
Pauksciukas, aisku ... smalsu buvo  smile.gif o sau ka nors ar speji issikryzavot?  g.gif  smile.gif



Dėl savęs siuvinėju labai nedaug, nedidukes dovanėles. Daugiau neriu, dabar dar megzti pradėjau, nes norisi ir nuo siuvinėjimo pailsėti smile.gif

Ačiū merginos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 29 rugsėjo 2008 - 09:38
Oi, mergytes, sąžinė mane graužia, kad jus apleidau visai, bet ne, aš dar su pilvūzu... Dar visas mėnuo liko, pukšiu šiaip taip. O nepasirodau, nes milijonus obuolių tvarkom su vyru - sultis spaudžiam, sūius, košes verdam, tai kai vaikai užmiega, jau siuvinėti nebeturiu jėgų... Liko labai nedaug mano paskutinės dėžutės raidelių išsiuvinėti, tada rodysiuos, oi rodysiuos, dar atvirutes noriu išsiuvinėti kaledoms, nespėsiu, bijau, jau nieko doh.gif
Bet jūsų toookie grožiai čia, kad vėl užejo ūpas man sivinėti, labiau nei obuolius tvarkyti.
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2008 09 29, 08:15)
Astulia, gal butu galima ir man schemute braskiu  blush2.gif  biggrin.gif


kur siusti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2008 09 29, 09:36)
Izida, pirmai sumaisiau tave su wioletuku  blush2.gif ot vepla  doh.gif tai pas tave cia tokie tempai  doh.gif  doh.gif nu zinai, tikrai nustebinai, as su saviskiu galuojuosi ten, atrodo prisedi tikrai ne pusvalandziui gi, o labai vangiai juda i prieki  g.gif
o taviskis juk irgi nera lengvas darbas, tad nu zinai, jei tai savaites darbas tai respect tau  drinks_cheers.gif  4u.gif


Kazkaip lengvai man sitas paveikslas siuvinejasi smile.gif . Bet jauciu tik pradzioje lengvai buvo, o toliau bus doh.gif .

QUOTE(paukščiukas @ 2008 09 29, 09:50)
Mažas angeliukas, kaip ir rašiau siuvinėjosi labai mielai. Žinau, kad metrikos visom pabodusios, tai stengiuos nesirodyt, bet su šia neiškenčiau blush2.gif  blush2.gif
user posted image


Labai simpatiskas angeliukas wub.gif .
Atsakyti