Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

tiesiog3, o koks galutinis rezultatas bus? ax.gif Pagalbininkas tai fainuolis thumbup.gif
Atsakyti
tiesiog3 pastebėjau, kad visad siuvinėji ant didelio medžiagos gabalo, ar nemaišo, tokios paklodės?
Atsakyti
sveikute noriu ir as pasirodyti savo ipusetina darbeli blush2.gif nors jis man tik antrasis
user posted image
tikiuosi labai neispeiksit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*dano_mama* @ 2008 09 25, 09:57)
sveikute noriu ir as pasirodyti savo ipusetina darbeli  blush2.gif nors jis man tik antrasis

tikiuosi labai neispeiksit mirksiukas.gif

labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Beje, kartu noriu pasirodyti, ką paskutiniu metu vis rezginėjau. Iš pradžių vis siuvinėjau draugių leliukam dovanų http://hotimg8.fotki...29/IMG_0212.jpg http://hotimg8.fotki...29/IMG_0299.jpg , kol galiausiai užbaigiau darbelį savo kleckytės kambariui user posted image
Tik kadangi visus savo darbelius iki šiol rėminau pati, nelabai čia kažkaip man patinka tas paskutinis rėminimas, manau reikės dėti kokį ryškesnį kartoniuką (jei neklystu, paspartu jį vadina).
Oi, košmaras, atrodo labai didelį paveikslą įkėliau.. Atsiprašau, niekaip neįvaldau tos technikos

Beje, ačiū Insomnia už dar sykį "paskolintus" batukus - dabar tikrai matyti viskas. Ir paukščiukui ačiū už gerą valią - jau gavau biggrin.gif
Atsakyti
Tiesiog 3

o kodel tu ant tokio didelio gabalo siuvineji g.gif juk kazkiek terliojasi + ar tikrai patogu?

kadangi katinai man labai labai patinka, tai tavo "pamocnikas" superinis. tokie taisiklingai raini katinukai patys graziausi thumbup.gif

Dano_mama

grazus darbelis ryskeja mirksiukas.gif ir jau nemazai matosi 4u.gif o kas ten ant vaiko galvytes per iskilesni kryziukai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 25 rugsėjo 2008 - 09:05
QUOTE(*dano_mama* @ 2008 09 25, 09:57)
sveikute noriu ir as pasirodyti savo ipusetina darbeli  blush2.gif nors jis man tik antrasis

Svaigstu dėl šito lėliuko. Tik kai siuvinėsiu, tai jau nužiūrėjau, kurioj vietoj schemą taisysiu... Nesiuvinėsiu tėčio veido. Ten labai ryškūs vyriškio bruožai, po to gali būt nesusipratimų hihihi.gif

QUOTE(laujus @ 2008 09 25, 10:00)
Beje, kartu noriu pasirodyti, ką paskutiniu metu vis rezginėjau.

Apšalau išvis pamačiusi. Kaip miela wub.gif Tik nelabai įsivaizduoju toookios gausybės išdėstymo kambaryje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 09 25, 10:04)


Dano_mama

grazus darbelis ryskeja  mirksiukas.gif ir jau nemazai matosi  4u.gif o kas ten ant vaiko galvytes per iskilesni kryziukai  g.gif

kadangi tik leliukas dar matosi toliau bus vyro veidas ir jis laiko leliuka ant ranku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 09 25, 11:06)
Tik nelabai įsivaizduoju toookios gausybės išdėstymo kambaryje  g.gif


Nu gal čia aš ir prisvaigau, bet įsivaizduoju sukabinti mažutės vardą ant vienos nedidutės sienos ištisine linija paliekant tarp paveiksliukų po nedidelį tarpelį, maždaug taip kaip pastatyta ant žemės ax.gif
Atsakyti
laujus kaip faina kokia idomi ideja wub.gif mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
gal galit pasakyt, ar galima siuvinet megzta drabuzi? 4u.gif kokiu budu? gal turit kuri schemu.... ax.gif
Atsakyti
Dekui, merginos, uz komplimentus mano Celei, butinai perduosiu jai biggrin.gif

Mur mur, ji pas mane skaitosi sokoladine taskuota g.gif nors man paciai tai ji vis tiek raina biggrin.gif

Pauksciukas, na kad didelis medziagos gabalas .. g.gif tai kas issiuvineta tai tik puse pirmojo lapo schemos, o lapu keturi g.gif .. bet jei is tikro as visada palieku gerokai daugiau medziagos is visu pusiu ... nu kazkaip skaiciavimais nepasitikiu ir reminimui ..kazkaip tipo pas mane gaunasi "geriau daugiau, su zapasu" ... biggrin.gif netaupi kazkokia visiskai ne kaip suvalkiete schmoll.gif biggrin.gif

Dano mama, as tikrai nepeiksiu schmoll.gif man tai super jau dabar atrodo thumbup.gif o ypac kai man aplamai tokio stiliaus paveikslai labai labai thumbup.gif

ai tiesa, na pas mane galutiniam variante - vaza su didele geliu puokste smile.gif

Laujus, super atrodo thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti