Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Konkrečiai dar nesugalvojau, bet galvoju, gal virtuvėj pasistatyti, mažam rėmelyje, arba ant birių produktų dėželės "langelio" pritvirtinsiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milzinukas: 24 rugsėjo 2008 - 16:40
Ačiū visoms už gerus žodžius 4u.gif
Vestuvių angelą (fėją) siuvinėjau iš Airiškos knygos
nelabai senos lotuliukas.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2008 09 24, 13:10)
Oi, atsimenu atsimenu, šitas paveiksliukas buvo Burdoj kažkada prieš 20 metų
Aš irgi norėjau siuvinėti jį tada, bet kad labai jau man atrodė tada sudėtinga, o  ir spalvų ten aprašymai tokie įtartini, tai ir nesiuvinėjau  ax.gif
Būtų smagu pamatyti didesnį


Tu Zhuvycia teisi, tai buvo 87metų burdoje bigsmile.gif
spalvos buvo surašytos lenkiškai blink.gif o kas yra DMC kaime niekas nežinojo
bet aš pasiryžau, prisipirkau įvairių rusiškų siūlų ir pradėjau, deja išsiuvinėjus krepšį optimizmas dingo ir užbaigiau jau geresniais laikais rolleyes.gif
ir gaidį turiu rolleyes.gif
Pažadu susirasti geresnį fotografą ir jums parodyti visus savo darbus
Kelis kokybiškiau nufotografuotus sukėliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2008 09 24, 10:00)
Labai grazus darbas! Su kokiais siulais siuvineji?

Pagal schemą turėjo būti dimension, bet aš konvertavau į DMC.
Atsakyti
QUOTE(Jola987 @ 2008 09 24, 19:08)
Kelis kokybiškiau nufotografuotus sukėliau  4u.gif


O tu ten ant lietuviško lino siuvinėjai? blink.gif Respects (kaip Saulėns sako) 4u.gif Tik "Iškyla" ne visai lygiai įrėminta ax.gif Užtai monochrominiai kokie gražūs wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 09 24, 19:11)
Pagal schemą turėjo būti dimension, bet aš konvertavau į DMC.

Vat vat,-as kazkada nuziurejau ta paveiksla. Tik kai niekada nebuvau konvertavus,-kazkaip nedrisau siuvineti. O is kur tu schemute emei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2008 09 24, 17:32)
Konkrečiai dar nesugalvojau, bet galvoju, gal virtuvėj pasistatyti, mažam rėmelyje, arba ant birių produktų dėželės "langelio" pritvirtinsiu...

As tai tokius mazuliukus prisiuvu prie medziginiu maiseliu. Juose laikau arbatzoles, dziovintus grybus ir t.t. Siuo atveju galetum zirnius arba pupeles susipilti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos. vyksta aukcionas paremti pifas.org veiklą ir dabar vyksta statymai rinkinukui siuvinėjimo kryželiu (nuorodėlė su foto http://public.fotki.com/Pifo-Aukcionas )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 24 rugsėjo 2008 - 19:51
QUOTE(Jola987 @ 2008 09 24, 18:08)
Kelis kokybiškiau nufotografuotus sukėliau  4u.gif


dabar jau kitas reikalas i tavo darbelius ziuret biggrin.gif labai sauniu turi prikaupusi thumbup.gif taip ir toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2008 09 24, 20:03)
Vat vat,-as kazkada nuziurejau ta paveiksla. Tik kai niekada nebuvau konvertavus,-kazkaip nedrisau siuvineti. O is kur tu schemute emei? g.gif

Interneto platybėse... ax.gif
Atsakyti
Malonu ir vėl su jumis sveikintis. Vis stebiu ir stebiu, kokias jūs čia grožybes siuvinėjat. Tiesiog nenustoju visais jūsų darbeliais grožėtis. Šaunuolės. O aš noriu į jus kreiptis ir vėl pagalbos. Ne taip seniai ieškojau štai šitų mielų batulių schemutės user posted image Labai ačiū jums, regis paukščiukas man ją atsiuntė. O štai vakar pagaliau susiruošiau atsispausdint shemutę, kad imčiausi darbo, tik... net į ašaras puoliau verysad.gif Kaip bebandžiau spausdint - ir padidintą ir pamažintą, ir spalvotą ir ne - schemutė vis tiek neryški verysad.gif tiesiog persilieja langelių sužymėjimai ir didesnės dalies darbelio nu visiškai negaliu "iššifruot". Tai tiesiog nuleidau rankas, o internete pati nu niekaip jos nerandu. Tad gal kas matėte ar turite dar šiuos batulius. Būčiau labai labai dėkinga blush2.gif
Atsakyti
Kaip keista, aš ją turiu atsispausdinusi ir siuvinėjau ne kartą, tikrai gerai įžiūrima schema. Galiu pamėgint dar kartelį atsiųsti
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif

pasirodysiu ir as su savo procesu ... ax.gif tiksliau su sustojusiu procesu, kol vyksta egzai verysad.gif na bet ... ateis laikas tolesnei misijai ... biggrin.gif o galutinis rezultatas bus draugei siurprizas smile.gif

user posted image

va, o cia mano moraline palaikymo komanda lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti