Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(syma @ 2008 09 27, 01:14)
Labai gražus paveikslai. thumbup.gif  O kad aš taip mokėčiau unsure.gif

Pradėk nuo mažų darbelių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(syma @ 2008 09 27, 01:14)
Labai gražus paveikslai. thumbup.gif  O kad aš taip mokėčiau unsure.gif

zinok as ir galvojau kad nemoku bet pirma pasiemiau maza paveiksliuka issiuvineti ir uzsikabinau tai dabar jau rimtesni pradejau siuvineti mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jola987 @ 2008 09 26, 20:43)
Trūksta dar 'Gerų akių' ir Klaipėdoje būsim beveik aprūpintos  mirksiukas.gif
bėgsiu ir aš rytoj pažiūrėti  ax.gif

pristatau jums dar vieną savo paveikslą, kuris tikriausiai yra didžiausias,
tik deja vietą rado pas draugų  wub.gif
user posted image


Labai grazus darbas thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Jola987 @ 2008 09 26, 20:43)
pristatau jums dar vieną savo paveikslą, kuris tikriausiai yra didžiausias,
tik deja vietą rado pas draugų  wub.gif

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2008 09 25, 09:00)
Tik kadangi visus savo darbelius iki šiol rėminau pati, nelabai čia kažkaip man patinka tas paskutinis rėminimas, manau reikės dėti kokį ryškesnį kartoniuką (jei neklystu, paspartu jį vadina).



Aš tai rėmelių spalvą pakeisčiau, nes vaikiškiems paveiksliukams juodi rėmeliai nelabai kaip žiūrisi. mastau.gif
Atsakyti
Na merginos labai nuostabus paveikslai wub.gif visoms po didžiausią BRAVO clap_1.gif:

O aš čia su tokiu technišku klausimėliu įlysiu rolleyes.gif per žiopluma užsisakiau Kreinik Blendig Filament vietoj Kreinik Very Fine #4 Braid. Gal kas gali pasakyti kuo jie skiriasi g.gif
Iš anksto dėkui 4u.gif
Atsakyti
Mano sios savaites darbas. Kol kas rezultatas patinka smile.gif.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2008 09 27, 12:11)
Mano sios savaites darbas. Kol kas rezultatas patinka  smile.gif.

user posted image

labai grazu wub.gif mirksiukas.gif laukiam uzbaikto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2008 09 27, 12:02)
Na merginos labai nuostabus paveikslai  wub.gif visoms po didžiausią BRAVO clap_1.gif:

O aš čia su tokiu technišku klausimėliu įlysiu rolleyes.gif per žiopluma užsisakiau Kreinik Blendig Filament vietoj Kreinik Very Fine #4 Braid. Gal kas gali pasakyti kuo jie skiriasi g.gif
Iš anksto dėkui 4u.gif


As dar nesu siuvinejusi su Kreinik siulais, tad nieko negaliu pasakyti. CIA yra aprasymas rusu kalba. Gal pades.
Atsakyti
Izida tikrai labai graži pradžia ir man patinka rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Izida @ 2008 09 27, 11:18)
As dar nesu siuvinejusi su Kreinik siulais, tad nieko negaliu pasakyti. CIA yra aprasymas rusu kalba. Gal pades.

blush2.gif tai kad aš rusų kalba visai nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2008 09 27, 12:22)
Izida tikrai labai graži pradžia ir man patinka rolleyes.gif
Papildyta:

blush2.gif tai kad aš rusų kalba visai nesuprantu doh.gif


Ir vieni ir kiti yra ploni metalizuoti siulai. Kreinik Blendig Filament yra 50 m., Kreinik Very Fine #4 Braid 11 m. Kreinik Very Fine #4 Braid yra apskritos formos.
Atsakyti
Radau anglų kalba, bet kad ten tokio techninio pasakymo kuo jie skiriasi nėra, susiradau paletę tai pačios spalvos kaip ir nesiskiria unsure.gif ką daryt ką daryt... jaučiu reiks sulaukt siuntinio ir tada siuvinėjant žiūrėt ar tinka ar ne ax.gif nes balamutas dabartiniam projektui kurį siuvinėju tinkamus užsisakiau, o į ateitį planams ir sumakalavau doh.gif
Atsakyti