Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Labas mamytes, norejau pasidometi, ar jusu vaikuciai skiria spalvas, ir kokio amziaus pradejo skirti? Mano suneliui 3,3 metu, bet jis visai neskiria spalvu, nors mes ju mokomes zaisdami kiekviena diena.
Atsakyti
Laba diena,

Aš gal pasirodysiu trenkta mamytė, bet savo zuikį spalvų mokyti pradėjau nuo 6 mėnesių. Ir jau iki metų vaikas žinojo pagrindines spalvas: žalią, mėlyną raudoną, geltoną. Kiekvieną kart paprašius, jis parodydavo arba atnešdavo būtent tą spalvą, kurią prašai.
Spalvas mokėmės lavinamųjų žaislų, kreidelių, flomasterių pagalba. Duodant ar paimant daiktus kiekvieną kartą kartodavome kokia tai spalva.
Kai dviejų metų vaiką išleidome į darželį, didžiavomės, kad mūsų zuikis moka keletą raidžių bei skaičių, spalvų žinojimas man atrodė natūralus dalykas. Bet darželyje buvo mergaičių bendraamžių, kurios jau mokėjo visą abėcėlę.
Taigi, mano nuomone, tai ką vaikas žino priklauso ir nuo tėvų indėlio.
Atsakyti
Aišku moka vaikai spalvas jei mokini, maniškeė irgi 2 neturėdama jau mokėjo, ir raidas beveik visas ismokome nuo 2 metukų, tik su paukščiukais dar maisosi ir nosiniu raidžių nežino , jei vaikas turi noro ir ismoksta mokomas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Maniske irgi zino spalvas: raudona kaip masina, geltona kaip saulyte ir zalia kaip zolyte, bet juoda yra juoda biggrin.gif o del skaiciavimo jau kaip buvo 2 metukai skaiciavo iki 10, o dabar "tipo" iki dvidesimt: biggrin.gif vienuolika, sesiolika, devyniolika
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 09 18, 21:27)
Sveikutes mamytes.
Siandien buvom pas akiu gydytoja pasitikrinti profilaktiskai akis.
Prase pasakyti spalvu pavadinimus pagal spalvotas juosteles: geltona, zalia, raudona, melyna.
Kai maniskis ispyskino spalvas, jos net nustebo, kad taip gerai zino, nes sake, kad buna neretai, kad vaikai jau pries eidami i mokyla dar nevisi gerai pazysta blink.gif
O kaip jusu mazyliai?

Maniškis jau 2jų metų skyrė visas pagrindines spalvas. Beje mes jį mokėm.
Atsakyti
Maniskei 2m ir 7 men. Pazista spalvas. Kartais klaidingai atsako, bet dazniausiai pati ir pasitaiso.
Atsakyti
mano mažiui dabar jau 2m. ir jis taip pat skiria ir pasako pagrindines spalvas
audona, mėlyna, žalia, geltona, juoda ir balta ax.gif
aišku taip pat buvo mokinama ir sakoma žaidimo forma smile.gif
Atsakyti
Pazysta smile.gif
Atsakyti
taip pat žino 4u.gif
Atsakyti
Na mano 3metuku, bet dar ne visas spalvas pazysta ax.gif maiso kai kurias smile.gif
Atsakyti
Manosios abi jau pažįsta ir skiria smile.gif
Atsakyti

smile.gif mano vaikas jau nuo 2 metu ir 5 men. moka skaiciuoti iki 10, spalvas atpazysta,keles daineles moka,eilerasius moka,aiskus jai vaiko nemokinsi tai jis ir budamas 7 metu nieko nemokes, smile.gif
Atsakyti