Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(kristi3d @ 2008 09 27, 12:29)
Radau anglų kalba, bet kad ten tokio techninio pasakymo kuo jie skiriasi nėra, susiradau paletę tai pačios spalvos kaip ir nesiskiria unsure.gif ką daryt ką daryt... jaučiu reiks sulaukt siuntinio ir tada siuvinėjant žiūrėt ar tinka ar ne  ax.gif nes balamutas dabartiniam projektui kurį siuvinėju tinkamus užsisakiau, o į ateitį planams ir sumakalavau doh.gif


Man atrodo, kad turetu tikti.
Atsakyti

QUOTE(Izida @ 2008 09 27, 12:11)
Mano sios savaites darbas. Kol kas rezultatas patinka  smile.gif.

user posted image

Savaitės blink.gif blink.gif blink.gif ,darbelis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wioletukas: 27 rugsėjo 2008 - 12:44
QUOTE(kristi3d @ 2008 09 27, 12:02)
O aš čia su tokiu technišku klausimėliu įlysiu rolleyes.gif per žiopluma užsisakiau Kreinik Blendig Filament vietoj Kreinik Very Fine #4 Braid. Gal kas gali pasakyti kuo jie skiriasi g.gif
Iš anksto dėkui 4u.gif



QUOTE(Izida @ 2008 09 27, 12:28)
Ir vieni ir kiti yra ploni metalizuoti siulai. Kreinik Blendig Filament yra 50 m., Kreinik Very Fine #4 Braid 11 m. Kreinik Very Fine #4 Braid yra apskritos formos.

pasiziurekit ir pamatysit skirtuma, skirtingos spalvos, skirtingi storiai

user posted image
bent3-4 kartus plonesni (storesni), skiriasi storis
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2008 09 26, 15:14)
Na -stai,- pabaigiau ir as savo nediduka darbeli. Labai jau jisai man mielas ... ax.gif

bigsmile.gif labai gerai atrodo, super thumbup.gif

QUOTE(Jola987 @ 2008 09 26, 19:43)
pristatau jums dar vieną savo paveikslą, kuris tikriausiai yra didžiausias,
tik deja vietą rado pas draugų  wub.gif

bigsmile.gif kaip idomiai sugalvota ir labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2008 09 26, 16:48)
Paieskosiu,-kazkur turejau,-bet viska atsikopijavau,o nuoroda ,-tikiuosi,jog dar turiu issisaugojusi. g.gif  Paieskosiu,-jei bus-idesiu mirksiukas.gif
Permeciau,-kad nelabai musit turiu  schmoll.gif . Gal kuri mergina bus sutikusi kur schemute unsure.gif


as jau radau arbateles su citrina schemute. jei kas norit, sakykit, persiusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 09 27, 15:15)
as jau radau arbateles su citrina schemute. jei kas norit, sakykit, persiusiu  mirksiukas.gif

Gerai,kad suradai! Gali ir nuoroda ideti,-kazkas prase mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2008 09 27, 14:41)
Gerai,kad suradai! Gali ir nuoroda ideti,-kazkas prase mirksiukas.gif


tik toj nuorodoj paveiksliukai nesimato, ten tik rar. failas
user posted image
cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 27 rugsėjo 2008 - 14:48
oi kokiu groziu prirodet...iskilo klausimu.o kiek laiko jum pakanka kvadratinio metro medziagos? ir jos buna pirkt visur kur ir siulu parduoda siuvinejimui?
Atsakyti
O aš dar štai kokį paveikslą, regis, iš panašios tematikos kaip tas puodelis su citrinom, internete aptikau... Taip ir kaupiasi seilės bežiūrint... Tik, deja, schemučių nėra pateikta schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laujus: 27 rugsėjo 2008 - 15:28
Sveikos, auksarankės 4u.gif
Noriu paprašyti jūsų pagalbos. Gal kuri turite nedidelę animacinę bitutę. Aš pati radau štai tokias, bet man jos kažkokios jau nupiepusios, norisi žaismingesnių aciuks.gif
Atsakyti
Merginos, nuostabius darbus išsiuvinėjot

Ačiū už schemą smile.gif
Atsakyti
uzdavinejau misle, o darbas vykt pradejo tik sia savaite blush2.gif
stai ka auginu pamazu
user posted image
Atsakyti