Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Maniske jau 3,5 ir visas spalvas, tiksliau 4 tik, vadina teletabiu vardais... ir niekaip neina jos ipratint vadint spalvu pavadinimais... Praso padaryt arbatos i Pou puoduka, ar nupirkt jai Lelia kamuoli... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Delija @ 2008 12 23, 19:13)
Maniske jau 3,5 ir visas spalvas, tiksliau 4 tik, vadina teletabiu vardais... ir niekaip neina jos ipratint vadint spalvu pavadinimais... Praso padaryt arbatos i Pou puoduka, ar nupirkt jai Lelia kamuoli... biggrin.gif


Maniske irgi budama 2,5 buvo pradejusi spalvas teletabiu vardais vadinti biggrin.gif , bet cia jau is mandrumo, nes spalvas ir iki to laiko gerai pazino biggrin.gif
Teletabiu vardais vadino gal menesi ar du, o paskui atsibodo. lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniškis spalvas pradėjo skirti ir vadinti gerokai anksčiau nei 3 metukai suėjo,net pardavėja stebėjosi,kad toks mažas ir spalvas pažysta ax.gif
Atsakyti
Mano dukrytei trys metai, ji pazista spalvas, ne visas, bet daug zino. Buvau maloniai nusebinta, kai pasake kai kurias spalvas. Paklausiau is kur zino atsake, kad darzelyje ismoko. mirksiukas.gif
Atsakyti
na mums tik trys suejo, bet spalvas skiriam labai gerai, net mazoji pradeda skirt jau blush2.gif
Atsakyti
spalvos išmokstamos mirksiukas.gif
Atsakyti
Manoji irgi puikiausiai skiria bagrindines spalvas-balta, juoda, raudona, melyna, zalia, geltona, oranzine, violetine, ruda. wub.gif
Atsakyti
maniske 2,5 m skiria pagrindines spalvas be problemu, zino dar pilka, ruda, ruzava - "ziuvaja" (neištaria), ypač patinka spalvotos dryzuotos pirstines. tai apsimovusi visada turi isvardinti spalvas.
Atsakyti
MB jau 2,8m bet spalvu tikrai nepazysta kad dar ir nekalba tai kalbet prades gal spalvas pazins ax.gif
Atsakyti
Na maniskis irgi nekalba,bet kai kurias spalvas pazista.
Atsakyti
QUOTE(Elenchik @ 2008 12 29, 16:26)
Na maniskis irgi nekalba,bet kai kurias spalvas pazista.

tai gerai kad tavo pazysta 4u.gif mano nelabai dar zino kiek metu tai mes truputi vystomes leciau tikiuos pavysime bendraamzius ax.gif
Atsakyti
Maniškiui dar 2 nėra,būdavo,važiuojam su mašina,aš jam sakau - čia žalia šviesoforo spalva,čia raudona,kokie gražūs balti medžiai ir t.t.Kabinam šiemet ant eglutės žaisliukus,o jis neklysdamas - ''kas cia?zalia'',''kas cia?randona'',''mėlyna'',''juoda'',''balta'',''geltona''.Kol kas tiek,bet kaip smagu kad į savo mažą galvytę jau 6 spalvas įsidėmėjęs.
Atsakyti