Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(paukščiukas @ 2008 09 26, 09:23)
Klaipėdietės
Auksarankė atidarė savo parduotuvikę  bigsmile.gif

Lėksiu šian pasižvalgyti  thumbup.gif

bigsmile.gif Oij, kaip ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 09 24, 22:20)
gal galit pasakyt, ar galima siuvinet megzta drabuzi?  4u.gif kokiu budu? gal turit kuri schemu....  ax.gif

Esu siuvinėjusi - galima tai daryti 2 būdais:
"į akį" - kai siuvinėjimas atrodo kaip išmegstas (siuvinėjamais siųlais "apkabini" išmegstą akį)
kryželiu - įsivaizduoji, kad išmegsta akis yra langelis ir siuvinėji kryželiu.

Kažkada esu dirbusi 'Tulpėje", tai siuvinėjom liemenes į užsienį - piešinys buvo per visą liemenį, dalis piešinio 'į akį", dalis kryžėliu ir dar reikėdavo kabliuku nunerti tokius spurgelius ir juos prisiūti. Gražiai žiūrėjosi. Jei gražiai tempi siūlą, tai mezginys nė kiek nesusitraukia. Geriausiai atrodo, kai mezginys yra tvirtas, sakykim ant moheros siuvinėjimą siunkiai įsivaizduoju.
Vaikams esu siuvinėjusi liemenes, megstukus. Pasirenki nedidelį piešinuką - gali būti mezgimo raštas-fragmentas arba siuvinėjimo piešinys ir viską darai lyg siuvinėtum ant medžiagos, tik patarimas - nereikia imtis labai daug spalvų - ir sudėtinga, ir rezultatas gali būti ne toks kokio tikėjaisi. Geriausia 3-4 spalvų.
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2008 09 25, 22:08)
help.gif  help.gif Gal kuri nors turite schemas, kaip gaminti sias piramides


ena sau, koks fainas daiktas thumbup.gif viskas, bandysiu darytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reska @ 2008 09 26, 08:34)
Ne piramidė, bet panašus sumanymas:
http://picasaweb.goo...ombrero/AbwhrB#

Čia tai grooožis wub.gif Praskirti vieną sluoksnį, randi dar bigsmile.gif Ne man su atbulom rankom tokį pasigaminti, ech doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhas: 26 rugsėjo 2008 - 10:02
Sveikutes,
Truputi pasakyti noreciau kas liecia paveikslus su raidem - o galima kritikos ax.gif na neziauriai biggrin.gif
Zodziu, as tas raideles tikrai perreminciau, mano manymu, juodas remas visai ne schmoll.gif pasportas ryskesnis ir vienodo plocio tiek virsui tiek sonuose - kazkaip nesiziuri g.gif - tai tiek blush2.gif o seip ideja thumbup.gif


Kaip noreciau, kad kokia parduotuve atidarytu pas mus rolleyes.gif dabar nei siulu DMC nei medzegytes, medzegyte tik paprasta siuvinejimo, o siulai tai po 1lt - moline arijadna doh.gif ir viskas cray.gif

Dar klausimelis, o tos piramines ne ant plastikines kanvos kartais?Man atrodo pagaminimas butu labai lengvas tokiu atveju ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rne @ 2008 09 26, 11:42)
Dar klausimelis, o tos piramines ne ant plastikines kanvos kartais?Man atrodo pagaminimas butu labai lengvas tokiu atveju ax.gif  g.gif
Man ir atrodo, kad išsiuvinėjus ant plastikinės būtų paprasta tokią piraminę padaryti... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2008 09 25, 23:08)
help.gif  help.gif Gal kuri nors turite schemas, kaip gaminti sias piramides
user posted imageuser posted image


Kaip grazu wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rne @ 2008 09 26, 11:42)

Dar klausimelis, o tos piramines ne ant plastikines kanvos kartais?Man atrodo pagaminimas butu labai lengvas tokiu atveju ax.gif  g.gif

Grubus vaizdas bus ant plastikines kanvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2008 09 26, 10:58)
Grubus vaizdas bus ant plastikines kanvos  4u.gif


Ten, manau, ant lino siuvineta ir galbut koks plonas paralono sluoksnis detas.
Panasi piramide, tik kaledine
http://claudiaxstitc...e-22375547.html
Atsakyti
Tik įdomu, kaip ta mežesnioji piramidė pristvirtina? Ar ji priklijuojama ar prisiuvama? g.gif Ir kaip tas užsegimas viršuje? kiek įžiūriu, tai ten praverti tie siūliukai pro sagos skylutes... Tai gaunasi, kad kiekvieną kartą tenka išimt iš tos sagos ir paskui vėl tuos galiukus sukišinėt į sagos skylutes? g.gif Daug vargo manau būtų kiekvieną kartą taikyti į tas skylutes...
Atsakyti
QUOTE(babyface @ 2008 09 26, 12:44)
Tik įdomu, kaip ta mežesnioji piramidė pristvirtina? Ar ji priklijuojama ar prisiuvama?  g.gif Ir kaip tas užsegimas viršuje? kiek įžiūriu, tai ten praverti tie siūliukai pro sagos skylutes... Tai gaunasi, kad kiekvieną kartą tenka išimt iš tos sagos ir paskui vėl tuos galiukus sukišinėt į sagos skylutes?  g.gif Daug vargo manau būtų kiekvieną kartą taikyti į tas skylutes...

Virsuje galima tvirtinti juosteles ir suristi kaspineliu
Atsakyti
QUOTE(babyface @ 2008 09 26, 11:44)
Tik įdomu, kaip ta mežesnioji piramidė pristvirtina? Ar ji priklijuojama ar prisiuvama?  g.gif Ir kaip tas užsegimas viršuje? kiek įžiūriu, tai ten praverti tie siūliukai pro sagos skylutes... Tai gaunasi, kad kiekvieną kartą tenka išimt iš tos sagos ir paskui vėl tuos galiukus sukišinėt į sagos skylutes?  g.gif Daug vargo manau būtų kiekvieną kartą taikyti į tas skylutes...


As prisiuciau.
Del taikymo - priklauso nuo sagutes skylutes dydzio ir virvutes galo. Jei jis, pvz, aplydytas ir sukietejes, tai, manau, ne taip ir sudetinga iverti.
Atsakyti