Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Reska @ 2008 09 22, 15:28)
Pati viską susipirkau, susidėliojau raštus iš kelių Victorias sampler'ių.

netekau amo, ivertinus tavo fantazija ir galutini varianta!!!

Alateja


tikrai nesiskirs. o jei dar isplausi, neliks ne zymes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reska @ 2008 09 19, 16:09)
Įrėminau:

user posted image


Tikrai labai gražu 4u.gif

Sveikutės , auksarankės smile.gif
Turiu klausimėlį - visada siuvinėjau ant paprastos kanvos , pati rinkau schemeles ir siūliukus , o dabar nusipirkau Lanarte rinkinuką ( moteris su arkliuku ) ir ten medžiaga kaip linas aba kaip labai smulki kanva ( aprašymas toks 10 ir 1/2 kažko į 1 cm ir nesuprantu kaip cia man pradėt siuvinėt . Kokio dydžio bus tie kryželiai ir kaip langalius susibraižyt blink.gif ir dar kaip nusistatyt kur bus kraštai ir kiek palikti cm rėminimui .... ar bandyt pagal centrą orentuotis . Paveikslas nemažas 39 ant 49 tai nesinorėtų sugadint nei medžiagis nei siūlų.

Iš anksto dėkoju .
Atsakyti
QUOTE(Reska @ 2008 09 22, 15:28)
Pati viską susipirkau, susidėliojau raštus iš kelių Victorias sampler'ių.


Na ir gabumai 4u.gif Šaunuolė tu bigsmile.gif

QUOTE(Mur mur @ 2008 09 22, 15:44)
Alateja
tikrai nesiskirs. o jei dar isplausi, neliks ne zymes smile.gif


Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elzė 76 @ 2008 09 22, 15:51)
Tikrai labai gražu  4u.gif

nusipirkau Lanarte rinkinuką ( moteris su arkliuku ) ir ten medžiaga kaip linas aba kaip labai smulki kanva  ( aprašymas toks 10 ir 1/2 kažko   į 1 cm  ir nesuprantu kaip cia man pradėt siuvinėt . Kokio dydžio bus tie kryželiai ir kaip langalius susibraižyt  blink.gif  ir dar kaip nusistatyt kur bus kraštai ir kiek palikti  cm rėminimui .... ar bandyt pagal centrą orentuotis . Paveikslas nemažas 39 ant 49 tai nesinorėtų sugadint nei medžiagis nei siūlų.


Ačiū 4u.gif

Dėl rinkinuko: tu medžiagėlės centrus susirask (jei nėra sužymėta, nes pas mane Lanarte rinkinyje ant medžiagėlės jau buvo brūkšneliai kur centrai) Ten tie 10 1/2 - tai medžiagos tankumas, siuliukai į vieną centimetrą, tai reiškia kad viename centimetre bus 5 kryžiukai, o tai atitinka 14 aidą. Reikia siuvinėti kas 2 siuliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reska: 22 rugsėjo 2008 - 15:23
Size 39 x 49 cm
Fabric 33829 100% cotton, white,
10,5 threads per cm (27ct)
Horse and flowers

vat toks aprašymas - kaip susibraižyt medžiagą man neaisku ... o del centru nežinau , nes dar medžiagos neišpakavau ... o paveiksliuko įkelt nemoku ...




Papildyta:
Ačiukas Reska 4u.gif bandysiu namie žiūrėt ...
Atsakyti
QUOTE(elzė 76 @ 2008 09 22, 16:37)
Size    39 x 49 cm
Fabric 33829    100% cotton, white,
10,5 threads per cm (27ct)
Horse and flowers

Čia tik parašyta kas tame rinkinyje yra: dydis 39x40 cm, medžiagėlės tankumas, o viskas apie schemą ir siuliukus bus viduje mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Reska,2008 09 22, 10:56]
Jau padovanotas Perlinių vestuvių proga...


Jau kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif nerealu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki.

QUOTE(Reska @ 2008 09 22, 10:56)
Jau padovanotas Perlinių vestuvių proga...

user posted image


Labai grazus darbas thumbup.gif .

Nusipirkau ir as siandien visus trukstamus siulus ir pagaliau pradesiu siuvineti po ilgos pertraukos smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Alatėja @ 2008 09 22, 14:11)
Dėkui mergytės pabandysiu ir pažiūrėsiu kaip patogiau bus  4u.gif  Tik baisu, jiegu paliksiu tarpelį kitai spalvai, kad tas kryžiukas gali skirtis iš kitų  unsure.gif


as visada taip siuvineju ir tie kryziukai tikrai nesiskiria nuo kitu, tad nepergyvenk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 09 22, 17:37)
as visada taip siuvineju ir tie kryziukai tikrai nesiskiria nuo kitu, tad nepergyvenk  mirksiukas.gif


Pabandysiu ir aš, dėkui 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,
kai kažkas nesigauna, skaitai taisykles biggrin.gif
taigi susipažinau su paveiksliukų įkėlimo instrukcija ir galiu pasirodyti.
Tai mano pirmasis paveisklas pradėtas dar tarybiniais laikais ax.gif
user posted image
pažadu pasidaryti kokybiškas nuotraukas visų savo paveikslų ir atiduoti jūsų teismui blush2.gif
Atsakyti
Jola987, bet man kazkaip nerodo tavo paveiksliuko 4u.gif
Atsakyti