Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

QUOTE(*Lyra* @ 2011 08 06, 14:47)
poster_offtopic.gif  O kam trimetei pažinti raides?  g.gif  pati domisi ir nori?
Jeigu tik pasipuikuot prieš kitus, kad mano vaikas trejų pažįsta raides, tai tokio dalyko aš nesuprantu  schmoll.gif Ką reiškia skaičiavimas iki 10? Ats. skaičių pavadinimų vardinimas, nes 3 m. nesuvokia skaičiaus sandaros.
Papildyta:

L



Na as irgi kazkiek pritarsiu, kad trimeciui tu raidziu dar visai nereikia, nebent paciam vaikuciui idomu. Maniskiui raides visai neidomu, o vat zaidziant ar kazka darant skaiciuoti labai patinka- viska ka mato skaiciuoja, zinoma kol kas iki 10 tongue.gif
Spalvas pazysta, atspalviu ne, bet manau dar spes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupale @ 2011 08 08, 16:33)
Na as irgi kazkiek pritarsiu, kad trimeciui tu raidziu dar visai nereikia, nebent paciam vaikuciui idomu. Maniskiui raides visai neidomu, o vat zaidziant ar kazka darant skaiciuoti labai patinka- viska ka mato skaiciuoja, zinoma kol kas iki 10 tongue.gif
Spalvas pazysta, atspalviu ne, bet manau dar spes ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano 3 metukų mažylė puikiai skiria visas spalvas, o prasidėjo viskas nuo to, kad ji pradėjo 2,5 metukų klausinėti spalvų. Visą šeima kantriai jai atsakinėjo ir viena diena ji liovėsi klausinėti. Tačiau dabar gali net atspalvius pasakyti. Šiuo metų klausinėja savaitės dienų smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano sunus spalvas ir skaicius pazista nuo 2.5m .specialiai nemokinom, uzteko kelis kartus pasakyt. o dabar budamas 3m pasako kiek pvz pagaliuku,kaladeliu ir t.t yra...
Atsakyti
Mano dukrytė būdama 3 metų skaičiavo iki 10 ties ir spalvas išmoko, tiesą su spalvom nebuvo lengva g.gif
Atsakyti
Mūsiškiui 3 metai, tai skaičiuoti iki 10 jau nuo 2,5 metų moka, nes vis pats skaičiuodavo. Spalvas pažįsta pagrindines, atspalvių dar ne, bet jau po truputį mokosi. biggrin.gif
Atsakyti
Manasis nuo 3metuku pazista visas spalvas, net tokias kaip violetine, oranzine ir kt smile.gif O su skaiciavimu, kai netingi tai iki 10 suskaiciuoja, o kartais apsimetineja, kad skaiciuoti nemoka...
Atsakyti
Moka skaičiuot nuo 2,5 metų iki 10, ir dar kelis skaičiukus smile.gif Bet va su spalvom vargas doh.gif Spalio pabaigoj bus 3 metukai, skiria tik juodą ir žalią. Žino, kad yra raudona, geltoną, mėlyną... bet kai paprašai parodyt, viską painioja smile.gif
Atsakyti
mano trimete spalvas pazysta visas-niekas specialiai nemokino,tiesiog turejo labai dideli susidomejima piesimu,ir vis paklausdavo kokia cia spalva,kokia cia..taip ir ismokom 4u.gif Skaiciuoja iki 10,kadangi esam ne Lt,moka ir angliskai.
Raideles labai nori mokytis,kazkada skaitydama pasakiau,ir gavome dovanu korteles su raidelem,tai pati nesa ir praso pasimokyti raideliu,jas mielai veliau ir raso.Mokam A,B,C,D,E,O,S.
Atsakyti
Spalvas mokejo kokiu 2m ir 7men, siuo metu yra 3m ir 8men, skaiciuoja iki 50, moka dar ir ne lietuviskai iki 12 ( siuo metu esam ne LT). Kai pradejo eiti i darzeli, buvo 2m ir 6men, mokejo 6 gan ilgokus eilerastukus, per krepsinio cempionata primygtina reikalavo LT himna ismokinti lotuliukas.gif
Manau viskas laiku, vaiko labai nespaudziam, pats labai klausineja ir domisi smile.gif
Atsakyti
Ir trijų neturėdama žinojo spalvas, mokėjo skaičiuoti iki dešimt. Bet aš to nesureikšminau. Čia močiutė labai dirbo su mano dukryte, nes ir raides ji mokėjo jau smile.gif Nebebūna pas močiutę ir raideles primiršo. Gal čia akmuo į mano daržą, kad neužsiimu su vaiku. Nu bet tai ką vaikas veiks darželyje, pradinėse klasėse tada doh.gif Žodžiu, neskubinu vaiko, ateis laikas viskam. Tegu žaidžia kol maža, spės dar mokslus graužt iki 12 klasės, o kur dar studijų metai doh.gif
O kad spalvas žino, tai lengviau susišnekam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almutė+: 21 rugsėjo 2011 - 21:58
QUOTE(Almutė+ @ 2011 09 21, 23:57)
Ir trijų neturėdama žinojo spalvas, mokėjo skaičiuoti iki dešimt. Bet aš to nesureikšminau. Čia močiutė labai dirbo su mano dukryte, nes ir raides ji mokėjo jau  smile.gif Nebebūna pas močiutę ir raideles primiršo. Gal čia akmuo į mano daržą, kad neužsiimu su vaiku. Nu bet tai ką vaikas veiks darželyje, pradinėse klasėse tada  doh.gif  Žodžiu, neskubinu vaiko, ateis laikas viskam. Tegu žaidžia kol maža, spės dar mokslus graužt iki 12 klasės, o kur dar studijų metai  doh.gif
O kad spalvas žino, tai lengviau susišnekam  mirksiukas.gif


labai pritariu nuomonei thumbup.gif as pati butent irgi todel specialiai nemokinu,juk vaikui turi but ir vaikyste,ir mokykloje turi vaikas pajaust ir ta sunkuma ir kartuma mokslu,nes turiu nebloga pavyzdi-savo broliuka,kuris nuejes ir pirma klase ir skaite ir skaiciavo (daugyba,dalyba)-to pasekoje is jo puses didziulis nenoras buvo eit i ta mokykla,nes ten nuobodu doh.gif Teko perkelt 2klasem i prieki,prasidejo sioks toks pasisaipymas is draugu,neva moksliukas-ziurkiukas ir tt..Zodziu esu tokios nuomones,jog viskas savam laike,gaila tik kad labai daznai ir pati sulaukiu kritikos,kad kokia mama jei vaiko nemokau to ar ano-nes "va maniskis tada ir tada ta mokejo".. Reikia vaikui leist dziaugtis tuo pasauliu,ta ir taip trumpa vaikyste wub.gif
Atsakyti