Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Pazista jau daug spalvu. Bernuzeliui 3.5 metuku dabar, tai skiria ne tik pagrindines spalvas, bet ir pasako kur yra purple, silver ir pan. Lengviausia buvo mokytis atpazistant automobiliu modelius ir ju spalvas biggrin.gif
Atsakyti
Maniškė būdama 3 metuku jau pažinojo labai daug spalvų, taip pat, kaip Limni ne tik pagrindines.
Ji kalbėt pradėjo vėlai, bet spalvas ir figūras skyrė jau ax.gif
Atsakyti
3 metų ir vyresnėlė ir vidurinėlė jau pažinojo nemažai spalvų, pagrindines visas, tiktas retesnes sunkiau.
Atsakyti
Mano sūnelis visas spalvas pažįsta
Atsakyti
Sunui 3metukai ir jau kai kurias spalvas atskiria ir pats pasako ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balleys: 02 gegužės 2013 - 10:00
Mano trimetė taip pat moka beveik visas spalvas wub.gif ne tik pagrindines, bet ir tokias sudėtingas kaip violetinė, pilka, oranžinė... mėgsta pasakyk, kokia kieno akių spalva smile.gif
Atsakyti
Mes dar gerokai prieš tris metukus išmokom pažinti spalvas, net darželyje stebėjosi auklėtojos kaip mes čia taip mokam lotuliukas.gif
Atsakyti
Pazista dvimetis pagrindines spalvas
Atsakyti
Labas mamytes, zinokit ilindau i tema, kur kalbama apie vaikucius iki 3 metuku, tada atbegay cia smile.gif nors maniskiui 2.8 m.bet jis kazkaip lenkia savo bendraamzius, kas liecia splavas, taip pat jas moka, ir taip pat skiria oranzine, violetine, ruzava, zydra ir pan.ir visa kita pradejo daryt anklsti, tarkim skaiciuoja iki 15, kalba nuo 2 metuku. smile.gif smagu, kai vaikuciai mus stebina, ar taip? 4u.gif
Atsakyti
mes jau prie 3 m zinojom spalvas
Atsakyti
Jau zino nemazai.
Atsakyti
Mano dukryte 2.3 metuku pazinojo pagrindines spalvas. Budama 3 metuku pazista visas spalvas
Atsakyti