Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Mūsų berniukas tai greičiau raides pažint pradėjo, aišku, savo vardais pavadintas, bet skyrė beveik visas, negu spalvas išmoko. Bet ir tai darė tai kokių dviejų metų. o va skaičiuoti net iki penkių niekaip neišmoksta, nors tuoj ketveri bus doh.gif eilėraščius, dainas ir tuos geriau įsimena smile.gif
Atsakyti
Pažįsta, bent jau maniškė žinojo pagrindines spalvas būdama trejų. Aišku visų atspalvių nežinojo, bet pagrindines tikrai žinojo.
Atsakyti
dveju metu,pazinojo puikiai visas spalvas.... smile.gif
Atsakyti
ne,kiek prisimenu,manoji visas spalvas žinojo trejų su puse metukų.o pagrindines - geltoną,raudoną,žalią,mėlyną,juodą atskirdavo dvejų bigsmile.gif
Atsakyti
Maniske 3.5m nepazysta spalvu, labai ir nemokom. Gerai zino tik juoda ir makvyno spalva doh.gif Va raides tai visas zino,o spalvu niekaip doh.gif
Atsakyti
4.5 metu pagrindines pazysta atspalviu klausia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xingx @ 2012 02 06, 20:08)
Maniske 3.5m nepazysta spalvu, labai ir nemokom. Gerai zino tik juoda ir makvyno spalva doh.gif Va raides tai visas zino,o spalvu niekaip  doh.gif

mes tai po,truputį,bet mokinomės ax.gif žaidėme tokius ale žaidimus kur reikia suvalgyti raudoną vaisių,paduoti žalią kamuoliuką,atversti geltoną kortelę mirksiukas.gif iš pradžių sunkiai,bet po truputėlį,ir išmokom biggrin.gif netgi,pamenu,buvau padariusi stalo žaidimą 2,5 metukų Gabrielei blush2.gif nupiešiau daug įvairaus dydžio rutuliukų,juos nuspalvinau skirtingomis pagrindinėmis ryškiomis spalvomis,o prie starto ir finišo dar nupiešiau gyvunėlius.rudą katytę prie starto,o prie finišo juodas šunytis 4u.gif padariau spalvotą kauliuką:šonus apklijavau mažais keturių pagrindinių spalvų kvadratėliais,o kitus-višaus ir apačios-juodomis žvaigždelėmis blush2.gif tai va kai žaidi meti kauliuką,pasakai spalvytę kokia iškrenta,ir ant artimiausios tokios paeini smile.gif po to eina kitas žaidėjas,jis meta ir jei suklysta...grįžta du langelius atgal.tu gali tokį padaryti iš pagrindinių spalvų,o paskui pridėti kitas,atspalvius bigsmile.gif dabar mes žaidžiam su violetine,rožine,pilka,žydra,brūkšneliais spalvotais,taškeliais,žodžiu,ko tik nesugalvojame lotuliukas.gif kai paaugs ir eis mokyklon,būtinai tokį padarysiu su skaičiukais iki 10 ax.gif ir kortelėmis smile.gif patariu ir tau pabandyti mirksiukas.gif
Papildyta:
dar pamiršau pridurti:iškritus juodai žvaigždelei reikia mesti kauliuką dar kartą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Josa @ 2008 11 08, 17:26)
Laba diena,

Aš gal pasirodysiu trenkta mamytė, bet savo zuikį spalvų mokyti pradėjau nuo 6 mėnesių. Ir jau iki metų vaikas žinojo pagrindines spalvas: žalią, mėlyną raudoną, geltoną. Kiekvieną kart paprašius, jis parodydavo arba atnešdavo būtent tą spalvą, kurią prašai. 
Spalvas mokėmės lavinamųjų žaislų, kreidelių, flomasterių  pagalba. Duodant ar paimant daiktus kiekvieną kartą kartodavome kokia tai spalva.
Kai dviejų metų vaiką išleidome į darželį, didžiavomės, kad mūsų zuikis moka keletą raidžių bei skaičių, spalvų žinojimas man atrodė natūralus dalykas. Bet darželyje buvo mergaičių bendraamžių, kurios jau mokėjo visą abėcėlę.
Taigi, mano nuomone, tai ką vaikas žino priklauso ir nuo tėvų indėlio.


Papildyta:
QUOTE(Sušis @ 2012 02 07, 15:06)

Laba diena,
mano mergaitė tai jau nuo kokiu 2 m. 5 mėn spalvas pažįsta ir skaičiuoja, bet ir lietuviškai ir angliškai, mums dabar 3 m 4 mėn., tai ji net ir kalba kai kuriuos žodžius angliškai, tokius kai kvadratas, apskritimas ir dar daug kitų žodžių ji tik angliškai pasako.
Vaikai labai imlūs ypač užsienio kalboms, tik reikia užsiimti su jais:)
Atsakyti
jo,mes irgi mokomės angliškų žodelių,žiūrime angliškus filmukus smile.gif išsižiojau,kai Gabrielė išplepėjo:I can see red flower,I can see nice flower,ir taip iki pietų blink.gif tėveliui grįžus iš darbo,toji išrėžė tą sakinį tongue.gif tas žado neteko.suprantu,gal tai šešerių metų pypliukei tai būtų ir normalu,bet tada jai buvo vos treji blink.gif iki šiol žiūrime angliškus filmukus(pagrindinis jų tai dora the exploler(ar kaip ten vadinas)),ir vis dar nenusibodo.Gabrielė dabar moka tiek angliškų žodžių,kiek vaikas,beigęs antrą klasę thumbup.gif
Atsakyti
na mano vaikelis dar lig siol neskiria, bet kaip sakant laiko dar tikrai yra! g.gif
Atsakyti
mano sunelis budamas2 metuku mokejo iki 5 suskaiciuot ir pagrindines spalvas skyre, bet kai tik atsirado broliukas mes greitai viska pamirsome. Jis netgi mikcioti pradejo. Mikciojimas praejo po 2men. O skaiciuot ir spalvas pazint mokomes is naujo...
Atsakyti
Maniškis berniukas gana anksti pradėjo skirti pagrindines spalvas. Atsimenu būdamas 1,5 metų paprašius paduoti kažkurios spalvos kaladėlę ją ir paduodavo. O atspalvius šiek tiek virš 2 metų jei gerai pamenu 4u.gif
bet kiek vienam vaikučiui labai skirtingai tokie dalykai ateina. Atrodo du vienodo amžiaus vaikai, vienas skiria spalvas, skaičiuoja ir dar kažką daro, o kitas nieko, bet atėjus tam tikram amžiui susilygina visi gabumai. Svarbu tik kad nepražiopsoti raidos sutrikimo 4u.gif
Atsakyti