Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(etaeta @ 2008 09 22, 10:52)
Nu prajuokinai tai graziai  hihihi.gif Cia juk aiskiai matyti, kad ta masina ne pastaviam naudojimui  mirksiukas.gif , juk ji dauzta  cool.gif


Aaa, kad daužta nepastebėjau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2008 09 22, 09:52)
Nu prajuokinai tai graziai  hihihi.gif Cia juk aiskiai matyti, kad ta masina ne pastaviam naudojimui  mirksiukas.gif , juk ji dauzta  cool.gif

mes tai nusprendėm, kad tos mašinos gal ir naudojamos, bet siuvinėtos detalės (t.y. kapotai) aiškiai persukti iš daužtų mašinų mirksiukas.gif po parodos nusuks kapotus, pakeis į paprastus ir toliau važinės hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Reska @ 2008 09 22, 09:56)
Jau padovanotas Perlinių vestuvių proga...


Reska, nepakartojamas darbas first.gif
Atsakyti
QUOTE(Reska @ 2008 09 22, 10:56)
Jau padovanotas Perlinių vestuvių proga...


bigsmile.gif kazkas nerealaus...labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reska @ 2008 09 22, 10:56)
Jau padovanotas Perlinių vestuvių proga...

[url=http://www.picoodle.com/view.php?


wow, kaip gražu...pirmą kartą gyvenime man gražu toks "jubiliejinis" darbas rolleyes.gif toks romantiškas smile.gif
Atsakyti
Turiu klausimą ax.gif Sakykit, pvz, kai reikia siuvinėti, taip tarkim vienoj eilėj keletas kryžiukų yra visai kitos spalvos. Kaip jūs tada siuvinėjate dviem siūlais iš karto, ar paliekate tam kryžiukui vietos ir vėliau išsiuvinėjate? g.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2008 09 22, 12:50)
wow, kaip gražu...pirmą kartą gyvenime man gražu toks "jubiliejinis" darbas  rolleyes.gif toks romantiškas smile.gif

Ojeeej, tau tikrai patiko? bigsmile.gif Nesitikėjau... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ačiū visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Alatėja @ 2008 09 22, 13:36)
taip tarkim vienoj eilėj keletas kryžiukų yra visai kitos spalvos.

Jei yra daugiau kryžiukų tos pačios spalvos bet tarpuose kitos spalvos, aš siuvinėjų vienu siūlu kol jis baigiasi, palikdama tarpus kiek reikia kitoms spalvoms, po vieną kryžiuką, manau, nė viena nekaitalioja siūlų. Pati babandyk visokius variantus ir tu pamatysi, kaip tau pačiai patogiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reska: 22 rugsėjo 2008 - 12:41
QUOTE(Reska @ 2008 09 22, 13:45)
Ojeeej, tau tikrai patiko?  bigsmile.gif  Nesitikėjau... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ačiū visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:




aga, patiko:) negi girčiau, jei nepatiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja @ 2008 09 22, 13:36)
Turiu klausimą  ax.gif  Sakykit, pvz, kai reikia siuvinėti, taip tarkim vienoj eilėj keletas kryžiukų yra visai kitos spalvos. Kaip jūs tada siuvinėjate dviem siūlais iš karto, ar paliekate tam kryžiukui vietos ir vėliau išsiuvinėjate?  g.gif

aš kažkada bandžiau su dviem adatom siuvinėti. Šalia. Oj kaip man jos maišėsi doh.gif Tai aš kaip ir Reska siuvinėdama palieku vietos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reska @ 2008 09 22, 10:56)
Jau padovanotas Perlinių vestuvių proga...



sakyk, ar pirkai rinkinuka, ar pati viska susipirkai? g.gif
Atsakyti
Dėkui mergytės pabandysiu ir pažiūrėsiu kaip patogiau bus 4u.gif Tik baisu, jiegu paliksiu tarpelį kitai spalvai, kad tas kryžiukas gali skirtis iš kitų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 09 22, 15:08)
sakyk, ar pirkai rinkinuka, ar pati viska susipirkai?  g.gif

Pati viską susipirkau, susidėliojau raštus iš kelių Victorias sampler'ių.
Atsakyti