Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Kažkaip nesigavo
kažko dar neperskaičiau blush2.gif
Mano pirmas paveikslas
Atsakyti
QUOTE(Jola987 @ 2008 09 22, 19:50)
Kažkaip nesigavo
kažko dar neperskaičiau blush2.gif
Mano pirmas paveikslas


atrodo, kad turetu labai simpatiskas darbelis buti, tik labai jau foto ten maza, niekaip neissididina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jola987 @ 2008 09 22, 20:50)
Kažkaip nesigavo
kažko dar neperskaičiau blush2.gif
Mano pirmas paveikslas


as tai nesupratau, kas tame paveikslelyje tongue.gif panasu, kad turretu but grazu mirksiukas.gif
Atsakyti

Oi kiek grožybių užderėjo thumbup.gif . Reska tavo darbai ir tempai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif . Tau first.gif nežinau kokiu laipsniu reiktu skirt g.gif

O man iš http://cafe-noir.gal...albums=1&page=2 paveikslėlių schemos neišsisaugo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wioletukas: 22 rugsėjo 2008 - 22:09
QUOTE(wioletukas @ 2008 09 22, 22:08)
O man iš http://cafe-noir.gal...albums=1&page=2 paveikslėlių schemos neišsisaugo  doh.gif


o kas tau ten neissisaugo? juk spaudi ant norimo paveikslelio, po juo spaudi ant сохранить оригинал, o tada ir issisaugai mirksiukas.gif labai paprasta ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 09 20, 20:59)
Viktem, labai gražūs tavo darbeliai, lengvučiai tokie... O kaip skirtuką apipavidalinai? Paklijavai popieriaus po apačia? Ir mezginukus klijavai ar siuvai?


Labutis,
Kitoje puseje prisiutas pamusalines medziagytes gabaliukas (plonas labai, net siuliukai persisviecia), o apteliai, dar is mano mokyklos laiku buvo atlike- jie prisiuti (nuotraukoje dar net pagalbiniu siuliu siuliukai neistraukyti).
Aciu tau uz gera vertinima (net ant sirdies lengviau). aciuks.gif

Papildyta:
QUOTE(Jola987 @ 2008 09 22, 20:50)


Labutis jola987,
Tavo paveikslas labai mielas ir zaismingas. Tiesiog liuks! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kazkas buvo ieskoje zodiaku vaikisku, tai va cia manau tikrai galima rasti ir vaikisku 4u.gif
http://cafe-noir.gal...watch?a=eI3-10o
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Jus tokios visos šaunuolės wub.gif
Gal kas nors galėtų duoti nuorodų nedidelių paveikslų gėlių. Tik tokių ne kaimiškų, o stilingų. Buvau mačius, kažkokią schemą ant juodo fono, atrodo ten buvo visa serija.

O dar norėčiau paklausti kas galėtų padaryti iš nuotraukos kokybišką schemą su programa. Dėl atlyginimo manau susitarsim, svarbiausia, kad schema būtų gera, nes darbas nusimato didelis, butų gaila idėto darbo.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal kuri nors kur nors matėte šią schemą? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 09 22, 23:12)
o kas tau ten neissisaugo? juk spaudi ant norimo paveikslelio, po juo spaudi ant  сохранить оригинал, o tada ir issisaugai  mirksiukas.gif  labai paprasta ten  biggrin.gif

kai paspaudžiu ant paveiksliuko, mane perkelia į bendrą psl., dabar jau radau. Ačiū.
Atsakyti
Oi kaip šiandien čia ramu turbūt visos siuvinėja. g.gif
Atsakyti
labutis,
pasitariau su pratingais žmonėmis tongue.gif
ir bandau dar kartą parodyti savo pirmąjį paveikslą
user posted image
ax.gif
Atsakyti