Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(*coliukeee* @ 2008 09 25, 10:20)
gal galit pasakyt, ar galima siuvinet megzta drabuzi?  4u.gif kokiu budu? gal turit kuri schemu....  ax.gif

o nebijai, kad sutrauks mezginį siuvinėjimas? mastau.gif
Atsakyti
aciu kad neispeiket nors sio paveiksliuko schemutej spalvos kitokios viskas is rudo bet as pasirinkau biski kitokias is akies bet ziuriu kad visai geras spalvytes pasirinkau rolleyes.gif
Atsakyti
*dano_mama*, man taip pat, regis, bus labai mielas darbelis.
Aš taip pat ketinu siuvinėti savo mažutės nuotrauką, bet kiek ten spalvų, ir toks didelis regis, kad vis dar pritrūksta ryžto - tai aš vis ką nors smulkesnio susigalvoju. Tikrai sveikinu ir žaviuosi už tavo ryžtą.

Atsakyti
laujus, kokie mieli paveikslėliai thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, turiu problemą-klausimą... nusipirkau 18 aidos - keliais siūliukais siuvinėt ant jos? Pradėjau siuvinėti pusinį kryžiuką su 2 siūliukais - užsipildo pilnai... pradėjau galvot, kad jei pilną kryžiuką darysiu su 2 siūliukais - ar nebus per tiršta?

ir dar - jei daromas pusinis kryžiukas, tai pilnas kryžiukas turi pasibaigti taip pat kaip pusinis ar prasidėti? g.gif labai protingai parašiau... na, sakykim - pilną kryžiuką darau / tada \, tai kai darau pusinį kryžiuką, tai gražiau būtų, jei jis būtų \ (t.y. viršutinio pilno kryžiuko kryptimi) ?
Atsakyti
QUOTE(draugė_lija @ 2008 09 25, 13:48)
Merginos, turiu problemą-klausimą... nusipirkau 18 aidos - keliais siūliukais siuvinėt ant jos? Pradėjau siuvinėti pusinį kryžiuką su 2 siūliukais - užsipildo pilnai... pradėjau galvot, kad jei pilną kryžiuką darysiu su 2 siūliukais - ar nebus per tiršta?

ir dar - jei daromas pusinis kryžiukas, tai pilnas kryžiukas turi pasibaigti taip pat kaip pusinis ar prasidėti?  g.gif  labai protingai parašiau... na, sakykim - pilną kryžiuką darau / tada  \, tai kai darau pusinį kryžiuką, tai gražiau būtų, jei jis būtų \ (t.y. viršutinio pilno kryžiuko kryptimi) ?


As ant 18 siuvineju 2 siulais. Jei nemegsti pilnai uzpildyto, bandyk vienu, bet man asmeniskai tokie kryziukai labai skysti.
Pusinio kryptis turi buti kaip ir virsutine pilno.
Atsakyti
QUOTE(draugė_lija @ 2008 09 25, 13:48)
Merginos, turiu problemą-klausimą... nusipirkau 18 aidos - keliais siūliukais siuvinėt ant jos? Pradėjau siuvinėti pusinį kryžiuką su 2 siūliukais - užsipildo pilnai... pradėjau galvot, kad jei pilną kryžiuką darysiu su 2 siūliukais - ar nebus per tiršta?

ir dar - jei daromas pusinis kryžiukas, tai pilnas kryžiukas turi pasibaigti taip pat kaip pusinis ar prasidėti?  g.gif  labai protingai parašiau... na, sakykim - pilną kryžiuką darau / tada  \, tai kai darau pusinį kryžiuką, tai gražiau būtų, jei jis būtų \ (t.y. viršutinio pilno kryžiuko kryptimi) ?


pas mane rinkiny, kuri vos pradejau, tai pusiniai ant 18 aidos su 5 siuliukais blink.gif tai ten vos pro skylutes pratelpa doh.gif taip kad pas tave su dviem turetu visai gerai ziuretis mirksiukas.gif
paskutiniam mano darbe pusiniai guli /, o pilni \ , bet vis tiek gerai ziurisi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 25 rugsėjo 2008 - 14:20
QUOTE(draugė_lija @ 2008 09 25, 14:48)
Merginos, turiu problemą-klausimą... nusipirkau 18 aidos - keliais siūliukais siuvinėt ant jos? Pradėjau siuvinėti pusinį kryžiuką su 2 siūliukais - užsipildo pilnai... pradėjau galvot, kad jei pilną kryžiuką darysiu su 2 siūliukais - ar nebus per tiršta?

ir dar - jei daromas pusinis kryžiukas, tai pilnas kryžiukas turi pasibaigti taip pat kaip pusinis ar prasidėti?  g.gif  labai protingai parašiau... na, sakykim - pilną kryžiuką darau / tada  \, tai kai darau pusinį kryžiuką, tai gražiau būtų, jei jis būtų \ (t.y. viršutinio pilno kryžiuko kryptimi) ?


Aš ant 18 siuvinėju su dviem siūlais mirksiukas.gif Man ne per tiršta smile.gif
Dėl pusinio - tai aš daryčiau į ta pusę, kaip ant pilnų gula viršutinis ax.gif
Atsakyti
Merginos, su kuo atidaromi pat failai? Daug schemų reikalingų čia slepiasi po pat failu. Ir niekaip schmoll.gif
Atsakyti
ačiū už pagyrimus 4u.gif
tai tik nedidelė dalis mano darbų

QUOTE(Insomnia @ 2008 09 24, 18:45)
O tu ten ant lietuviško lino siuvinėjai? blink.gif Respects (kaip Saulėns sako) 4u.gif Tik "Iškyla" ne visai lygiai įrėminta ax.gif Užtai monochrominiai kokie gražūs wub.gif  thumbup.gif


Na 87 metais gavau tik lietuviško lino, kuris kol įrėminau už stiklo baisiai susitraukė verysad.gif
turiu dar mėlynų namukų porelę smile.gif

laujus labai puiki idėja ir gražus darbelis
maniškiams išsiuvinėjau visą krūvą šunų nežinau net ar liko kokia veislė neišsiūta schmoll.gif
Atsakyti
Aš visad pusinį kryžiuką darau priešingą viršutiniui, nes man taip gražiau
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 09 25, 17:45)
Merginos, su kuo atidaromi pat failai? Daug schemų reikalingų čia slepiasi po pat failu. Ir niekaip  schmoll.gif



Tai Image Files
Program(s) that open pat files Windows :
Adobe Photoshop
ACD Systems Canvas
Corel Paint Shop Pro
CorelDRAW

pat failai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jola987: 25 rugsėjo 2008 - 18:38