Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Alatėja @ 2008 09 21, 18:59)
Sandrulia tikrai visai kitaip rankos atrodo  4u.gif  Gražu  bigsmile.gif


Nu nezinau. Man atrodo taip pat kaip ir pirma.
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2008 09 21, 19:32)
aš turiu išsisaugojus nuotraukyčių ax.gif Suzip'intos jos užima 23MB blink.gif Tai įdedu pas save (čia jau turėtų siųstis iš karto paspaudus) ir kai atsisiųsi, būtų gerai, kad praneštum ax.gif  4u.gif


Oj kaip ačiū notworthy.gif Parsisiunčiau jau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2008 09 21, 19:53)
Sveikutės,
Gal kuri turit angeliukų schemutę arba nuorodą?
Būčiau LABAI dėkinga  4u.gif

Parasyk man i a/z savo meilo adresa - imesiu kelias schemutes
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 09 21, 18:03)
žinok ten skylutės kapote išgręžiotos hihihi.gif ir siuvinėta normaliuoju kryžiavojimo būdu per skylutes  lotuliukas.gif buvo toj parodoj ne viena taip dekoruota automobilio detalė  lotuliukas.gif bet labai tamsu pačioj salėj buvo, tai nefotkinau. dar buvo siena kryžiavota irgi per prigręžiotas skylutes  lotuliukas.gif
va, geriau gal matysis
user posted image

niu super dar niekur tokio grozio nemaciau reiks vyruo pasiulyt masiniuka pasipuosti lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dano_mama*: 21 rugsėjo 2008 - 21:46
QUOTE(*dano_mama* @ 2008 09 21, 22:45)
niu super dar niekur tokio grozio nemaciau reiks vyruo pasiulyt masiniuka pasipuosti lotuliukas.gif  mirksiukas.gif


Maniškis, kai parodžiau sakė, tai ir tu taip savo puoši? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*dano_mama* @ 2008 09 21, 22:45)
niu super dar niekur tokio grozio nemaciau reiks vyruo pasiulyt masiniuka pasipuosti lotuliukas.gif  mirksiukas.gif


Maniškis tai iškart mane priplotų, jei tokį dalyką sumanyčiau. Visgi tos skylutės gana greitai pradės rūdyti, tai ir siūlai susiteps, žodžiu laikinai gražu bus. Galima pritaikyt gal su plastikine kanva? Tai ir darbas veltui nenueis, ir automobilis sveikas liks... lotuliukas.gif Bet gražiai atrodo... wub.gif
Atsakyti
O kažin kaip pats procesas vyko, gal adata speciali, juk pradūrus į vieną skylutę su kita ranka neištrauksi?
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2008 09 22, 09:16)
Maniškis tai iškart mane priplotų, jei tokį dalyką sumanyčiau. Visgi tos skylutės gana greitai pradės rūdyti, tai ir siūlai susiteps, žodžiu laikinai gražu bus. Galima pritaikyt gal su plastikine kanva? Tai ir darbas veltui nenueis, ir automobilis sveikas liks...  lotuliukas.gif Bet gražiai atrodo...  wub.gif


Taigi čia ne automobiliui papuošti siuvinėta smile.gif
Čia gi menas netikėtose erdvėse nu smile.gif niekas čia ir nesiūlo siuvinėti, visai ne ta idėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2008 09 22, 09:38)
Taigi čia ne automobiliui papuošti siuvinėta smile.gif
Čia gi menas netikėtose erdvėse nu smile.gif niekas čia ir nesiūlo siuvinėti, visai ne ta idėja smile.gif


Taip supratau, ax.gif Bet gal tokią idėją galima pritaikyti ir taip, kad būtų galima iš tikrųjų ant automobilio išsiuvinėti... Man tai labai gražu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2008 09 22, 08:45)
Taip supratau,  ax.gif Bet gal tokią idėją galima pritaikyti ir taip, kad būtų galima iš tikrųjų ant automobilio išsiuvinėti... Man tai labai gražu...  wub.gif

lotuliukas.gif nu tai prigręžiok skylučių ir paprašyk, kad TB antikoroziniu viską padengtų... nu ir aišku siūlus kokius nors labai sintetinius aka labai storą valą pasirink, kad plaut būtų su visu automobiliu galima hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2008 09 22, 09:45)
Taip supratau,  ax.gif Bet gal tokią idėją galima pritaikyti ir taip, kad būtų galima iš tikrųjų ant automobilio išsiuvinėti... Man tai labai gražu...  wub.gif

Nu prajuokinai tai graziai hihihi.gif Cia juk aiskiai matyti, kad ta masina ne pastaviam naudojimui mirksiukas.gif , juk ji dauzta cool.gif
Atsakyti
Jau padovanotas Perlinių vestuvių proga...

user posted image
Atsakyti