Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

QUOTE(Makleja @ 2011 12 18, 18:46)
Maniske jau dvieju metu visas spalvas zinojo, o gal dar net ir dvieju neturejo. Tik vietoj violetine, vis tualetine pasakydavo  smile.gif


Geras pavadinimas.
O maniškė, ant violetinės sako gioletinė. Kažkaip nepavyksta jai jos ištart. biggrin.gif
Atsakyti
maniske, budama 3 jau mokejo spalvas ir kas keisciausia visai nepainiojo, nors mamos tikrai nereikia nervintis, jei budami 3 dar nemoka, tikrai spes ir ismoks.
kita mano panele dabar 2 tai visai nezino spalvu , spes tikrai ir kalba neypatingai daug, bet ju ne rungtyniaut ruosiames juk .
Atsakyti
QUOTE(Iloveyou @ 2011 12 21, 12:25)
maniskiam 3.5 bet dar painioja visas spalvas  doh.gif

mano taipat ir amzius taspats ir painioja visas spalvas.
Atsakyti
Maniske 3 m ir atskiria tik kelias spalvas (zalia, raudona, melyna ir geltona)
Atsakyti
Mano trijų metukų vyrukas puikiai susitvarko su spalvų atpažinimu thumbup.gif
Atsakyti
Spalvas su visais atspalviais pažįstam jau senai, dabar mums 3,5 metų ir pati stebiuosi bet bando verbaliniu būdu ir domisi maišyti spalvą su spalva kad išgautų norimą atspalvį ax.gif
Atsakyti
Maniske irgi apie 2 metukus jau pazinojo pagrindines spalvas, o po to jau pradejo ir sudetingesnes pazinti. Manau jeigu vaikuciui anskciau pradesit pasakoti kokios cia spalvos - tai jis ir greiciau supras jas, nes mano auklyte vis mokydavo salvas ir ji anksti ismoko jas.
Manau dar ir nuo vaikiuko priklauso, nuo jo vystymosi - nes vieni greiciau viska pradeda daryti, kiti veliau - bet ateis laikas ismoks visi vaikuciai.
Atsakyti
Mokam visas spalvas,skaiciuoti iki 5 ,ir kelias jau raideles pramokom smile.gif
Atsakyti
Maniske 3.4metuku jau moka spalvas,skaiciuot iki 30 ir savo vardo raideles pasakyt
Atsakyti
Jei mokinsi tai ir mokes smile.gif mes dar 2m neturjom zinojo jau visas, dabar 2,5m ir visa Abecele ir skaciai iki 40, ka idedi i galvele juk lieka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2012 01 30, 15:31)
Jei mokinsi tai ir mokes smile.gif mes dar 2m neturjom zinojo jau visas, dabar 2,5m ir visa Abecele ir skaciai iki 40, ka idedi i galvele juk lieka wink.gif


drinks_cheers.gif visiškai, ir pilnumoje, mūsų irgi dideli pasiekimai 3,5 metų dukrytė kai ko žino daugiau nei būsimas pradinukas, bet visa tai yra bendravimo su vaiku rezultatas mirksiukas.gif
doviile, sėkmės Jums ir toliau 4u.gif
Atsakyti
Dvieju pazinojo
Atsakyti