Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

kiek saviskiui besakau maunames melinus batukus juoda kate ojis nesako jokiu zodziu nugal kada mums pavyks blink.gif
Atsakyti
aišku pavyks. Aš saviškiui ir kartodavau, bet tas nė mur mur, o atėjo laikas ir pradėjo vardinti visas spalvas. Tiesiog reikia kartoti, kartoti, o kai jam reikės pats pasakys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2008 12 29, 16:31)
kiek saviskiui besakau maunames melinus batukus juoda kate  ojis  nesako jokiu zodziu nugal  kada mums pavyks blink.gif

Tik nepergyvenk,viskas su laiku,vienas anksčiau,kitas vėliau pradeda.Aš irgi iš saviškio nenoriu vunderkindo daryt ir nesitikiu,kad sulaukęs 3,ims skaityti.Viską išmoks tada,kada jam reikės.Žinau vaikiuką,kur nieko iki 3 nekalbėjo,o kaip ėmė paskui iš karto sakiniais kalbėt.Yra dalykų,kuriais džiaugtis reikia - kad neserga,kad kojytes,rankytes turi,ir pan.
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2008 12 29, 15:31)
tai gerai kad tavo pazysta  4u.gif  mano nelabai dar zino kiek metu tai mes truputi vystomes leciau tikiuos pavysime bendraamzius ax.gif


Kažkada pergyvenau, kad mano vaikas neskuba kalbėt, vėliau, kad gal per mažai spalvas pažįsta, vėliau - per mažai raidžių ax.gif
Tačiau galiu pasakyti, kad svarbiausia nelyginti savojo su svetimais vaikais. Nepamirškit, kad atidžiau paanalizavus gali pasirodyti kitas, viską mokantis vaikas žino tiek pat, kiek jūsiškis. Tiek susimaišo, tiek neaiškiai ištaria.. Tik gal jūs norit idealaus rezultato mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gaika78 @ 2008 12 29, 18:52)
Tik nepergyvenk,viskas su laiku,vienas anksčiau,kitas vėliau pradeda.Aš irgi iš saviškio nenoriu vunderkindo daryt ir nesitikiu,kad sulaukęs 3,ims skaityti.Viską išmoks tada,kada jam reikės.Žinau vaikiuką,kur nieko iki 3 nekalbėjo,o kaip ėmė paskui iš karto sakiniais kalbėt.Yra dalykų,kuriais džiaugtis reikia - kad neserga,kad kojytes,rankytes turi,ir pan.

as ir taip manau ateis laikas ir zinos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(viti @ 2008 12 29, 20:41)
Kažkada pergyvenau, kad mano vaikas neskuba kalbėt, vėliau, kad gal per mažai spalvas pažįsta, vėliau - per mažai raidžių  ax.gif
Tačiau galiu pasakyti, kad svarbiausia nelyginti savojo su svetimais vaikais. Nepamirškit, kad atidžiau paanalizavus gali pasirodyti kitas, viską mokantis vaikas žino tiek pat, kiek jūsiškis. Tiek susimaišo, tiek neaiškiai ištaria.. Tik gal jūs norit idealaus rezultato  mirksiukas.gif

kad jis tikrais kalba pauksciu kalba net nepanasu i jokius remus netelpa kaip sakant vienas anksciau kitas veliau . siandien vakare pazanga padare ir prase pirma karta
seu tutu-- pasek pasaka apie traukinuka. Pirma kart pasake taip aiskiai sakinuka 4u.gif
Atsakyti
musiske taip pat jau gal kokiu2.9 mokejo pagrindines spalvas..sunkiau su atspalviais blush2.gif
Atsakyti
Na, musiskis dar vis nieko.. Nei vienos spalvos neatsimena schmoll.gif
Kiek kartojam, atnesk raudona salika ir t.t. vis pabrezdamo spalva, jis vis tiek nepasako teisingai ax.gif As perd aug gal ir nesureiksminciau sito, jei ne mociuciu nuostaba: ka, jus dar neismoket spalvu pavadinimu ??? bigsmile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2009 01 07, 16:32)
Na, musiskis dar vis nieko.. Nei vienos spalvos neatsimena  schmoll.gif
Kiek kartojam, atnesk raudona salika ir t.t. vis pabrezdamo spalva, jis vis tiek nepasako teisingai  ax.gif  As perd aug gal ir nesureiksminciau sito, jei ne mociuciu nuostaba: ka, jus dar neismoket spalvu pavadinimu ???  bigsmile.gif  doh.gif


o tu iš pradžių neminėk spalvų pavadinimų, prašyk atnešti ar paduoti tokios pat spalvos daiktą. tarkim, turi raudoną kaladėlę ir prašai, kad vaikas paduotų tokią pat. kai viską padaro, pasakai, kad čia raudona. galima rūšiuoti daiktus pagal spalvas: į vieną krūvelę vienos spalvos, į kitą - kitos. matysi, jeigu vaikas teisingai atrenka, tai nėra ko jaudintis, nes jis spalvas skiria, tik nežino, kaip jos vadinasi, o su laiku išmoks ir pavadinti. visai kas kita, jeigu vaikas neatrenka vienodos spalvos daiktų. tada reikia lavinti regimąjį suvokimą.
Atsakyti
maniskiui patinka piesti su akvarele,gvasu,tai nupirkom gvasa 6 spalvu,kai atsidare dezute sako:o yra zalia,raudona,melyna,beltona,sokoladine ir tos nezinau(buvo balta) blink.gif as ir apstulbau kai ispyskino biggrin.gif o kai as klausiu kokia cia spalva tai kartais nebepataiko g.gif
Atsakyti
mano mergina spalvas senai jau pažista biggrin.gif ir turi jau savo megstamiausias biggrin.gif
tik nustebau kad ji moka ir skaičuot iki 12 bigsmile.gif i darza neina, bet namie vis pirstukus skaičiuodavom abi, bet pasirodė kad ir viena pati skaičiuot moka biggrin.gif
Atsakyti
Mano gražuolis po truputi jau atpažysta pagrindines spalvas, nors kartais susimaišo ar pamiršta. Jam 3 metukai. Bet šiaip ir kalbėti jis dar nelabai moka, tad palyginus su spalvų ar raidžių atpažinimu jam visai neblogai sekasi.
Atsakyti
Pažįsta baltą, juodą, raudoną. Kartais ir mėlyną ir žalią, bet būna ir susimaišo
Atsakyti