Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Taip tikiuosi, kad savaitgalį pasirodysiu savo darbelį-vargelį. Ėmiausi siuvinėt, nes kažkaip atrodė fainas ir paprastas, bet siuvinėjasi labai lėtai. Jau net nebemielas tapo. schmoll.gif Na bet reikia baigt...
Atsakyti
user posted image
Na -stai,- pabaigiau ir as savo nediduka darbeli. Labai jau jisai man mielas ... ax.gif
Atsakyti
juratere, mielas darbelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2008 09 26, 17:03)
juratere, mielas darbelis  thumbup.gif

Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Juratere, oj kaip skaniai atrodo thumbup.gif sauniai padirbejai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 09 25, 21:05)
Siuvinėjimo *pat failus atidaro PCStitch programa. tusha-stitch.boom.ru/artickles/pmaker/panels.html[/url] )

Labai ačiū. Pasidariau.
Atsakyti
juratėle labai dailus paveiksliukas, gal turi nuorodėlę į schemą?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2008 09 26, 17:37)
juratėle labai dailus paveiksliukas, gal turi nuorodėlę į schemą?

Paieskosiu,-kazkur turejau,-bet viska atsikopijavau,o nuoroda ,-tikiuosi,jog dar turiu issisaugojusi. g.gif Paieskosiu,-jei bus-idesiu mirksiukas.gif
Permeciau,-kad nelabai musit turiu schmoll.gif . Gal kuri mergina bus sutikusi kur schemute unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratere: 26 rugsėjo 2008 - 17:06
QUOTE(juratere @ 2008 09 26, 16:14)
Na -stai,- pabaigiau ir as savo nediduka darbeli. Labai jau jisai man mielas ... ax.gif



labai gražus darbelis wub.gif , bet būtinai pasirodyk kai jį įrėminsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2008 09 26, 17:59)
labai gražus darbelis wub.gif , bet būtinai pasirodyk kai jį įrėminsi mirksiukas.gif

Gerai. mirksiukas.gif Tik va,-jau nelabai turesiu kur kabinti g.gif
Atsakyti
juratere, nerealus darbelis, taip ir norisi susirasti siltas koines, apsigaubti siltu chalatu, pasiimti puodeli su karsta arbata ir susirangyti ant palanges ryte rolleyes.gif na cia pamacius si paveiksla man iskarto tokia nuotaika ax.gif biggrin.gif biggrin.gif darbas labai jau labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rne @ 2008 09 26, 18:07)
juratere, nerealus darbelis, taip ir norisi susirasti siltas koines, apsigaubti siltu chalatu, pasiimti puodeli su karsta arbata ir susirangyti ant palanges ryte rolleyes.gif na cia pamacius si paveiksla man iskarto tokia nuotaika  ax.gif  biggrin.gif  biggrin.gif darbas labai jau labai wub.gif  wub.gif  wub.gif

Megstu tokiu "gyvus" paveikslus,-kad kazkoks veiksmas butu,kad poveikis-taip pat mirksiukas.gif
Aciu uz pagyras blush2.gif
Atsakyti