Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Mes dar maišom spalvas schmoll.gif
Atsakyti
mano dvimetukas kaladeles paduoda ta spalva, kokia paprasau 9kai statom nama), taigi, galeciau sakyt, kad melyna, raudona, zalia ir geltona jau zino wink.gif
Atsakyti
Nuo dviejų metukų pažysta pagrindines spalvas, o dabar išmokom ir kitų thumbup.gif .
Atsakyti
Na, o mums sunkokai sekas su spalvom.. Kartais atsimenam, kartais vel nebe .. Bet iki mokyklos, manau, ismoksim biggrin.gif Viskam savas laikas, kaip ir skaityt ar skaiciuot ... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2008 11 21, 01:29)
Na, o mums sunkokai sekas su spalvom..

Ir mums verysad.gif ... Ant zalios sako raudona, ant raudonos - zalia doh.gif
Ir nors tu ka nori daryk. Vis bandom, mokinames, bet atrodo, kad jis butu taip tas spalvas atvirksciai ismokes. Pvz. prie sviesaforo saukia - mama, vaziuok! Jau raudona! lotuliukas.gif
Atsakyti
mMokėjo nuo dviejų metų pagrindines spalvas: raudoną, mėlyną, žalią, geltoną - o tiksliau pradėjo mokintis nuo šviesaforo.
Važiuojam mašina, sustojam. Jis klausia:"Kodėl nevažiuojam" - negalim, dega raudona šviesa, kai žalia degs, važiuosim. "o, jau žalia" smile.gif
ir laimingi važiuojam toliau smile.gif
o su atspalviais ai ir man sunku:violetinė ar alyvinė? biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE
Kai dviejų metų vaiką išleidome į darželį, didžiavomės, kad mūsų zuikis moka keletą raidžių bei skaičių, spalvų žinojimas man atrodė natūralus dalykas. Bet darželyje buvo mergaičių bendraamžių, kurios jau mokėjo visą abėcėlę.


nemanau,kad labai jau reikia didziuotis,kad dveju metu vaikas moka visa abecele...viskam savo laikas,isimtis jei vaikas pats rodo susidomejima ir nora ismokti raides...tokio amziaus vaika reiktu mokyti kitu dalyku,o ne raides kalti..pvz zinau atveju kai dvimetukai mokedavo raides,taiciau nemokejo atskirti didelio ir mazo,neskyre ir nemokejo ivairiu figuru ir pan. mano nuomone vaikus lavinti reikia pagal ju amziu ir to,kuo vaikas domisi...jei jam patinka skaiciai ir raides - puiku...bet yra ir tokiu atveju,kai mamos kala vaikams tuos dalykus tik tam,kad pacios galetu pasipuikuoti....
Atsakyti
Maniškis jau nuo dviejų puikiai skyrė ir įvardino spalvas, net ir violetinę ar žydrą, nuo trijų jau pagrindines žinojo ir angliškai (ačiū kompiuteriui biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(lelijava @ 2008 11 21, 10:57)
Ir mums  verysad.gif ...  Ant zalios sako raudona, ant raudonos - zalia  doh.gif
Ir nors tu ka nori daryk. Vis bandom, mokinames, bet atrodo, kad jis butu taip tas spalvas atvirksciai ismokes. Pvz. prie sviesaforo saukia - mama, vaziuok! Jau raudona!  lotuliukas.gif

O kaip su kitom spalvom? nes siaip daltonikai butent ir neskiria raudonos ir zalios, delto jiems neleidzia vairuoti g.gif

Del to lavinimo..pvz. mano vaikas pats ismoko 2 metu raides, jam jos kaip zenklai buvo ir taip iki mokyklos..vat jungti raides i skiemenis buvo sunkiau
Atsakyti
QUOTE(lelijava @ 2008 11 21, 10:57)
Ir mums  verysad.gif ...  Ant zalios sako raudona, ant raudonos - zalia  doh.gif
Ir nors tu ka nori daryk. Vis bandom, mokinames, bet atrodo, kad jis butu taip tas spalvas atvirksciai ismokes. Pvz. prie sviesaforo saukia - mama, vaziuok! Jau raudona!  lotuliukas.gif

Pas mus panasiai .. Vaziuok, jau zalia - ant raudonos doh.gif
Atsakyti
pirmasis vaikas nuo metuku jau mokejo pazinti spalvas, kalbet nemokejo taciau paklausus parodydavo, mazasis ir dabar dar nemoku,na tik kelias, bet turbut todel,kad jam maziau laiko skiriama pamokymams, kai viena teturejau,ir laiko laisvesnio daugiau turejau tai ir mokydavau. nors kitavertus didysis domedavosi daug kuo, o mazajam kazkaip atrodo niekas neidomu, nezinau ar gerai cia ar blogai....
Atsakyti
maniskei greit bus 3 metukai, nevisas spalvas, bet jau daug pazysta smile.gif
Atsakyti