Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Dovanokit, merginos, kad įkyriu ax.gif Bet ar tikrai niekas neturite bitutės schemos blush2.gif
Atsakyti
Aš turiu kažkuriam žurnale, galiu paieškoti
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2008 09 28, 22:02)
Aš turiu kažkuriam žurnale, galiu paieškoti

Butų labai malonu blush2.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

Foto prastokos, bet bitutės matosi. Tuoj sukelsiu į nuorodą schemas, jei kas nesimatys, ryt perfotkinsiu blush2.gif BITUTĖS
Atsakyti
My Webpage
Papuga,-uzeik i vaikiskus,-surasi daug bituciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratere: 28 rugsėjo 2008 - 20:59
Sveikutės darbštuolytės 4u.gif kiek perverčiu tėma visi jusu darbeliai superiniai thumbup.gif
vis galvoju gal ir man pabandyt g.gif l
mano mažiukas nuo krikštamotes gavo dovaną labai gražiai išsiuvynėta ir irėminta paveikslą su mažiaus gim.data svoriu ,vardu ir miegančiu meškinu wub.gif
taigi labai norėčiau tokius paveikslus pasidaryti ir dičkiams mirksiukas.gif
taigi gal kas man patars kokio audinio bei siulų man reiktu nusipirkti ir kur galima viso to nusipirkti Vilniuje?kaskada esu tai dariusi bet kaskaip jaunai tongue.gif neužtekdavo kantrybės blush2.gif baikti iki galo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 09 28, 18:15)
O Žuvyčia gal jau  soske.gif. Labai aktyvi buvo, o va jau kelinta diena pasigendu rankdarbių forumuose  g.gif

Kažką pražiopsojau g.gif
Atsakyti
Oho kiek dailių darbų per savaitgalį priderėjo thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas auksarankes 4u.gif

Jola, tavo darbas su veduokle nepakartojamas doh.gif tikrai ... buna tokie paveikslai, kuriuos pamatai ir "apsali" biggrin.gif ispudinga pati veduokle, kotelis ir ireminimas drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif manau, tie, kuriems atiteko darbas turejo buti labaaaaiii patenkinti 4u.gif o gal pasidalintum ir schema? blush2.gif

Juratere, taviskis man taip pat super!!! virtuvei paveikslai retai kurie uzkabina, o sitas super! drinks_cheers.gif beje kaip ir braskes i ta pacia tema drinks_cheers.gif

Aistulia, gal butu galima ir man schemute braskiu blush2.gif biggrin.gif

Libaja, laukiam pasirodymo mirksiukas.gif

o del Zuvychios man tas pats klausimas iskilo ...kazkaip itartinai ilgam ji nugaravus ... g.gif gal jau tikrai .... Zhuvycia viena jau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiesiog3: 29 rugsėjo 2008 - 08:34
Labas rytas.

QUOTE(wioletukas @ 2008 09 27, 13:43)
Savaitės  blink.gif  blink.gif  blink.gif ,darbelis  thumbup.gif


Kazkaip lengvai siuvinejasi smile.gif .

QUOTE(papuga @ 2008 09 28, 20:48)
Dovanokit, merginos, kad įkyriu  ax.gif Bet ar tikrai niekas neturite bitutės schemos  blush2.gif


Perziurejau savo archyvus, bet nieko tokio neradau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izida: 29 rugsėjo 2008 - 08:29
Izida, pirmai sumaisiau tave su wioletuku blush2.gif ot vepla doh.gif tai pas tave cia tokie tempai doh.gif doh.gif nu zinai, tikrai nustebinai, as su saviskiu galuojuosi ten, atrodo prisedi tikrai ne pusvalandziui gi, o labai vangiai juda i prieki g.gif
o taviskis juk irgi nera lengvas darbas, tad nu zinai, jei tai savaites darbas tai respect tau drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Mažas angeliukas, kaip ir rašiau siuvinėjosi labai mielai. Žinau, kad metrikos visom pabodusios, tai stengiuos nesirodyt, bet su šia neiškenčiau blush2.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti