Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Na idomiai cia su tom spalvom visi . Maniske jau va pagaliau isvardina beveik gerai spalvas ,o vasari jau penki metai . Na ir ka padarysi . Svarbiausia nesinervuot ,o ismoks visi . O va raides visas zino . Na su spalvom kazko strige buvom
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2008 11 21, 12:34)
nemanau,kad labai jau reikia didziuotis,kad dveju metu vaikas moka visa abecele...viskam savo laikas,isimtis jei vaikas pats rodo susidomejima ir nora ismokti raides...tokio amziaus vaika reiktu mokyti kitu dalyku,o ne raides kalti..pvz zinau atveju kai dvimetukai mokedavo raides,taiciau nemokejo atskirti didelio ir mazo,neskyre ir nemokejo ivairiu figuru ir pan. mano nuomone vaikus lavinti reikia pagal ju amziu ir to,kuo vaikas domisi...jei jam patinka skaiciai ir raides - puiku...bet yra ir tokiu atveju,kai mamos kala vaikams tuos dalykus tik tam,kad pacios galetu pasipuikuoti....

teisingai,viskam savas laikas.mes spalvas tai visas skyriam,ar tai butu violetine ar morkine.bet raides gal keles.manau dar to laiko tikrai uzteks kad ismoktume. smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 09 18, 22:27)
Sveikutes mamytes.
Siandien buvom pas akiu gydytoja pasitikrinti profilaktiskai akis.
Prase pasakyti spalvu pavadinimus pagal spalvotas juosteles: geltona, zalia, raudona, melyna.
Kai maniskis ispyskino spalvas, jos net nustebo, kad taip gerai zino, nes sake, kad buna neretai, kad vaikai jau pries eidami i mokyla dar nevisi gerai pazysta blink.gif
O kaip jusu mazyliai?

Mano trimetis žino beveik visas pagrindines spalvas.Buvo momentas, kai vis kalsinėdavo - kokia spalva, tai dabar be klaidų išpyškina viską. smile.gif
Atsakyti
Mano mergina tai spalvas pradejo pazint nuo dveju metu smile.gif o dabar jau daugmaz visas pazysta biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis triju metu, pazista gerai pagrindines spalvas raudona, zailia, melyna ir t.t. smile.gif Pazinti pradejo apie 2,5 metus, bet nepripazista oranzines blink.gif Jam tai geltona spalva nors tu ka lotuliukas.gif
Atsakyti
MEs pagrindines spalvas pazistam nuotada, tai pradejo kalbeti. Vyrukas visur megsta konkretuma ir visko pats klausineja ir domisi. Dvieju metu jis stebino giminaicius poskindamas ir spalvu ir atspalviu pavadinimus: pilka, oranzine, violetine, rozine. Girdziu is draugu, kad jie mokina vaikus tokiu dalyku, o musiskiui nereikejo labai daug aiskinti, kazkaip savaime per zaidimus ir pasakojimus pasikalbejimus daug ka issiaiskinam.
Atsakyti
Net neatsimenu, kad ismoko tas spalvas, gan anksti, bet va mano drauges vaikui jau 6 sueis ir jis painioje zalia su melina, na nesuprantu kodel?
Atsakyti
Mūsų Jokūbėliui 3 metukai ,puikiai pažįsta visas spalvas ,pažino jas neturėdamas nė 3 metukų thumbup.gif
Atsakyti
O maniskis dar dabar daug klausineja kokia spalva
O pats buna kad pataiko, o buna kad visos spalvos melyna.
Bet as ir tai dziaugiuosi matau kad rodo susidomejima ir manau tikrai ismoks.
Atsakyti
Nieko čia nematau ypatingo, kad 3 metų vaikai spalvas žino. Normalu tai. Mano mažąjai greitai 2 metai, tai ji kiek moka pagrindines spalvas jau pasako. Daug vaikų taip, nieko čia išskirtinio.

Vilma, išmoks ir tavo vaikas. Kiekvienam vaikui viskas savo laiku.
Atsakyti
maniskis pazysta beveik visas spalvas thumbup.gif
Atsakyti