Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

QUOTE(*Lyra* @ 2011 07 28, 17:42)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif vunderkindė 2.10 mėn rašo  bigsmile.gif  bigsmile.gif



Ne beda, maniske dar anksciau "rase"- savo vardo raide iskringeliuodavo biggrin.gif Bet jeigu zodzius jau varo - gal i Gineso rekordu knyga traukt g.gif
Atsakyti
mums kai nustate raidos atsilikima tai soc darbuotoja tiesiog pagal sarasa vardijo ka 3 metu vaikas turi moketi, tai spalvas tada emem mokintis ir viso kito kas priklauso jau moket tokio amziaus vaikui, maniskis nors nesupranta bet atminti gera turi tai greit prakandom ir spalvas ir skaicius 4u.gif
Atsakyti
Kuo puikiausiai spalvas mokam (3 metukai), mokejom ir skaicius iki 9, bet pusmeti nedirbau su juo, tai zuriu puse pamirso:) Ir puse abeceles raidziu zino, pvz: sako T - tetis, K - kamuolys... smile.gif
Atsakyti
Mano mažoji skirdavo, tik oranžinę su violetine painiodavo. biggrin.gif
Atsakyti
Ir maniskiai jau 3metu spalvas pazinojo- kazkaip neisivaizduoju, ar gali but kitaip. Va raides, skaicius dar ne visi trimeciai pazista, bet spalvos unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Uliuliuska @ 2008 09 19, 07:54)
Jeigu vaikui nesakyt kad raudona yra raudona, tai jis ir nezinos iki mokyklos.  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Tikrai taip viskas priklauso nuo to kiek įdedam darbo į vaikus. Mano dukrytei liepos 3 trys metukai sukako - skiria absoliučiai visas spalvas ir atspalvius, skaičiuoja laisvai iki 10, ir kol kas pažįstam trečdalį raidžių. tad dirbti yra kur, nelankom darželio ir pamokėlių, mokau pati, kasdienybės situacijose, darbuose, viską verčiam į žaidybines situacijas ir rezultatai labai džiugina.

Sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
Mano vaikiukas gan ilgai nemokejo pasakyt spalvu pavadinimu,jam vis buvo morkos spalva,kaip saulyte,vandenukas...Bet kazkaip nesigilinau,kai reiks ir ismoks,darzelio aukletojos jau siule i gydytojus kreiptis,kad daltonikas ir t.t. Jam buvo gal daugiau nei trys metai...Sakiau maziui nesijaudint,paprasiau neterorizuot vaiko...Ir gal buvo netoli 4metu,kai staigiai pradejo man taisiklingai vardint spalvas,net soke buvau,bet jam matyt atejo jo metas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pauliniausia @ 2011 08 03, 23:21)
drinks_cheers.gif
Tikrai taip viskas priklauso nuo to kiek įdedam darbo į vaikus. Mano dukrytei liepos 3 trys metukai sukako - skiria absoliučiai visas spalvas ir atspalvius, skaičiuoja laisvai iki 10, ir kol kas pažįstam trečdalį raidžių. tad dirbti yra kur, nelankom darželio ir pamokėlių, mokau pati, kasdienybės situacijose, darbuose, viską verčiam į žaidybines situacijas ir rezultatai labai džiugina.

poster_offtopic.gif O kam trimetei pažinti raides? g.gif pati domisi ir nori?
Jeigu tik pasipuikuot prieš kitus, kad mano vaikas trejų pažįsta raides, tai tokio dalyko aš nesuprantu schmoll.gif Ką reiškia skaičiavimas iki 10? Ats. skaičių pavadinimų vardinimas, nes 3 m. nesuvokia skaičiaus sandaros.
Papildyta:
QUOTE(Zefyrine @ 2011 08 04, 21:25)
Mano vaikiukas gan ilgai nemokejo pasakyt spalvu pavadinimu,jam vis buvo morkos spalva,kaip saulyte,vandenukas...Bet kazkaip nesigilinau,kai reiks ir ismoks,darzelio aukletojos jau siule i gydytojus kreiptis,kad daltonikas ir t.t. Jam buvo gal daugiau nei trys metai...Sakiau maziui nesijaudint,paprasiau neterorizuot vaiko...Ir gal buvo netoli 4metu,kai staigiai pradejo man taisiklingai vardint spalvas,net soke buvau,bet jam matyt atejo jo metas smile.gif

Labai smagu, kas tikėjote savo vaiku 4u.gif Jis spalvas skyrė ir žinojo, tik nežinojo jų pavadinimų, o tai skirtingi dalykai. drinks_cheers.gif sutinku, kad kiekvienam ateina savas laikas, vaiko raidos dirbtinai nepagreitinsim. Aišku, gerai kai mama užsiima ir lavina savo turtą, bet kai pasisodinusi moko raidžių (nekalbu apie priešmokyklinio amžiaus vaikus), tai man nesuvokiamas dalykas doh.gif
Įdomi pedagogių pozicija: prie ko čia daltonizmas? Jei vaikas skiria spalvas tik nepasako pavadinimo? blink.gif Ar tokiu būdu žmonės nori pasirodyti ,,labai išprusę", ar iš tiesų nesupranta, o tik vaikosi skambių frazių unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lyra*: 06 rugpjūčio 2011 - 14:49
QUOTE(*Lyra* @ 2011 08 06, 16:47)
poster_offtopic.gif  O kam trimetei pažinti raides?  g.gif  pati domisi ir nori?
Jeigu tik pasipuikuot prieš kitus, kad mano vaikas trejų pažįsta raides, tai tokio dalyko aš nesuprantu  schmoll.gif Ką reiškia skaičiavimas iki 10? Ats. skaičių pavadinimų vardinimas, nes 3 m. nesuvokia skaičiaus sandaros.
Papildyta:

Labai smagu, kas tikėjote savo vaiku  4u.gif Jis spalvas skyrė ir žinojo, tik nežinojo jų pavadinimų, o tai skirtingi dalykai.  drinks_cheers.gif sutinku, kad kiekvienam ateina savas laikas, vaiko raidos dirbtinai nepagreitinsim. Aišku, gerai kai mama užsiima ir lavina savo turtą, bet kai pasisodinusi moko raidžių (nekalbu apie priešmokyklinio amžiaus vaikus), tai man nesuvokiamas dalykas  doh.gif 
Įdomi pedagogių pozicija: prie ko čia daltonizmas? Jei vaikas skiria spalvas tik nepasako pavadinimo?  blink.gif  Ar tokiu būdu žmonės nori pasirodyti ,,labai išprusę", ar iš tiesų nesupranta, o tik vaikosi skambių frazių  unsure.gif


Ar jums su tokiu pykčiu nesunku gyventi? ax.gif
Mano trimetė raidėmis pati domisi, nė karto neteko prievarta pasisodintos mokyti, o iki 10 skaičiuoja nesuklysdama, puikiai žino skaičių seką, iki 5 atneša tiek daiktų kie paprašyta, tad ir 3 metų vaikai suvokia skaičių sandarą. mirksiukas.gif Puikuotis nematau reikalo, neskaito gi mano trimetė, į vunderkindus netaikom blush2.gif . Bet nepastebėjau, kad tema skirta tik problemoms, o pasiekimais džiaugtis negalima??? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pauliniausia @ 2011 08 06, 16:58)
Ar jums su tokiu pykčiu nesunku gyventi? ax.gif
Bet nepastebėjau, kad tema skirta tik problemoms, o pasiekimais džiaugtis negalima??? doh.gif

O kurioje vietoje išreikštas pyktis? Nesipykstu ir gyventi lengva bigsmile.gif biggrin.gif
Džiaukitės į valias, juk kiekvienas turi žodžio laisvę 4u.gif biggrin.gif
Beje, labai smagu, kad jūsų 3 m. vaikas pats domisi raidėmis 4u.gif (apie tai ir rašiau, jei pastebėjote).
Atsakyti
Jau beveik treji, bet spalvų pavadinimus painioja.
Atsakyti
pagrindines tai skiria
Atsakyti