Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(rugsėjė @ 2008 09 27, 21:35)
uzdavinejau misle, o darbas vykt pradejo tik sia savaite blush2.gif
stai ka auginu pamazu
user posted image

Kas čia bus galutiniam variante?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wioletukas: 27 rugsėjo 2008 - 23:36
gal koks drakoniukas gimsta g.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 09 28, 00:35)
Kas čia bus galutiniam variante?

user posted image
kada nors turetu but ugio matuokle mano vyrukui, suplanavus iki velyku pabaigt, tikiuosi spesiu, nes vienu metu kelis nemazus darbus kryziuoju ax.gif
Atsakyti
jeigu neklystu tai ugio matuokle mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2008 09 27, 15:27)
O aš dar štai kokį paveikslą, regis, iš panašios tematikos kaip tas puodelis su citrinom, internete aptikau... Taip ir kaupiasi seilės bežiūrint... Tik, deja, schemučių nėra pateikta  schmoll.gif
user posted image


as turiu sito schema, jei kam reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 09 28, 12:35)
as turiu sito schema, jei kam reikia  mirksiukas.gif


Jei galima, aš norėčiau schemutės į laurajanciene@yahoo.com arba į až blush2.gif

Beje, klausimas, g.gif - mane domina, ką mąstot apie pakabinamas Kalėdines kojines? Netyčia naršydama internete atradau tokių gražių siuvinėtų pakabinamų Kalėdinių kojinių. Nors man tai šiek tiek iš užsienio atkeliavusi mada regis, bet taip gražiai atrodo kai kurios, kad turbūt siuvinėsiu - labai jau patiko Manau pats laikas pradėt jau ruoštis Kalėdom tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laujus: 28 rugsėjo 2008 - 10:56
laujus, issiunciau mirksiukas.gif

man kaledines kojines irgi labai grazios, tik bijau, kad nemokesiu paskui issiuvinejus ju pasiuti doh.gif bet schemuciu ateiciai jau turiu prisirinkus, jei kartais kada pasiryzciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 09 28, 12:59)
laujus, issiunciau  mirksiukas.gif

man kaledines kojines irgi labai grazios, tik bijau, kad nemokesiu paskui issiuvinejus ju pasiuti  doh.gif  bet schemuciu ateiciai jau turiu prisirinkus, jei kartais kada pasiryzciau  biggrin.gif


Ačiukas, lieku skolinga bigsmile.gif
Mano schemelėse tai iškart taip fainai visa kojinės forma yra, taip kad sunku neturėtų būti - beliks tik dvi pusytes pagal jas elementariai susiūti.
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 09 28, 11:59)
man kaledines kojines irgi labai grazios, tik bijau, kad nemokesiu paskui issiuvinejus ju pasiuti  doh.gif  bet schemuciu ateiciai jau turiu prisirinkus, jei kartais kada pasiryzciau  biggrin.gif


Aš pradėjau Kalėdinę kojinę krapštyti. Irgi bijau, kad nemokėsiu gražiai pasiūti, bet pamislijau, kad visada galima pas siuvėją nunešti bigsmile.gif Arba JYSK prieš Kalėdas kojinių būdavo. Galima paardyti ir viršutinę dalį savo prisiūti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2008 09 27, 13:07)
pasiziurekit ir pamatysit skirtuma, skirtingos spalvos, skirtingi storiai


Dėkui už atsakymą. Šiaip spalvos vienodos pagal pavadinimą ir pagal internetinę spalvų kortelę, bet manau visos subtilybės paaiškės siuvinėjant rolleyes.gif
Atsakyti
Šiąnakt pagaliau "pagimdžiau" savo siuvinėlį karsta.gif.Beliko raideles įmontuot ir jums pasirodysiu.

O Žuvyčia gal jau soske.gif. Labai aktyvi buvo, o va jau kelinta diena pasigendu rankdarbių forumuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2008 09 27, 16:27)
O aš dar štai kokį paveikslą, regis, iš panašios tematikos kaip tas puodelis su citrinom, internete aptikau... Taip ir kaupiasi seilės bežiūrint... Tik, deja, schemučių nėra pateikta  schmoll.gif

Labai skanus paveikslas . wub.gif
Atsakyti