Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

mano sunus nebudamas 2m jau apalvas pagrindines skyre, nes turejom ivairiu spalbu masineliu tai ismokiau spalvas. jam dabar 2m 9men tai jau beveik visas raides moka, daug spalvu, suskaiciuoti iki6. atskiria kaire nuo desines.
Atsakyti
pažįsta spalvas, skiria kai kurias raideles, skaičiuoja iki 10, žino kur kairė ir dešinė
Atsakyti
biggrin.gif nepazinojo ilgai ir nuobodziai. Reik susirupint, jei nepazista penkeriu metu. Mano tik 4,5 pradejo skirt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2012 02 25, 19:56)
biggrin.gif nepazinojo ilgai ir nuobodziai. Reik susirupint, jei nepazista penkeriu metu. Mano tik 4,5 pradejo skirt smile.gif

man darzely auklyte sake, kad vaikai sulauke 3metu turi moket pagrindines spalvas ir skaiciuot iki 5, na bent musu darzely tokios lyg ir nerasytos taisykles
Atsakyti
SPalvas pazysta,skaiciuoja iki 10.
Atsakyti
Spalvas pazystam,raides irgi kai kurias,su skaiciais visai nedraugaujam,skaiciuojam iki 12,o poto eina 18,19.. biggrin.gif vien zo sunku su mokslais biggrin.gif ,bet deliones puikiai deliojam thumbup.gif
Atsakyti
spalvas pazista,bet kartais labai maiso doh.gif
skaičuoja iki 10-rusiškai moka ir lietuviškai thumbup.gif
Atsakyti
3 metu žino spalvas, skaičiuoja iki 20, žino abecele (plius dar viska ir anglu kalba)
(Bet manau čia todėl, kad nedirbu,turiu daug laisvo laiko tongue.gif )
Atsakyti
Mums lygiai 3 metukai, tai spalvas pagrindines pazistam, skaiciuoja iki 11 biggrin.gif , bet ne siaip paeiliui pasako, bet ir eidama skaiciuoja kiek egluciu ar kitu daikteliu pamato. Pazista parasytus skaicius ir kai kuriuos pati paraso. Su raidelem maziau uzsiemem, tai maziau ir zino. blush2.gif
Atsakyti
Vyresnioji dukryte spalvas turbut nuo kokiu pusantrų metukų jau skyrė. Tik pasakyt dar nemokėjo smile.gif dabar jai 3 su puse, tai pažįsta visas raideles (ir susipažino su jomis jau seniai), kai kurias moka ir parasysti. Siaip nemanau, kad reikia vaikus labai jau spausti ir nuo pirmu metu pult mokinti, bet mums visa tai labai natūraliai - per žaidimus isejo ir l vaikui buvo idomu.
Mažesnei dukrytei dabar netoli du metukai, pagrindines spalvas irgi jau skiria smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuika: 08 kovo 2012 - 10:08
maniske labai maiso spalvas doh.gif
Atsakyti
Maniškis 2-jų metų jau spalvas pažįsta, bet, manau, kad visiems ateis laikas smile.gif
Atsakyti